August Jakubik

August Jakubik

Ultramaratończyk

Urząd Miasta Ruda Śląska dofinansował w 2016 roku w formie dotacji zadania publiczne realizowane przez:

Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF "Jastrząb” RUDA ŚLĄSKA

z zakresu

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w Rudzie Śląskiej w roku 2016 poprzez uczestnictwo  zorganizowanych formach    szkolenia i współzawodnictwa sportowego".

Organizacja i udział w imprezach sportowych o zasięgu lokalnym, krajowym
i międzynarodowym w różnych dyscyplinach sportu  także w ramach sportu osób niepełnosprawnych posiadających istotne znaczenie merytoryczne i promocyjne dla miasta Ruda Śląska.

 

„XII Memoriał Radnego Jana Koniecznego”

w kwocie 2000 zł

"VII Mistrzostwa Śląska w biegu 12 godzinnym

 

XVIII Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 h
VI Sztafeta 4 h"

w kwocie 12000 zł

"II Rudzki Półmaraton Industrialny

oraz bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 7 km"

w kwocie 140000 zł

„II Bieg Ruda Run”

w kwocie 1500 zł

 

„XXVII Pokojowa Sztafeta Biegowa Ruda Śląska – Masłów – Wadowice”

w kwocie 2000 zł

 

Zawodnicy Klubu Rekreacyjno-Sportowego TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska w 2016 roku będą promować Miasto Ruda Śląska poprzez starty w niżej wymienionych zawodach sportowych organizowanych na terenie całego kraju. Udział w tych zawodach jest dofinansowany przez Miasto Ruda Śląska.

23 listopada 2013 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. W Zarządzie Klubu zaszła jedna zmiana, dotychczasowego skarbnika Józefa Hewlika zastąpił Tomasz Kulpok. Po części oficjalnej przyszedł czas na podsumowanie udanego sezonu.

26.05.2013 Chorzów Wyniki szczegółowe

55 WOJEWÓDZKIEGO ZLOTU KLUBÓW I OGNISK ŚLĄSKIEGO TKKF

Link do zdjęć autorstwa Andrzeja Głuszka:

https://picasaweb.google.com/111949173391076648724/55ZlotKlubowIOgniskSTKKFWChorzowie2013

..............................................................................................................................................................................................

11.11.2013 Ruda Śląska 11 km dziękuje za tak liczny udział w zawodach obecnym klubowiczom
9/1 Mirosław Połeć - 39:21
13/2 Adam Jagieła - 40:00
14/3 Jarosław Prokop - 40:10
15/4 Przemysław Basa - 40:18
19/13 Arkadiusz Połeć - 41:25
20/6 Andrzej Głuszek - 41:28
26/8 Tomasz Maślanka - 42:07
33/5 Zbigniew Fijałkowski - 42:51
35/15 Robert Zugaj - 43:25
37/13 Ireneusz Krzon - 43:31
38/14 Marek Różański - 43:33
39/6 Jerzy Połeć - 43:56
51/15 Marek Szeszko - 46:31
52/22 Tomasz Kulpok - 46:40
58/24 Paweł Pośpiech - 47:18
69/23 Dariusz Waliczek - 49:11
75/7 Aneta Rajda - 49:36
79/11 Marian Górski - 49:50
83/12 Eugeniusz Dołgopoły - 50:01
93/9 Katarzyna Szudy - 51:19
124/47 Grzegorz Konieczny - 54:51
141/16 Justyna Gibaszewska - 56:35
143/17 Dorota Szeszko - 56:49
158/20 Magdalena Krzon - 59:07
208/27 Marek Kopala - 1:06:15

6 km
2 Sebastian Połeć - 20:12
69/11 Iwona Prokop - 29:00

9.10.2013 Ustroń 10 km

9.11.2013 Radziechowy Maraton Beskidy
37/4 August Jakubik 3:50:17

27.10.2013 Radom Maraton
Stanisław Jurek

27.10.2013 Katowice Bieg Dzika

19-20.10.2013 Katowice bieg 24 godzinny
Dorota Szeszko zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski ustanawiając rekord życiowy 199 km 378 m BRAWO!!!
Marian Górski zajął 15 miejsce generalnie oraz 2 w kategorii wiekowej z dystansem 173 km 919 m.

20.10.2013 Katowice Maraton Kukuczki
Po raz kolejny zwyciężyliśmy w klasyfikacji drużynowej tego maratonu - gratuluje całej drużynie oraz pozostałym uczestnikom, którzy przebiegli krótszy dystans.
5 Mirosław Połeć - 2:49:46
8/1 Adam Jagieła - 2:55:25
12/3 Andrzej Głuszek - 3:07:52
16/5 Przemysław Basa
18/6 Ireneusz Krzon - 3:12:51
21/2 Agnieszka Głomb - 3:13:43
27/9 Marek Różański - 3:18:03
30/10 Tomasz Maślanka - 3:20:14
56/1 Aneta Rajda - 3:40:00
67/23 Adam Wójcik - 3:49:33
317 Marek Kopala 12.928 m - 1:28:56

Półmaraton
11 Mariusz Adamczyk - 1;39:07
93 Tomasz Grochowina - 2:29:32

13.10. Maraton Poznań
53/3 Tomasz Maślanka - 2:51:33
3006/91 Justyna Gibaszewska - 4:04:30
4791/747 Grzegorz Konieczny - 4:43:29

13.10.2013 Żory 10 km
14/2 Adam Jagieła - 35:06
31/7 Jarosław Prokop - 36:25
52/14 Sebastian Połeć - 37:50
63/14 Ireneusz Krzon - 38:44
68/17 Mariusz Adamczyk - 39:00
94/22 Paweł Pośpiech - 40:48
123/34 Tomasz Kulpok - 42:45
220/4 Aneta Rajda - 45:02
231/19 Marian Górski - 45:22
354/2 Dorota Szeszko - 49:23
355/71 Marek Szeszko - 49:23
516/18 Magdalena Krzon - 56:44

29.09.2013 Knurów 10 km
17/1 Adam Jagieła - 34:53
19/1 Mirosław Połeć - 35:14
23/10 Arkadiusz Połeć - 35:31
/18 Sebastian Połeć - 38:08
80/9 Jerzy Połeć - 39:16
82/25 Paweł Pośpiech - 39:21
124/10 Marek Szeszko - 41:55
156/5 Marian Skrzypski - 43:21
190/10 Aneta Rajda - 45:23
221/11 Katarzyna Szudy

29.09.2013 Warszawa Maraton
237/101 Andrzej Głuszek - 3:02:07
307/69 Ireneusz Krzon - 3:07:51
627/303 Tomasz Kulpok - 3:25:29
1921/165 Marian Górski - 3:42:04
2945/7 Dorota Szeszko - 3:56:32
4575/1099 Przemysław Basa - 4:04:28

22.09.2013 Bytom półmaraton
26/5 Tomasz Maślanka - 1:23:26
51/15 Andrzej Głuszek - 1:27:18
95/34 Łukasz Pęcherz - 1:30:53
206/89 Adam Wójcik - 1:37:51
399/69 Grzegorz Konieczny - 1:44:22
649/17 Katarzyna Szudy - 1:52:15
484/91 Marek Szeszko - 1:47:19
485/3 Dorota Szeszko - 1:47:19

21.09.2013 Chorzów Bieg Równonocny

15.09.2013 Katowice Bieg Dzika 19528 m

15.09.2013 Maraton Wrocław
62/7 Tomasz Maślanka - 2:57:09
1160/38 Stanisław Jurek - 3:49:41
2137/33 Justyna Gibaszewska - 4:14:48

8.09.2013 Krynica Maraton
9/2 Mirosław Połeć - 2:57:43
48/9 Sebastian Połeć - 3:21:43
62/15 Marek Szeszko - 3;26:00

8.09.2013 Chorzów Półmaraton
7/1 Przemysław Basa - 1:20:42
15 Jarosław Prokop - 1:24:42
22 Andrzej Głuszek - 1:28:18
23 Marek Różański - 1:28:41
43 Zbigniew Fijałkowski - 1:35:07
79 Adam Wójcik - 1:39:44
146 Marian Górski - 1:46:07
32K Iwona Prokop - 2:05:47
363 Paweł Pośpiech - 2:08:01

7.09.2013 Krynica 100 km
19/3 Adam Jagieła - 10:44:23
177/16 Dorota Szeszko - 14:32:15
77 km
August Jakubik - 9:34:06

7.09.2013 Krynica 10 km
41/4 Mirosław Połec - 33:55
253/54 Marek Szeszko - 41:09

25.08.2013 Katowice Bieg Dzika 19528 m
5 Przemysław Basa - 1:21:06
7 Andrzej Głuszek - 1:21:37
9 Jerzy Połeć - 1:22:08
17 Zbigniew Fijałkowski - 1:24:48
38 Rober Zugaj - 1:31:43
14646 m
141 Marek Różański - 1:00:15
143 Paweł Pospiech - 1:05:39
172/27 Justyna Gibaszewska - 1:19:25
175 Marian Stefański - 1:22:42
9764 m
210 Adam Jagieła - 39:11
212 Irenusz Krzon - 41:39
215 Arkadiusz Połeć - 44:57
250 Katarzyna Szudy - 56:43
251 Iwona Prokop - 56:44
274 Magdalena Krzon - 1:03:56
NW 19528 m
2 Marian Skrzypski - 2:15:25

