August Jakubik

August Jakubik

Ultramaratończyk

Formularz zgłoszeniowy do XII Biegu do Słońca:

formularz

Regulamin

  

„XII Bieg do Słońca” ku pamięci powstańców II Powstania Śląskiego

na dystansie 10 km o Puchar Prezesa Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej                 

  1. Organizatorzy:
  1. Partnerzy:
  • Park Śląski
  • Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Fundacja Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
  1. Cel imprezy:
  • wyłonienie „Mistrzów” KB „Józefinka” KSM
  1. Termin i miejsce:

https://docs.google.com/forms/d/1eW2twXcJXnjdmeyRIJUeBbh0fnHhg5nwVdlsiYhQ9vQ/viewform?edit_requested=true

  • lista startowa i dodatkowe informacje: http://augustjakubik.pl/bieg-do-slonca
  • dodatkowe zapisy w dniu biegu Promenada Generała Ziętka naprzeciw „Kapelusza”
    od godz. 800 do godziny 930 
  • dystans dla osób niepełnosprawnych – 5 km
  • trasa biegu dwie pętle po 5 km (trasa nie posiada atestu PZLA).
  • W związku z oczekiwaniami wielu osób wprowadzamy w tym wyjątkowym roku możliwość startu w „XII Biegu do Słońca” również w wersji wirtualnej. Po dokonaniu opłaty za udział w biegu w kwocie 20 zł proszę przebiec dystans 10 km w dowolnym miejscu w dniach 05.08 – 12.08 i przesłanie wyniku w postaci zdjęcia, na którym będzie widoczna trasa, dystans, czas i data biegu na adres augustjakubik@op.pl do 13 sierpnia br. do godziny 20:00. Po tym terminie wyniki nie będą uwzględniane, a opłata za udział w biegu nie będzie zwracana. Wyniki z biegu wirtualnego będą uwzględniane w klasyfikacji końcowej biegu. Osoby startujące w dniu 22.08.2020 mogą zapoznać się z wynikami przed rozpoczęciem zawodów na stronie biegu. Medale będą do odbioru osobistego  w dniach 25.08, 01.09 w godzinach 18:45- 19:30 na boisku treningowym na Stadionie Śląskim  z bieżnią lekkoatletyczną lub po uzgodnieniu telefonicznym, numer telefonu 506334584.
  1. Uczestnictwo:
  • wpisowe w wysokości 20 zł, płatne na konto: ING 28 1050 1243 1000 0090 3109 4924 Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska ul. Ratowników 2 z dopiskiem „Bieg 22.08.2020” do dnia 13.08.2020
  • w dniu zawodów przy odbiorze numeru startowego wpisowe w wysokości
    30 zł, płatne tylko gotówką w biurze zawodów
  • członkowie KB „Józefinka” KSM są zwolnieni z opłaty wpisowego
  • organizator zabezpieczy numery startowe dla 150 osób wg kolejności zgłoszeń i dokonania opłaty wpisowego.
  1. Nagrody:
  • wszyscy uczestnicy dobiegający do mety otrzymają pamiątkowe medale, nawiązujące treścią do 100. Rocznicy II Powstania Śląskiego
  • trzy pierwsze osoby w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają puchary
  • trzy  pierwsze osoby  na mecie będące członkami KB „Józefinka” KSM otrzymają  puchary (kobiety i mężczyźni)
  • puchar dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu
  • każda osoba będzie mogła być nagrodzona jeden raz
  • wśród wszystkich uczestników konkurs, w którym do wygrania 15 nagród rzeczowych
  • po biegu ciepła kiełbaska dla wszystkich uczestników biegu.
  1. Ochrona danych osobowych:

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych osobowych zawartych na karcie zgłoszeniowej (zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) przez Organizatora w zakresie i przez okres niezbędny dla organizacji, przeprowadzenia i promocji zawodów, wyłonienia zwycięzców i odbioru nagród (cel przetwarzania). Przetwarzanie danych, obejmuje także publikację wizerunku zawodnika, imienia i nazwiska wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje, jego kategorię wiekową, rok urodzenia, płeć, nazwę teamu/klubu, uzyskany podczas zawodów wynik – w każdy sposób, w jaki publikowana lub rozpowszechniana będzie taka informacja dla potrzeb organizacji zawodów. Administratorem podanych danych jest KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska.

  1. Postanowienia końcowe:
  • zawodnicy startują na własną odpowiedzialność
  • osoby do lat 18 za zgodą rodziców lub opiekunów
  • każda osoba biorąca udział w wydarzeniu, zarówno sportowcy jak i obsługa będą zobowiązani do wypełnienia w biurze zawodów oświadczeń zgodnie z wymogami GIS, dlatego prosimy wszystkich uczestników biegu o zabranie ze sobą własnych długopisów.
  • organizator przygotuje płyny do dezynfekcji
  • będzie przeprowadzony pomiar temperatury ciała wszystkich uczestników
  • zawody odbędą się bez względu na panujące warunki atmosferyczne
  • organizator nie zapewnia szatni i prysznicy
  • ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania

Koordynator  KB „Józefinka”  KSM                                                             Prezes KRS TKKF „Jastrząb"

     Andrzej Łogiewa                                                                        August Jakubik tel. 506334584

Wyniki „XII Bieg do Słońca KSM” – wirtualnie 2020

M-c

Nazwisko imię

Miejscowość/Klub

Rocznik

Czas

1.