25.08.2013 Wałbrzych 21 km
376/1 Dorota Szeszko 1:47:48
377/81 Marek Szeszko - 1:47:48

24.08.2013 Chorzów 10 km
9 Przemysław Basa - 37:42
13 Irenusz Krzon - 39:26
20 Paweł Pośpiech - 41:02
24 Tomasz Kulpok - 42:07
75 Justyna Gibaszewska - 49:16
77 Dorota Szeszko - 49:27
136 Magdalena Krzon - 1:04:32

24.08.2013 Skarżysko-Kamienna 21.1 km
23/2 Mirosław Połeć - 1:21:58
30/14 Sebastian Połeć - 1:25:46

18.08.2013 Świerklaniec 5 km
3 Adam Jagieła - 16:22
10 Przemysław Basa -17:10

18.08.2013 Brenna 15 km
26/2 Jerzy Połeć
55 Marian Stefański
81 Marek Szeszko

12/1 Dorota Szeszko
 

15.08.2013 Nowa Wieś 5 km
3 Adam Jagieła - 16:58
17 Marian Stefański - 18:33
42 Marek Szeszko - 20:22
108 Dorota Szeszko 23:18

15.08.2013 Gdańsk Maraton Solidarności
160/52 Mariusz Adamczyk - 3:34:55

10.08.2013 Bieg Wawrzyńca 50 km
30 Tomasz Maślanka - 6:30:52

03.08.2013 Jaworzno 15 km
22/4 Adam Jagieła - 56:14
69/11 Przemysław Basa - 1:04:08
73:12 Marian Stefański - 1:04:20
79/23 Łukasz Pęcherz - 1:04:31
84/14 Ireneusz Krzon - 1:04:53
104/26 Paweł Pośpiech - 1:06:54
128/28 Marek Szeszko - 1:08:55
136/17 Zbigniew Fijałkowski - 1:09:44
139/40 Tomasz Kulpok - 1:10:08
182/25 Marian Górski - 1:13:39
279/3 Jan Gładczak - 1:19:25
334/5 Dorota Szeszko - 1:22:18

27.07.2013 Puck Półmaraton
145/3 Aneta Rajda - 1:43:25
418/19 Justyna Gibaszewska - 2:02:12

26.07.2013 Świętochłowice 6 km
6 Adam Jagieła 20:35
12 Przemysław Basa 21:04
18 Łukasz Pęcherz - 22:48
52 Jan Gładczak - 25:41
147 Magdalena Krzon 35:37

21.07.2013 Katowice Bieg Dzika
1 Przemysław Basa - 1:16:19
5 Jerzy Połeć - 1:20:01
7 Paweł Pośpiech - 1:24:02
21 Adam Wójcik - 1:29:58
34 Tomasz Kulpok - 1:33:00
14646 m
128 Arkadiusz Połeć - 1:00:09
130 Marian Skrzypski - 1:08:10
9764 m
189/44 Katarzyna Szudy - 51:53
230/66 Magdalena Krzon - 1:06:50
189

19.07.2013 Lądek Zdrój Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich 103 km
25/14 Rober Zugaj - 16:04:43

14.07.2013 Bieg na Pilsko
30/5 Tomasz Maślanka - 1;00:30

13.07.2013 Jeleśnia 10 km
25/5 Łukasz Pęcherz - 40:09

14.07.2013 Kołaczkowo 10 km
9/1 Adam Jagieła - 35:44

13.07.2013 Złoty Stok Bieg Na Jawornik 21 km
6/1 Marian Stefański - 1:33:29

7.07.2013 Wodzisław Śl. 10 km
39/15 Marek Szeszko - 44:25
84/4 Aneta Rajda - 48:22
133/1 Dorota Szeszko - 52:45
188/16 Justyna Gibaszewska - 59:57

6.07.2013 Imielin około 20 km
10/4 Mirosłw Połec - 1:12:32
13/5 Adam Jagieła - 1:13:07
41/12 Marian Stefański - 1:21:42
65/17 Marek Szeszko - 1:26:38
71/14 Zbigniew Fijałkowski - 1:28:05
130/3 Dorota Szeszko - 1:42:38

5.07.2013 Chorzów Bieg Nocny 5 km
1 Adam Jagieła - 17:04
3 Arkadiusz Połeć - 17:45
5 Mirosław Połeć - 17:55
10 Robert Zugaj - 18:38
13 Marian Stefański - 18:52
16 Łukasz Pęcherz - 19:16
2 Aneta Rajda - 21:38
6 Justyna Gibaszewska - 24:00
26 Magdalena Krzon - 29:08

5.07.2013 Chorzów Bieg Nocny 10 km
3 Przemysław Basa - 37:14
13 Jerzy Połeć - 39:53
26 Marek Szeszko - 42:52
28 Paweł Pośpiech - 43:05
119 Marek Różański - 52:20
19 Dorota Szeszko - 52:04

30.06.2013 Sadek 10 km
9/1 Mirosław Połeć - 36:24

29.06.2013 Bieg na Górę Żar
20/5 Tomasz Maślanka - 36:15
100/7 Bogdan Cebula - 42:06

29.06.2013 Oświęcim 5 km
8/1 Adam Jagieła 16:48

29.06.2013 Rybnik Półmaraton
15/1 Przemysław Basa - 1:20:00
63/24 Paweł Pośpiech - 1:27:59
74/14 Marian Stefański - 1;29:38
76/32 Mariusz Adamczyk - 1:29:51
78/15 Ireneusz Krzon - 1:30:01
89/17 Marek Szeszko - 1:31:19
115/3 Zbigniew Fijałkowski - 1:33:48
207/8 Aneta Rajda - 1:40:10
274/10 Katarzyna Szudy - 1:44:22
388/1 Dorota Szeszko - 1:49:18
460/16 Justyna Gibaszewska - 1:53:32

23.06.2013 Pszczyna 10 km
16/2 Adam Jagieła 36:02
79/26 Łukasz Pęcharz 41:03
103/16 Marek Szeszko 42:14
226/7 Aneta Rajda 46:11
398/5 Dorota Szeszko 51:19

23.06.2013 Półmaraton Radom
18/1 Mirosław Połeć 1:19:23
310/21 Stanisław Jurek 1:45:08

23.06.2013 Ruda Śląska Bieg po Serducho dla Kacpra
3 Marian Stefański 19:07
6 Andrzej Głuszek 19:28
7 Mariusz Adamczyk 19:32
8 Jerzy Połeć 20:03

23.06.2013 Mysłowice
11 Marian Stefański 28:21

22.06.2013 Podgórze 12.5 km
22/5 Arkadiusz Połeć - 49:49
32/3 Jerzy Połeć - 53:01

22.06.2013 Olomouc (Czechy) półmaraton
1303/23 Justyna Gibaszewska - 1:56:24

22.06.2013 Dąbrowa Górnicza 6 km
10/3 Przemysław Basa - 22:06

22.06.2013 Mila Parkowa Chorzów
2 Adam Jagieła 5:07
5 Adam Wójcik 5:23
8 Przemysław Basa 5:31
13 Paweł Pośpiech 5:42
26 Marek Szeszko 6:06
38/4 Aneta Rajda 6:16
39 Marain Skrzypski 6:20
77/11 Dorota Szeszko 7:48

16.06.2013 Katowice Bieg Dzika
3 Przemysław Basa - 1:22:25
9 Marek Różański - 1:25:26
11 Ireneusz Krzon - 1:25:32
12 Paweł Pośpiech - 1:26:19
21 Robert Zugaj - 1:30:50
22 Marek Szeszko 1:30:55
50/1 Dorota Szeszko - 1:46:40
14.646 km
82 Andrzej Głuszek - 1:04:45
83 Sebastian Połeć - 1:04:50
86 Zbigniew Fijałkowski - 1:09:32
87/15 Aneta Rajda - 1:13:00
91/16 Katarzyna Szudy - 1:19:06
96/18 Justyna Gibaszewska - 1:25:18

16.06.2013 Piekary Śląskie Patera DZ i ŚTKKF  (miejsca w kat. wiekowych)
1 Adam Jagieła
3 Jerzy Połeć
6 Jan Gładczak
1 Barbara Szymczyk

16.06.2013 Bukowno 10 km
13/2 Adam Jagieła - 35:28

09.06.2013 XI Bieg Górski Na Hrobaczą Łąkę 6.5 km
11/3  Adam Jagieła -  30:15

08.06.2013  Katowice Maraton AWF
2 Przemysła Basa - 3:02:52
Półmaraton
6 Sebastian Połeć - 1:35:15
46/8 Justyna Gibaszewska - 2:08:50

08.06.2013 Tychy 10 km
36/14 Tomasz Kulpok - 43:18
54/1 Aneta Rajda - 45:32
NW 7 km
2 Marian Skrzypski - 44:11

08.06.2013 Cork City (Irlandia) maraton
99/1 Bogdan Cebula - 3:14:18

07.06.2013 Siemianowice Śl. Bieg 1 H
1 Adam Jagieła -16.690 km
6 Tomasz Maślanka - 15.531 km
9 Marek Różański - 15.159 km
16 Paweł Pośpiech - 14.621 km
52/6 Katarzyna Szudy - 12.281 km

2.06.2013 Krzepice 10 km
40/13 Łukasz Pęcherz - 40:13

1.06.2013 Tarnobrzeg Maraton
9/4 Adam Jagieła - 2:44:37
14/6 Mirosław Połeć - 2:55:46
58/10 Stanisław Jurek - 3:56:52

10,62 km
14/7 Sebastian Połeć - 41:17

25.05.2013 Chorzów 5 km
6/2 Adam Jagieła - 17:17
13/3 Jarosław Prokop - 17:42
15/8 Sebastian Połeć - 18:08
22/4 Jarosław Węgler - 18:58
24/3 Jerzy Połeć - 19:03
26/5 Ireneusz Krzon - 19:11
27/6 Mariusz Adamczyk - 19:19
30/14 Paweł Pośpiech - 19:40
31/8 Łukasz Pęcherz - 19:42
35/7 Marian Stefański - 20:00
37/8 Marek Szeszko - 20:15
43/1 Marian Skrzypski - 20:30
49/6 Marain Górski - 21:04
57/2 Jan Gładczak - 21:41
59/1 Aneta Rajda - 21:50
63/3 Katarzyna Szudy - 22:10
79/1 Dorota Szeszko - 23:23
128/12 Magdalena Krzon - 30:13
141/28 Andrzej Głuszek - 36:49

20.05.2013 Ruda Śląska "Bieg Radości" 2,7 km
1 Jarosłąw Prokop - 9:06
2 Przemysław Basa - 9:23
3 Andrzej Głuszek - 10:15
4 Ireneusz Krzon - 10:27
5 Marian Skrzypski - 10:49

3 Iwona Prokop - 13:52

19.05.2013 Katowice Bieg Dzika
2 Przemysław Basa - 1:21:35
3 Marek Różański - 1:21:55
4 Sebastian Połeć - 1:22:42
9 Marek Szeszko - 1:26:25
15 Robert Zugaj - 1:31:30
18 Tomasz Kulpok - 1:32:28
19 Marian Górski - 1:32:40
27/2 Aneta Rajda - 1:40:50
28 Ireneusz Krzon - 1:41:10
54/7 Dorota Szeszko - 2:05:45
9764 m
142 Andrzej Głuszek - 53:52
143 Marian Górski - 54:00
148 Iwona Prokop - 56:07
Justyna Gibaszewska -1:01:27

19.05.2013 Opole półmaraton
9/3 Tomasz Maślanka - 1:25:09

19.05.2013 Będzin Patera DZ i ŚTKKF  (miejsca w kat. wiekowych)
Nieliczna grupa naszych zawodników w klasyfikacji drużynowej zajmuje wysokie IV miejsce z szansami na wyższą pozycję - gratuluje

1 Barbara Szymczyk
2 Kornelia Węgler
6 Arkadiusz Połeć
1 Adam Jagiełą
7 Jarosław Węgler
3 Jerzy Połeć
7 Jan Gładczak
1 Marian Skrzypski

18.05.2013 Olecko 5,5 km
20/3 Adam Jagieła

11-12.05.2013 Steenbergen Holandia MŚ w biegu 24 h
47 Dorota Szeszko - 197 km 230 m - rekord życiowy

12.05.2013 Katowice Maraton
75/24 Łukasz Pęcherz - 3:17:24
536/33 Justyna Gibaszewska - 4:09:54

Półmaraton
24 Paweł Pośpiech - 1:30:42

11.05.2013 Żory 5,3 km
50/4 Zbigniew Fijałkowski - 21:12

5.05.2013 Czeladź Patera DZ i ŚTKKF  (miejsca w kat. wiekowych)

1 Kornelia Węgler
2 Barbara Szymczyk

1 Adam Jagieła
3 Jarosław Węgler

3 Jerzy Połeć
6 Jan Gładczak

28.04.2013 Kraków Maraton
23/5 Jarosław Prokop - 2:49:03
31/7 Tomasz Maślanka - 2:51:36
190/74 Adam Wójcik - 3:09:56
297/96 Marek Szeszko - 3:15:11
447/169 Mariusz Adamczyk - 3:20:49
1477/4 Dorota Szeszko - 3:47:37

27.04.2013 Ruda Śląska sztafeta 4 h
1 miejsce KRS TKKF Jastrząb - 64.166 km
Marek Różański
Zbigniew Fijałkowski
Andrzej Głuszek
Paweł Pośpiech
4 miejsce KRS TKKF Jastrząb (kobiety) - 53.690 km
Kornelia Węgler
Katarzyna Szudy
Aneta Rajda
Justyna Gibaszewska

27.04.2013 Ruda Śląska 12 h
2 Adam Jagieła - 134.717
3 Przemysław Basa - 129.303
8/1 Mirosław Połeć - 120.443
14/2 Rober Zugaj - 118.320
16/2 Jerzy Połeć - 113.819
17/3 Marian Górski - 113.681
26/5 Sebastian Kądziołka - 108.171
54/10 August Jakubik - 87.736
55/10 Adam Żwirowicz - 87.278

21.04.2013 Warszawa Maraton
1154/140 Zbigniew Fijałkowski - 3:40:18

21.04.2013 Siemianowice Śląskie 10 km
7/3 Jarosław Prokop - 36:03
751/55 Magdalena Krzon - 1:01:58

21.04.2013 Warszawa 10 km
116 Mirosław Połeć - 35:19
136 Adam Jagieła - 35:45
146 Andrzej Głuszek - 36:03
194 Sebastian Połeć - 37:27

21.04.2013 Dąbrowa Górnicza półmaraton
44/8 Jarosław Węgler - 1:26:23
70/35 Łukasz Pęcherz - 1:30:03
78/13 Marek Szeszko - 1:31:04
168/4 Katarzyna Szudy - 1:39:12
174/5 Aneta Rajda - 1:39:32
175/82 Mariusz Adamczyk - 1:39:32
176/38 Marian Stefański - 1:39:34
271/1 Dorota Szeszko - 1:45:12
285/5 Kornelia Węgler - 1:46:16

14.04.2013 Świętochłowice Patera DZ i ŚTKKF 6 km (miejsca w kat. wiekowych)

1 Kornela Węgler
1 Adam Jagieła
2 Marian Skrzypski
4 Jarosław Węgler
5 Jerzy Połeć
15 Adrian Połeć

14.04.2013 Katowice Bieg Dzika

3 Andrzej Głuszek - 1:15:23
11 Marek Różański - 1:23:39
11 Robert Zugaj - 1:23:39
14 Przemysław Basa - 1:24:24
16 Marek Szeszko - 1:25:34
18 Zbigniew Fijałkowski - 1:27:09
22 Tomasz Kulpok - 1:29:26
33 Adam Wójcik - 1:32:38
39 Marian Stefański - 1:34:01
74/3 Dorota Szeszko - 1:46:11
83/6 Aneta Rajda - 1:48:49
14646 m
142 Justyna Gibaszewska - 1:23:24
9764 m
174 Katarzyna Szudy - 48:00

13.04.2013 Ruda Śląska 5 km Memoriał Radnego Jana Koniecznego

Bardzo dziękuje klubowiczom za pomoc przy organizacji biegu.