Szewczyk Urszula

lipiec_team_running

1973

0:42:53

2.

Wręczycki Ireneusz

lipiec_team_running

1966

0:43:13

3.

Wicherek-Drost Piotr

Katowice

1976

0:47:02

4.

Bryja Krzysztof

Ruda Śląska

1973

0:53:25

5.

Kurkowska Aldona

Chorzów

1959

1:04:26

6.

Walkowski Dariusz

Ruda Śląska

1964

1:05:43

7.

Niemiec Jakub

Bytom

1987

1:14:47

Lista startowa „XII Bieg do Słońca” ku pamięci powstańców II Powstania Śląskiego

na dystansie 10 km o Puchar Prezesa Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Lp

Nazwisko imię

Miejscowość

Opłata

1.

Bednarczyk Marcin

Katowice

Tak

2.

Białas Tomek

Chorzów

Tak

3.

Biskup Tomek

Katowice

Brak

4.

Bogacz Monika

Ruda Śląska

Tak

5.

Bryja Krzysztof

Ruda Śląska

Tak

6.

Brzezińska Ania

Chrząstowice

Brak

7.

Brzeźniak Krzysztof

Ruda Śląska

Tak

8.

Chrzanowski Czesław

Sosnowiec

Brak

9.

Chyra Klaudia

Siemianowice Śląkie

Brak

10.

Cupiał Jacek

Imielin

Tak

11.

Domin Łukasz

Zagórze

Brak

12.

Dulian Michał

Ruda Śląska

Brak

13.

Gajda Beata

Katowice

Tak

14.

Gałuszka Kamil

Tarnowskie Góry

Brak

15.

Gamza Bogna

Siemianowice Śląskie

Tak

16.

Gaweł Artur

Piekary Śląskie

Tak

17.

Gładysz Leszek

Paniówki

Brak

18.

Goraus Kamil

Ruda Śląska

Tak

19.

Gos Barbara

Mysłowice

Tak

20.

Górska Agnieszka

Katowice

Tak

21.

Grudzień Krzysztof

Skoczów

Brak

22.

Gryszka Paweł

Chorzów

Brak

23.

Gwóźdź Paweł

Siemianowice Śląskie

Brak

24.

Hajduk Marek

Bytom

Brak

25.

Iwaniuk Paweł

Katowice

Brak

26.

Jakubowski Marcin

Katowice

Tak

27.

Kałuża Sławomir

Siemianowice Śląskie

Tak

28.

Kobylski Dariusz

Siemianowice Śląskie

Brak

29.

Kołodziej Joanna

Chorzów

Tak

30.

Konderek Dawid

Chorzów

Brak

31.

Kontowicz Rafał

Mysłowice

Tak

32.

Księżyk Piotr

Katowice

Tak -z

33.

Kubista Marek

Katowice

Tak - z

34.

Kurek Edward

Katowice

Brak

35.

Kurkowska Aldona

Chorzów

Tak

36.

Mach Marcin

Gliwice

Brak

37.

Machajska Patrycja

Katowice

Tak

38.

Maliszewski Mieszko

Siemianowice Śląskie

Tak

39.

Maska Katarzyna

Siemianowice Śląskie

Brak

40.

Morawska Julia

Mysłowice

Brak

41.

Mucha Mateusz

Siemianowice Śląskie

Brak

42.

Niemiec Jakub

Bytom

Tak

43.

Nitka Artur

Ruda Śląska

Brak

44.

Olejniczak Tomasz

Bytom

Tak

45.

Oleś Monika

Chorzów

Brak

46.

Pacoń Sebastian

Chorzów

Brak

47.

Paradowski Krzysztof

KB Józefinka KSM

Tak -z

48.

Parkita Justyna

Katowice

Brak

49.

Pendolski Franciszek

Katowice

tak - z

50.

Petkiewicz Tomasz

Mikołów

Brak

51.

Piernik Radek

Świętochłowice

Tak

52.

Pilarczyk Łukasz

Katowice

Tak

53.

Pogoda Janusz

Katowice

Tak

54.

Rauer Adam

Mysłowice

Tak

55.

Rencz Małgorzata

Orzesze

Tak

56.

Skworc Grzegorz

Siemianowice Śląskie

Brak

57.

Smuda Ryszard

Tychy

Tak

58.

Sobkowiak Ewa

Sosnowiec

Brak

59.

Sochacka Martyna

Katowice

Tak

60.

Sojka Robert

Chorzów

Tak -z

61.

Stalmach Damian

Piekary Śląskie

Brak

62.

Stefański Jarosław

Chorzów

Tak

63.

Skworc Betina

Siemianowice Śląskie

Brak

64.

Szczepaniak Kamil

Świętochłowice

Tak

65.

Szewczyk Urszula

Katowice

Tak

66.

Szklorz Sylwester

Katowice

Tak - z

67.

Szydzina Mariusz

Katowice

Tak

68.

Szylewska Ewa

Chorzów

tak - z

69.

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

Brak

70.

Walkowski Dariusz

Ruda Śląska

Tak

71.

Wicherek Drost Piotr

Katowice

Tak

72.

Wójtowicz Adam

Bytom

Brak

73.

Wręczycki Ireneusz

Chorzów

Tak

74.

Wrońska Beata

Chorzów

Tak

75.

Wyleciał Dorota

Katowice

Brak

76.

Zaczyk Marcin

Chorzów

Brak