4/1 Jarosław Prokop - 17:15
6/2 Adam Jagieła - 17:24
7/1 Andrzej Głuszek - 17:30
10/3 Adam Wójcik - 17:46
13/3 Przemysław Basa - 18:03
16/4 Tomasz Maślanka - 18:21
18/6 Marek Różański - 18:36
20/10 Sebastian Połeć - 18:58
21/7 Jarosław Węgler - 19:00
25/1 Jerzy Połeć - 19:22
26/6 Łukasz Pęcherz - 19:25
27/8 Marian Stefański - 19:26
28/2 Zbigniew Fijałkowski - 19:27
29/7 Tomasz Kulpok - 19:38
31/9 Marek Szeszko - 20:14
39/2 Aneta Rajda - 21:31
42/11 Mariusz Adamczyk - 22:02
46/5 Katarzyna Szudy - 22:25
50/3 Barbara Szymczyk - 22:45
53/5 Kornelia Węgler - 23:00
56/14 Grzegorz Konieczny - 23:37
57/1 Dorota Szeszko - 23:51
61/6 Justyna Gibaszewska - 24:55
69/8 Magdalena Krzon - 28:44
72/9 Edyta Krzon - 29:39

07.04.2013 Dębno Maraton
24/6 Adam Jagieła - 2:52:38
439/9 Aneta Rajda - 3:46:04 - gratuluje debiutu  w maratonie i uzyskanego wyniki!!!
440/133 Przemysła Basa - 3:46:04

24.03.2013 Kraków półmaraton
45/9 Tomasz Maślanka - 1:20:50
62/18 Robert Zugaj - 1:23:25
750/53 Jan Gładczak - 1:48:04
814/66 Barbara Szymczyk - 1:49:19

24.03.2013 Katowice Bieg Dzika 19528 m
1 Mirosław Połeć - 1:14:32
7 Marek Różański - 1:21:34
18 Łukasz Pęcherz -1:27:38
23 Marian Stefański - 1:31:05
26 Marek Szeszko - 1:32:03
30 Dariusz Waliczek - 1:33:17
33 Adam Wójcik - 1:33:39
34 Marian Górski - 1:33:45
37 Tomasz Kulpok - 1:34:25
71/5 Aneta Rajda - 1:43:40
71 Przemysław Basa - 1:43:40
85 Dorota Szeszko - 1:49:50

9764 m
145 Adam Jagieła - 37:27
147 Andrzej Głuszek - 42:31
150  Katarzyna Szudy - 47:21

23.03.2013 Chorzów 10 km Bieg Wiosny
7/7 Andrzej Głuszek - 37:07
19/17 Przemysław Basa - 39:29
26/23 Jarosław Węgler - 40:09
67/55 Tomasz Kulpok - 44:13
77/10 Marian Górski - 45:07
92/3 Katarzyna Szudy - 46:44
10720 Marian Stefański - 47:07
110/4 Aneta Rajda - 47:42
112/2 Marian Skrzypski - 47:52
125/6 Kornelia Węgler - 48:40
244/19 Magda Krzon - 1:02:53

23.03.2013 Sobótka półmaraton
1247/97 Marek Szeszko - 1:49:44
1249/3 Dorotka Szeszko - 1:49:44

17.03.2013 Dąbrowa Górnicza Biegi Przełajowe o Paterę "Polska-Dziennik Zachodni" i Śląskiego TKKF
2 Kornelia Węgler

2 Jarosłąw Węgler

17.03.2013 Tychy Maraton Perła Paprocany
1 August Jakubik - 3:07:51
28 km Marian Stefański - 2:10:11

17.03.2013 Żywiec półmaraton
28/9 Tomasz Maślanka - 1:21:25
54/23 Andrzej Głuszek - 1:24:17
61/13 Przemysław Basa - 1:24:47
122/27 Marek Różański - 1:29:14
124/47 Adam Wójcik - 1:29:20
244/101 Łukasz Pęcherz - 1:35:'52
251/105 Mariusz Adamczyk - 1:36:13
254/54 Ireneusz Krzon - 1:36:16
255/106 Dariusz Waliczek - 1:36:17
286/120 Tomasz Kulpok - 1:37:40
408/37 Marian Górski - 1:42:04
479/47 Zbigniew Fijałkowski - 1:44:28
663/12 Aneta Rajda  - 1:50:34
1036/43 Justyna Gibaszewska - 2:07:11

10.03.2013 Koberice 20 km
Adam Jagieła

9.03.2013 Brzeszcze 10 km
81/27 Tomasz Kulpok - 42:47
145/2 Aneta Rajda  - 46:09

2.03.2013 Szczyrk bieg na Klimczok 8.2 km
27 Rober Zugaj - 47:41

24.02.2013 Katowice Bieg Dzika 19528 m
4 Andrzej Głuszek - 1:24:29
6 Mirosław Połeć - 1:25:38
7 Marek Różański - 1:26:02
9 Adam Wójcik - 1:30:41
12 Przemysław Basa - 1:31:44
23 Marian Górski - 1:37:09
29 Bogdan Cebula - 1:39:39
31 Tomasz Kulpok - 1:39:44
32 Marek Szeszko - 1:40:06
87 Dorota Szeszko - 1:58:13
14646 m
117 Katarzyna Szudy - 1:20:21
9764 m
139 Sebastian Połeć - 44:28
9764 m NW
11 Marian Skrzypski - 1:12:34

24.02.2013 Wodzisław Śl. Bieg twardziela 9.8 km
14/4 Zbigniew Fijałkowski - 47:35
61/2 Aneta Rajda - 59:18

09.02.2013 Bieg Wilcze Gronie  Rajcza 15km

13 Jagieła Adam-1:36:11
31 Maślanka Tomasz-01:47:54
45 Zugaj Robert-01:52:18

20.01.2013 Katowice Bieg Dzika 19528 m
2 Jarosław Prokop - 1:21:16
6 Zbigniew Fijałkowski - 1:25:23
7 Marek Różański - 1:25:51
8 Robert Zugaj - 1:25:52
18 Przemysław Basa - 1:32:19
24 Sebastian Połeć - 1:34:25
25 Marek Szeszko - 1:34:27
32 Dariusz Waliczek - 1:37:09
36 Adam Wójcik - 1:38:24
39 Marian Górski - 1:39:40
58 Tomasz Kulpok - 1:44:47
72/5 Aneta Rajda - 1:49:49
73/6 Katarzyna Szudy - 1:49:50
84/7 Dorota Szeszko - 1:55:29
4882 m
188 Andrzej Głuszek - 20:28

1.01.2013 Chorzów Maraton Cyborga

1. Adam Jagieła - 2:52:05
2. Przemysław Basa - 2:59:50
22. Marian Górski - 3:51:46
19080 m
68/7 Aneta Rajda - 1:42:15
13300 m
94 Tomasz Kulpok - 1:08:14
7520 m
112 August Jakubik - 31:30

22.12.2012 Strzelce Opolskie 15 km

27/9 Adam Jagieła - 54:40
40/8 Tomasz Maślanka - 56:09
71/17 Jarosław Węgler - 58:45
121/26 Marek Szeszko - 1:01:31
364/5 Kornelia Węgler - 1:12:20
455/5 Dorota Szeszko - 1:15:40

09.12.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
1 Jarosław Prokop - 1:17:09
2 Adam Jagieła - 1:20:55
3 Andrzej Gluszek - 1:22:22
5 Zbigniew Fijałkowski - 1:23:17
6 Przemysław Basa - 1:24:26
15 Marek Szeszko - 1:31:23
20 Adam Wójcik - 1:33:03
21 Arkadiusz Połeć - 1:33:21
21 Marek Różański - 1:33:21
23 Sebastian Połeć - 1:33:28
38 Łukasz Pęcherz - 1:3746
76/8 Dorota Szeszko - 1:53:46
14646 m
101 Tomasz Kulpok - 1:19:11
4882 m
185 Katarzyna Szudy z sankami - 1:00:00

2.12.2012 Rybnik 10 km
23/4 Mirosław Połeć - 35:53
55/5 Jerzy Połeć - 39:08
66/6 Zbigniew Fijałkowski - 39:42
117/4 Marian Skrzypski - 42:47
186/20 Marian Górski - 45:37
227/7 Kornelia Węgler - 47:15
255/9 Barbara Szymczyk - 48:09
270/5 Dorota Szeszko - 48:58
271/48 Marek Szeszko - 48:58

25.11.2012, 10. Maraton Energetyków Rybnik
6 August Jakubik - 3.11.19
29 Stanisław Jurek - 3.58.10

W dniu 17 listopada 2012 roku odbyło się podsumowanie obecnego sezonu startowego, który przyniósł kolejne znaczące sukcesy dla naszego klubu. Tradycyjnie osoby przechodzące na emeryturę otrzymały pamiątkowe trofea oraz drobne upominki. Życzymy Mirkowi oraz Zbyszkowi dalszego utrzymania formy i jeszcze lepszych wyników na kolejnych zawodach oraz dużo zdrowia. Po części oficjalnej był czas na dyskusje i zabawę przy dźwiękach gitary i wspólnym śpiewie.

11.11.2012 Ruda Śląska 11 km
5/5 Arkadiusz Połeć - 38:12
7/2 Jarosław Prokop -39:16
8/3 Mirosław Połeć - 39:48
10/4 Andrzej Głuszek - 40:27
16/5 Adam Jagieła - 42:06
17/6 Przemysław Basa - 42:17
18/7 Marek Różański - 42:18
24/3 Jerzy Połeć - 42:44
25/9 Ireneusz Krzon - 42:47
27/4 Zbiegniew Fijałkowski - 43:05
29/10 Tomasz Maślanka - 43:30
30/ Sebastian Połeć - 43:36
31/11 Marian Stefański - 43:38
37/12 Jarosław Węgler - 44:19
47/16 Mariusz Adamczyk - 46:08
51/22 Łukasz Pęcherz - 47:31
55/2 Marian Skrzypski - 47:45
72/30 Tomasz Kulpok - 49:31
93/17  Katarzyna Szudy - 52:02
123/20 Kornelia Węgler - 55:04
131/40 Grzegorz Konieczny - 55:50
143/14 Eugeniusz Dołgopoły - 57:40
180/53 Marek Kopala - 1:07:22

6 km
4 Adam Wójcik - 21:50
37/8 Iwona Prokop
55/20 Magdalena Krzon

4.11.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
2 Marek Różański - 1.17.42
2 Andrzej Głuszek - 1.17.42
5 Przemysław Basa - 1.21.04
17 Marek Szeszko - 1.25.54
37 Tomasz Kulpok - 1.34.55
43 Marian Górski - 1.36.43
53 Adam Wójcik - 1.40.59
93/12 Dorota Szeszko - 2.04.34
14646 m
99 Jerzy Połeć - 1.02.58
114/16 Katarzyna Szudy - 1.18.54
9764 m
124 Marian Skrzypski - 43.32

4.11.2012 Radom Maraton
6/3 Adam Jagieła - 2.59.22
90/20 Stanisław Jurek - 3.56.54

28.10.2012 Lubomia Maraton
1 Ireneusz Krzon - 3.12.17
9/1 Tomasz Kulpok - 3.47.58

21.10.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
1 Jarosław Prokop - 1.11.50
4 Marek Różański - 1.19.22
5 Rober Zugaj - 1.19.30
13 Łukasz Pęcherz - 1.28.25
21 Marek Szeszko - 1.32.10
27 Marian Górski - 1.35.14
32 Tomasz Kulpok - 1.36.44
64/5 Dorota Szeszko - 1.58.12

9764 m
89 Marian Skrzypski - 44.38
116 Andrzej Głuszek - 53.25
116 Przemysław Basa - 53.25
4882 m
189 Katarzyna Szudy - 1.27.50

20.10.2012 Katowice Maraton BKZ
1 Andrzej Głuszek - 2.57.05
2. Przemysław Basa - 2.57.32
7 Marek Szeszko - 3.20.00
24 Grzegorz Wójcik - 3.43.20
28/2 Dorota Szeszko - 3.50.37
29 Stanisław Jurek - 3.51.40
54 Adam Wójcik - 4.33.54

W klasyfikacji końcowej BKZ nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca

1  Dorota Szeszko  175 punktów

1 Andrzej Głuszek - 135 punktów
2 Grzegorz Wójcik - 135 punktów
14 Przemysław Basa - 105 punktów
19 Marek Szeszko - 85 punktów
29 Marian Górski - 75 punktów
34 Adam Wójcik - 75 punktów
46 Marek Różański  55 punktów

„XXIII Pokojowa Sztafeta Biegowa Ruda Śląska – Wieliczka – Wadowice”

Link do zdjęć autorstwa Tomka Kulpoka
https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=117460910312007326544&target=ALBUM&id=5801475808744878689&authkey=Gv1sRgCPTn0f7mxtmLDQ&feat=email

14.10.2012 Poznań Maraton
875/334 Łukasz Pęcherz - 3.29.18

14.10.2012 Żory 10 km
16/2 Jarosław Prokop - 36.04
85/12 Marek Szeszko - 41.57
94/4 Marian Skrzypski - 42.34
227/2 Dorota Szeszko - 49.30

13.10.2012 Rydułtowy 6 km
9/2 Jerzy Połeć - 23.10

7.10.2012 Katowice Półmaraton
18/11 Przemysław Basa - 1.22.07
49/6 Ireneusz Krzon - 1.26.49

6.10.2012 Brenna V Mistrzostwa Beskidów Nordic Walking 20 km
Kolejny sukces Mariana Skrzypskiego, który generalnie wywalczył 3 miejsce oraz zwyciężył w swojej kategorii wiekowej
3/1 Marian Skrzypski - 2.19.18

30.09.2012 Knurów 10 km
24/2 Mirosław Połeć - 34.57
44/14 Andrzej Głuszek - 36.30
53/19 Przemysław Basa - 37.15
70/5 Grzegorz Wójcik - 37.58
76/7 Marian Stefański - 38.23
80/8 Ireneusz Krzon - 38.28
84/7 Jerzy Połeć - 38.49
106/28 Mariusz Adamczyk - 39.46
123/14 Marek Szeszko - 40.38
139/34 Łukasz Pecherz - 41.22
146/3 Marian Skrzypski - 42.04
276/6 Barbara Szymczyk - 48.19
283/1 Dorota Szeszko - 48.50
398/12 Magdalena Krzon - 1.04.08
 

30.09.2012 Warszawa Maraton
33/6 Tomasz Maślanka  - 2.45.30 - rekord życiowy!!!
2090/75 Stanisław Jurek - 3.52.54
5570/862 Marek Kopala - 4.43.25

29.09.2012 Mikołów 10 km
8/3 Mirosław Połeć - 36.28
17/4 Jerzy Połeć - 39.30
29/8 Marek Szeszko - 41.43
120/2 Dorota Szeszko - 49.48

23.09.2012 Bytom półmaraton
17/1 Tomasz Maślanka - 1.17.35
95/36 Mariusz Adamczyk - 1.31.10
150/59 Tomasz Kulpok - 1.36.18

22.09.2012 Chorzów Bieg Nocny 5 km
1 Jarosław Prokop - 18.02

22.09.2012 BKZ Katowice maraton
1 Andrzej Głuszek - 3.03.32 - rek. życiowy
2 Grzegorz Wójcik - 3.09.58
4 Przemysław Basa - 3.16.07 - rek. życiowy
6 Marek Szeszko - 3.22.48
21 Marian Górski - 4.02.40
33/1 Dorota Szeszko - 4.21.43
półmaraton 21097 m
4 Marek Różański - 1.33.15
7 Adam Wójcik - 1.38.08

 

Wyniki Jesiennego Testu Coopera

 

Ruda Śląska 20.09.2012

 

 

Miejsce

Imię Nazwisko

Rok

urodzenia

Klub/

miejscowość

Wynik

metry

1.

Tomasz Maślanka

1972

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

3409

2.

Artur Rosiński

1993

Ruda Śląska

3332

3.

Marian Stefański

1965

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

3219

4.

Mariusz Adamczyk

1976

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląsk

3206

5.

Dariusz Waliczek

1976

Ruda Śląska

3169

6.

Łukasz Pęcherz

1980

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

3107

7.

Adam Wójcik

1980

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

3016

8.

Marian Skrzypski

1950

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

2973

9.

Krzysztof Giza

1978

Ruda Śląska

2938

10.

Piotr Palacz

1972

Ruda Śląska

2924

11.

Arkadiusz Wiliński

1977

Bytom

2902

12.

Damian Szołtysik

1957

Ruda Śląska

2875

13.

Marek Różański

1966

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

2842

13.

Andrzej Głuszek

1974

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

2842

15.

Jacek Księżyk

1968

Mysłowice

2706

16.

Sara Strawczyńska

2000

Ruda Śląska

2530

17.

Teresa Szołtysik

1961

Ruda Śląska

2296

18.

Celina Pietrowska

1959

Ruda Śląska

2257

19.

Aurora Izdebska

2000

Ruda Śląska

2025

20.

Filip Wójcik

2004

Ruda Śląska

1907

21.

Sylwia Lazarewicz

2000

Ruda Śląska

1870

16.09.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
2 Jarosław Prokop - 1.16.52
4 Marek Różański - 1.18.36
7 Marek Szeszko - 1.24.42
9 Przemysław Basa - 1.26.02
9 Andrzej Głuszek - 1.26.02
16 Tomasz Kulpok - 1.32.42
25 Adam Wójcik - 1.41.03
44/3 Dorota Szeszko - 1.51.09
dystans 14646 m
57 Zbigniew Fijałkowski - 1.03.02
63 Katarzyna Szudy - 1.19.35

16.09.2012 Wrocław maraton
1022/36  Stanisław Jurek - 3.46.20
1059/38 Marian Górski - 3.47.41

15.09.2012 Czerwionka 10 km
7/1 Jarosław Prokop - 34.12
14/3 Andrzej Głuszek - 35.35
15/4 Przemysław Basa - 35.50
72/3 Katarzyna Szudy - 44.00

8-9.09.2012 Chorzów MŚ i Europy bieg 24 h

88 August Jakubik - 192 km 144 m

37 Dorota Szeszko - 190 km 799 m

Dorocie gratuluje rekordu życiowego i doskonałego występu. Wszystkim co nas wspierali i dopingowali na trasie bardzo dziękujemy.

9.09.2012 Orzesze 10 km
26/14 Zbigniew Fijałkowski - 41.35

9.09.2012 Krynica Maraton
31/7 Mirosław Połeć - 2.55.47
59/7 Jerzy Połeć - 3.08.19
197/59 Łukasz Pęcherz - 3.49.36
339/91 Adam Jagieła - 4.22.05

8.09.2012 Krynica I Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking 8 km
5/1 Marian Skrzypski - 53.58

8.09.2012 Krynica 10 km
17/10 Arkadiusz Połeć - 32.50
39/7 Tomasz Maślanka - 35.09
123/46 Sebastian Połeć - 38.46
518/133 Krzysztof Połeć - 47.03

8.08.2012 Krynica 100 km
15/10 Adam Jagieła - 10.57.34
52/19 Robert Zugaj - 12.52.18

2.09.2012 Blachownia 8 km
158/43 Tomasz Kulpok - 39.14
224/2 Barbara Szymczyk - 39.14

1.09.2012 Gierałtowice 3 km
3/3 Andrzej Głuszek
4/4 Mirosław Połeć
6/6 Jarosław Prokop
7/1 Marek Różański
8/7 Przemysław Basa
12/2 Jerzy Połeć
14/3 Gregorz Wójcik
17/4 Zbigniew Fijałkowski
18/14 Mariusz Adamczyk
21/5 Marek Szeszko
23/16 Adam Wójcik
27/19 Tomasz Kulpok
37/ K-4 Katarzyna Szudy
51/ K-9 Dorota Szeszko
52/ K-10 Iwona Prokop

26.08.2012 Wałbrzych 21.1 km

118/14 Marek Szeszko - 1.37.00
410/1 Dorota Szeszko - 1.59.51


25.08.2012 Złotoryja MP w Nordic Walking 16 km
10/1 Marian Skrzypski - 1.59.19 (Marian obronił złoty medal Mistrzostw Polski - gratulacje!!!


25.08.2012 Jaworzno Triathlon (0.4 km, 10 km, 3 km)
114/22 Marian Górski - 48.37

25.08.2012 Chorzów 10 km
4 Andrzej Głuszek - 38.09
6 Ireneusz Krzon - 38.27
8 Przemysław Basa - 39.21
9 Jerzy Połeć - 39.27
19 Marek Szeszko 41.58
20 Łukasz Pęcherz - 42.23
63 K-5 Dorota Szeszko - 51.44
94 K-14 Magdalena Krzon - 1.04.16

19.08.2012 Skarżysko-Kamienna 21.1 km
39/7 Mirosław Połeć

19.08.2012 Świerklaniec 5 km
6 Andrzej Głuszek - 17.01
16 Jarosław Węgler - 18.21
71/7 Kornelia Węgler - 22.47

11.08.2012 Chudy Wawrzyniec +80 km
4 Robert Zugaj - 10.39.20
10 Adam Jagieła - 11.10.06

+50 km
52 Tomasz Maślanka - 7.18.55

5.08.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
2 Przemysław Basa - 1.18.30
5 Ireneusz Krzon - 1.22.16
6 Marek Różański - 1.23.56
7 Jerzy Połeć - 1.25.42
8 Zbigniew Fijałkowski - 1.25.48
59 Marian Górski - 14646 m - 1.14.15
NW
1 Marian Skrzypski - 19528 m - 2.15.22

4.08.2012 Jaworzno 15 km
35/4 Mirosław Połeć - 57.14
123/39 Mariusz Adamczyk - 1.06.25
298/32 Jan Gładczak - 1.15.23
381/6 Barbara Szymczyk - 1.20.17

22.07.2012 Bieg na Pilsko
32/3 Tomasz Maślanka - 54.43
80/5 Zbigniew Fijałkowski - 1.00.19

21.07.2012 Pszczew 10,5 km
9/4 Andrzej Głuszek - 40.28

21.07.2012 Złoty Stok Bieg na Jawornik 21.1 km
34/17 Tomasz Kulpok - 1.46.17

15.07.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
1 Andrzej Głuszek - 1.21.23
2 Przemysław Basa - 1.22.07
5 Marek Szeszko - 1.25.52
31 Tomasz Kulpok - 1.37.49
50/4 Dorota Szeszko - 1.47.54

30.06.2012 bieg na Górę Żar 6.8 km
32/2 Zbigniew Fijałkowski - 40.04

24.06.2012 Złotoryja 14 km
21 Andrzej Głuszek - 1.26.24
62 Przemysław Basa - 1.37.56

24.06.2012 Bukowno 10 km
55/14 Ireneusz Krzon - 39.34
87/10 Jerzy Połeć - 41.37
298/58 Marek Kopala - 53.25
377/23 Magdalena Krzon - 1.06.35

24.06.2012 Pszczyna 10 km
96/19 Marek Szeszko - 42.12
148/39 Tomasz Kulpok - 45.28
19/2 Dorota Szeszko - 50.58

17.06. 2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
3 Zbigniew Fijałkowski - 1.23.18
4 Marek Różański - 1.27.40
4 Andrzej Głuszek - 1.27.40
6 Marek Szeszko - 1.28.25
16 Przemysław Basa - 1.36.45
17 Adam Wójcik - 1.36.55
23 Tomasz Kulpok - 1.39.33
78 Katarzyna Szudy - 9764 m - 47.07
87 Dorota Szeszko - 9764 m - 54.34

10.06.2012 Myszków 10 km
11/3 Ireneusz Krzon - 39.07
16/4 Jarosław Węgler - 40.57
50/1 Kornelia Węgler - 48.25
72/4 Barbara Szymczyk - 54.12
97/7 Magda Krzon - 1.05.17

9-10.06 MP Bieg 24 h Katowice
19/4 Dorota Szeszko - 184 km 128 m

10.06.2012 Maraton Kukuczki Katowice
Drużynowo zwyciężyliśmy po raz trzeci
, miejsca indywidualnie:

3/1 Grzegorz Wójcik - 3.12.35
7/3 Andrzej Głuszek - 3.23.34
9/1  Dorota Wyleciał - 3.25.19
10/2  Marek Różański - 3.25.20
16/6 Marcin Wójtowicz - 3.36.41
18.2  Marian Górski - 3.45.35
58/19 Tomasz Grochowina - 5.21.51
59/4  Ewa Szylewska - 5.22.22
67 Adam Wójcik - 2.26.11
68 Łukasz Pęcherz - 2.29.43
72 Przemysław Basa - 2.18.41

1.06.2012 Siemianowice bieg 1 h
2 Adam Jagieła - 16711 m
4 Mirosław Połeć - 16461 m
19/3 Katarzyna Szudy - 12904 m

Po raz kolejny ZWYCIĘŻYLIŚMY  w wojewódzkim zlocie Klubów i Ognisk TKKF w Częstochowie, poniżej galeria zdjęć wykonana przez Andrzeja Głuszka

https://picasaweb.google.com/111389446642417338565/ZlotKRSTKKFJASTRZABRUDASLASKA

Indywidualne zwycięstwa odnieśli Sebastian Połeć w biegu, Jerzy Połeć w strzelaniu i Wiktoria Michna w tenisie stołowym.
Wszystkim uczestnikom Zlotu dziękuje za godne reprezentowanie naszego klubu i zdobycie kolejnego pięknego puchary oraz nagrody finansowej.

Urząd Miasta Ruda Śląska realizując zadanie publiczne - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Rudzie Śląskiej w 2012 r., dofinansuje w formie dotacji zadania „ sportowe szkolenie dzieci i młodzieży, sportowe szkolenie grup seniorskich i organizacja imprez sportowych” realizowane przez KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska w wysokości 11600 zł.
-10000 zł „XIV Międzynarodowy Rudzki bieg 12 h”
- 800 zł „100 Maraton August Jakubika – ustanowienie Rekordu Polski i przebiegnięcie 42 maratonów w 42 dni”
- 800 zł „Pokojowa sztafeta biegowa Ruda Śląska – Wieliczka - Wadowice

 

Zapraszam do oglądania już historycznych zdjęć opracowanych przez Zbyszka Fijałkowskiego:
https://picasaweb.google.com/zbifij

3.06.2012 Krzepice 10 km
9/3 Adam Jagieła - 35.08
163/7 Barbara Szynczyk - 52.05

2.06.2012 Łaziska Górne 5 km
2/2 Arkadiusz Połeć - 16.58
7/5 Sebastian Połeć - 18.11
15/3 Zbigniew Fiałkowski - 19.55
37/7 Jan Gładczak - 22.27

1.06.2012 Siemianowice Śląskie bieg godzinny
2 Adam Jagieła - 16711 m
4 Mirosław Połeć - 16461 m
3 Katarzyna Szudy - 12904 m

23.05.2012 Chorzów maraton NIC
1. August Jakubik 3.11.03
3. Marian Górski 24.795 m - 2.07.38
4. Adam Jagieła 18.995 m - 1.20.53
1. Tomasz Kulpok 15.000 m (górski) - 1.23.00

20.05.2012 Katowice Maraton BKZ
2 Grzegorz Wójcik - 3.16.02
5 Marek Szeszko - 3.33.15
7 Andrzej Głuszek - 3.38.53
11 Marian Górski - 3.47.54
18/1 Dorota Szeszko - 4.06.29
41 Marek Różański - 2.29.32
41 Przemysław Basa - 2.29.32
49 Adam Wójcik - 1.31.45
84 Łukasz Pęchesz 21.097 - 1.48.35
108 Tomasz Kulpok 12.929 - 1.07.30

13.05.2012 Katowice Bieg Dzika 19528 m
1 Jarosław Prokop - 1.13.34
4 Marek Różański - 1.18.17
5 Andrzej Głuszek - 1.18.25
6 Zbigniew Fijałkowski - 1.19.15
11 Marek Szeszko - 1.24.45
14 Łukasz Pęcherz - 1.27.15
37/3 Katarzyna Szudy - 1.34.30
39 Adam Wójcik - 1.35.15
41 Marian Górski - 1.35.30
57/5 Dorota Szeszko - 1.41.52
126 Tomasz Kulpok 4882 m - 25.10

NW 19528 m
2 Marian Skrzypski - 2.16.40

10.05.2012 Ruda Śląska Test Coopera - dziękuje niżej wymienionym klubowiczą za udział

Sebastian Połeć - 3394 m
Andrzej Głuszek - 3313 m
Ireneusz Krzon - 3282 m
Marek Szeszko - 3125 m
Łukasz Pęcherz - 3004 m
Marian Skrzypski - 2947 m
Marian Górski - 2928 m
Iwona Prokop - 2443 m
Tomasz Grochowina  - 2369 m
Magdalena Krzon - 2170 m

6.05.2012 Opole Maraton
8/5 Adam Jagieła - 2.46.35
39/10 Marek Szeszko - 3.25.47
92/6 Dorota Szeszko - 3.57.29

3.05.2012 Katowice Maraton
147/55 Mariusz Adamczyk - 3.49.17
półmaraton
36/15 Robert Zugaj - 1.44.13

1.05.2012 Świętochłowice
2/1 Adam Jagieła

29.04.2012 Cieszyn 10 km
48/9 Ireneusz Krzon - 39.19
470/17 Magdalena Krzon - 1.00.51

28.04.2012 Ruda Śląska 12 h
12/3 August Jakubik - 104 km 971 m
24/9 Sebastian Kądziołka - 96 km 370 m
28/7 Marian Górski - 93 km 185 m
30/9 Marek Kopala - 92 km 521 m
31/10 Tomasz Maślanka 92 km 362 m
51/13 Jerzy Połeć - 60 km 237 m

sztafeta 4 h
1 KRS TKKF Jastrząb - Jarosław Prokop, Zbigniew Fijałkowski, Adam Jagieła, Grzegorz Wójcik

22.04.2012 Kraków Maraton
146/50 Robert Zugaj - 3.09.54 - rekord życiowy
465/176 Mariusz Adamczyk - 3.29.15 - rekord życiowy
1192/146 Stanisław Jurek - 3.56.57

22.04.2012 Katowice 8.1 km
7/4 Adam Jagieła - 27.55
8/4 Jarosław Prokop - 28.14
439/114 Marek Kopala - 44.29
514/21 Magdalena Krzon - 47.26

22.04.2012 Katowice Bieg Dzika
2 Marek Różański 1.19.54
9 Marian Górski 1.31.38
28 Adam Wójcik 1.40.19
48/3 Dorota Szeszko 1.58.50
51 Zbigniew Fijałkowski 14.646 km 1.00.15
80 Marek Szeszko 9.764 km 52.11
95 Katarzyna Szudy 9.764 1.09.35

21.04.2012 Katowice BKZ maraton
3 Grzegorz Wójcik - 3.04.02
10 Marek szeszko - 3.22.31
24/1 Dorota Szeszko - 4.03.04
41 Tomasz Grochowina - 4.54.19
53 Jarosław Węgler - 1.31.26 - 21.097 km
57 Adam Wójcik - 1.38.41 -21.097 km
82 Jan Gładczak - 1.26.11 - 17.109 km
88/13 Kornela Węgler - 47.41- 8.747 km
88/13 Barbara Szymczyk - 47.41- 8.747 km

 

15.04.2012 Dębno maraton MP
41/7 Tomasz Maślanka - 2.54.14 - 21 miejsce MP

15.04.2012 Łódź maraton
107/10 Zbigniew Fijałkowski - 3.09.49

15.04.2012 Dąbrowa Górnicza Półmaraton
17/1  Mirosław Połeć - 1.19.41
36/15  Robert Zugaj - 1.22.58
38/3 Grzegorz Wójcik - 1.23.11
42/5 Jarosław Węgler - 1.23.39
49/6 Ireneusz Krzon - 1.25.11
96/14 Marek Szeszko - 1.30.59
117/45 Mariusz Adamczyk - 1.33.20
118/19 Marian Stefański - 1.33.22
127/50 Adam Wójcik - 1.35.22
297/83 Marian Górski - 1.40.47
Sebastian Kądziołka - 1.40.47
223/90 Tomasz Kulpok - 1.42.17
239/7 Katarzyna Szudy - 1.43.03
269/3 Kornelia Wegler - 1.45.06
377/3  Dorota Szeszko - 1.43.03
532/114Marek Kopala - 2.04.04

Nordic Walking
4/1 Marian Skrzypski - 31.39

14.04.2012 Ruda Śląska Memoriał Jana Koniecznego  5 km - DZIĘKUJE ZAWODNIKOM Z NASZEGO KLUBU ZA LICZNY UDZIAł
2/1 Jarosław Prokop - 17.02
4/1 Adam Jagieła - 17.07
5/3 Arkadiusz Połeć - 17.26
7/2 Mirosław Połeć - 17.48
8/4 Sebastian Połeć - 17.54
10/3  Grzegorz Wójcik - 18.45
12/4
Marek Różański - 18.52
15/1  Jerzy Połeć - 19.33
17/6
Adam Wójcik - 20.19
19/5
Marek Szeszko - 20.40
22/6  Jarosław Węgler - 21.06
31/3  Marian Górski - 22.17
32/9 Mariusz Adamczyk - 22.21
38/4
Katarzyna Szudy - 23.19
40/12Tomasz Grochowina - 23.56
41/3
Kornelia Węgler - 24.07
46/1
Dorota Szeszko - 25.09
48/4
Iwona Prokop - 25.49
50/6
Magdalena Krzon - 28.05
51/9
Ireneusz Krzon - 28.05

14.04.2012 Czetochowa 10 km
238/72 Tomasz Kulpok - 46.18
285/32 Jan Gładczak - 47.37

1.04.2012 Katowice 15 km
15/7 Robert Zugaj - 58.31
48/18 Magdalena Krzon - 1.31.45

1.04.2012 Pabianice półmaraton
11/4 Adam Jagieła  - 1.17.40

31.03.2012 Katowice BKZ maraton
5 Jerzy Połeć - 3.17.59
12 Marek Szeszko - 3.28.57
20 Grzegorz Wójcik - 3.43.58
29 Marian Górski - 3.55.19
35/1 Dorota Szeszko - 4.09.13
59 Marek Różański - 2.22.25 - 29652 m
półmaraton
69 Adam Wójcik - 1.30.06
79 Tomasz Kulpok - 1.47.50

25.03.2012 Żywiec półmaraton
37/6 Tomasz Maślanka - 1.22.56
70/14 Ireneusz Krzon - 1.26.15
89/7 Zbigniew Fijałkowski - 1.27.36
158/34 Marek Szeszko - 1.33.50
582/70 Jan Gładczak - 1.55.11
41/5 Dorota Szeszko - 1.55.17
48/11 Barbara Szymczyk - 1.58.19

18.03.2012 Katowice Bieg Dzika
3 Zbigniew Fijałkowski - 1.20.00
6 Marek Różański - 1.20.50
7 Robert Zugaj - 1.20.51
18 Marek Szeszko - 1.30.00
34 Adam Wójcik - 1.37.50
46 Marian Górski - 1.42.15
72 Tomasz Grochowina - 2.10.35
72 Kamil Grochowina - 2.10.35
3 - Dorota Szeszko - 1.53.30
117 Tomasz Kulpok 5.250 m - 26.40

17.03.2012 Brzeszcze 10 km
10/2 Dorota Szeszko - 51.20
50/14 Marek Szeszko - 41.23
NW
7/1 Marian Skrzypski - 1.06.40

4.03.2012 Radom 10 km
201/29 Stanisław Jurek - 44.56

25-26.02 Helsinki 24 h
79 Robert Zugaj - 89.709 m

26.02 Katowice Bieg Dzika 21 km
4 Marek Różański - 1.24.55
7 Marian Stefański - 28.10
13 Adam Wójcik - 1.33.45
19 Tomasz Kulpok - 1.36.45
21 Sebastian Kądziołka - 1.36.58

25.02.2012 Wodzisław 9,8 km
10/1 Zbigniew Fijałkowski - 46.11

18.02.2012 Katowice Maraton BKZ
12. Bogdan Cebula - 3.51.50
12. Marian Górski - 3.51.50
17. Grzegorz Wójcik - 3.55.05
34/1 Dorota Szeszko - 4.34.32
półmaraton
1. Adam Jagieła - 1.24.30
3. Marek Różański - 1.32.20
5. Adam Wójcik - 1.39.33
12. Marek Szeszko - 1.47.24
14. Tomasz Kulpok - 1.48.23

12.02.2012 Katowice Zimnar
1. Adam Jagieła - 21.53

28.01.2012 Kraków maraton
6. August Jakubik - 3.11.42

22.01.2012 Katowice Bieg Dzika
5. Zbigniew Fijałkowski 1.32.10
6. Marek Różański 1.34.15
14. Marian Górski 1.42.35
29. Tomasz Kulpok 1.48.42
30. Bogdan Cebula 1.48.55
65 K-6 Katarzyna Szudy 15.750 m - 1.32.25
72. Adam Wójcik 10.500 m - 57.05

15.01.2012 Siemianowice Śl.

2 Adam Jagieła

3 Zbigniew Fijałkowski

15.01. 2012 Gliwice

19 Tomasz Kulpok

14.01.2012 Mysłowice

9/3 Jarosław Prokop - 1.03.06
25/7 Tomasz Maślanka - 1.06.31
52/16 Jarosław Prokop - 1.12.32
132/53 Tomasz Kulpok - 1.23.45
173/3 Kornelia Węgler - 1.29.27
207/5 Barbara Szymczyk - 1.36.33

08.01.2012 Gliwice 10 km
7/2 Tomasz Maślanka -37.20

01.01.2012 Chorzów "VI Śląski Maraton Noworoczny Cyborg"
1. August Jakubik - 3.11.25
9. Tomasz Kulpok 3.45.01
14. Marian Górski - 3.56.48
 

31.12.2011 Katowice BKH maraton
12. Marek Szeszko - 3.31.49
14. Grzegorz Wójcik - 3.36.21
16. Marian Górski - 3.42.33
39/1 Dorota Szeszko - 3.11.00
73. Bogdan Cebula - 25471 m - 2.11.02
83. Adam Wójcik - 21290 m - 1.38.31
84. Jarosław Węgler- 21.290 m - 1.41.59
90/15 Katarzyna Szudy - 21290 m - 1.50.15
135/19. Kornelia Węgler - 21290 m - 1.41.59
140. Adam Jagieła - 12.928 m - 53.25

17.12.2011 Strzelce Opolskie 15 km
58/18 Zbigniew Fijałkowski - 56.46
63/21 Jarosław Węgler - 57.07
70/21 Tomasz Maślanka - 57.30
223/70 Tomasz Kulpok - 1.07.28
33/11 Kornelia Węgler - 1.12.53

11.12.2012 Katowice Bieg Dzika 21.000 km
1. Mirosław Połeć - 1.20.10
2. Zbigniew Fijałkowski - 1.21.32
5. Adam Jagieła - 1.24.14
6. Jarosław Węgler - 1.27.35
8. Marek Różański - 1.29.50
12. Robert Zugaj - 1.33.28
14. Marek Szeszko - 1.33.40
20. Adam Wójcik - 1.38.10
21. Marian Górski - 1.39.00
28. Tomasz Kulpok - 1.42.05
47. K- 5 Katarzyna Szudy - 1.51.05
48. Bogdan Cebula - 1.51.05
52. K-6 Dorota Szeszko - 1.54.35
Nordic Walking
4. Marian Skrzypski - 15.750 km - 2.11.26

04.12.2011 Rybnik 10 km
55/10 Zbigniew Fijałkowski - 38.08
61/12 Jarosław Węgler - 38.38
65/6 Jerzy Połeć - 38.51
139/14 Bogdan Cebula - 43.20
154/17 Marian Górski - 44.17
241/57 Krzysztof Mrozek - 48.10
300/8 Barbara Szymczyk - 51.59

26.11.2011 Katowice Maraton BKH
14 Marek Szeszko - 3.36.38
16 Bogdan Cebula - 3.38.59
20 Grzegorz Wójcik - 3.4121
23 Marian Górski - 3.45.21
70 Adam Jagieła - 25.471 m - 1.46.23
77 Adam Wójcik - 21.290 m - 1.32.06
88 Tomasz Kulpok - 21.290 m - 1.49.57
125 Dorota Szeszko - 12.928 m - 1.09.05

19.11.2011 Ruda Śląska
Dziękuje wszystkim za udział w spotkaniu podsumowującym obecny sezon. Marek Szeszko z okazji przejścia na emeryturę otrzymał pamiątkowe szkło oraz upominek. Następnie był czas na dyskusje, śpiewy i smaczne jedzenie.

13.11.2011 Katowice półmaraton Dzika
2 Jarosław Prokop - 1.19.55
6 Marek Różański - 1.26.09
8 Robert Zugaj - 1.28.25
28 Tomasz Kulpok - 1.40.15
90 Tomasz Grochowina 10.500 m - 59.40
95 Iwona Prokop 10.500 m - 59.40

13.11.2011 Wodzisław Śląski minimaraton 4.2 km
2 Adrian Połeć - 12.05
5 Arkadiusz Połeć - 12.48
półmaraton
24/2 Jerzy Połeć - 1.18.59
32/6 Zbigniew Fijałkowski - 1.20.46
89/12 Bogdan Cebula - 1.33.48


11.11.2011 Ruda Śląska
Dziękuje wszystkim za liczny udział w XVIII Biegach Przełajowych, nasz klub reprezentowało 26 osób a miejsca na podium  wywalczyli: Jarosław Prokop, Arkadiusz Połeć, Mirosław Połeć, Jerzy Połeć oraz w konkurencji NW Marian Skrzypski


06.11.2011 Radom maraton
12/7 Adam Jagieła - 2.59.52
16/2 August Jakubik - 3.03.56
27/6 Marek Szeszko - 3.18.32

2 Dorota Szeszko - 3.57.10

06.11.2011 Węgierska Górka - Cross Beskidzki ok.19 km
9/ 6  Tomek Maślanka  - 1:29:03
34/12 w kategorii)Tomek Kulpok -  1:45:12

05.11.2011 Ustroń 10 km
12/3 Zbigniew Fijałkowski - 37.58
35/10 Ireneusz Krzon - 41.06

8/2 Kornelia Węgler - 48.13

30.10.2011 Tychy - Perła Paprocan półmaraton
4  Zbyszek Fijałkowski - 1:23:14
31  Tomek Kulpok -  1:41:09


29.10.2011 Katowice BKH Maraton
3 Grzegorz Wójcik - 3.06.22
10 Marek szeszko - 3.23.57
12  Marian Górski - 3.32.28
33 Bogdan Cebula - 3.51.19
77 Marek Różański - 21.290 m - 1.28.36
122 Dorota Szeszko - 12.928 - 1.11.45

23.10.2011 II Cross Góra Świętej Anny
4 Jarosław Prokop - 56.00
13 Zbigniew Fijałkowski - 1.01.01
60 Marek Szeszko - 1.11.03

23.10.2011 Koberice (Czechy) 21.1 km

4/2 Mirosław Połeć - 1.17.58
6/2 Adam Jagieła - 1.19.39

22.10.2011 Wodzisław Śląski maraton

2/1 August Jakubik - 3.08.50
4/1 Ireneusz Krzon - 3.21.12
półmaraton 21.1 km
28/9 Jan Gładczak - 1.59.32
31/2 Barabara Szymczyk - 2.01.13

17.10.2011
Dziękuje wszystkim uczestnikom sztafety biegowej do Wadowic za aktywny udział i przebiegnięte kilometry dla chwały Błogosławionego Jana Pawła II.

16.10.2011 Poznań maraton
52/18 Tomasz Maślanka - 2.53.51
927/ Mariusz Adamczyk - 3.34.45
1660/175 Jan Gładczak - 3.50.28
2084/17 Barbara Szymczyk - 3.56.55
2282/96 Stanisław Jurek - 4.01.08

15.10.2011 Katowice Biegowa Korona Himalajów K-2
6 Grzegorz Wojcik - 3.15.45
23/1 Dorota Szeszko - 3.55.55
24 Marek Szeszko - 3.55.55
75 Marian Górski - 21.290 km - 1.54.42

8.10.2011 Ruda Śląska

Zakończył  się cykl biegów "Najbardziej rozbiegana miejscowość". Zwyciężyła reprezentacja Gminy Gierałtowice, przed Ruda Śląską a trzecie miejsce wywalczył Chorzów, kapitanowie odebrali puchary a najbardziej aktywni uczestnicy puchary i nagrody rzeczowe.

Składam podziękowania głównemu sponsorowi tego wydarzenia -  Górnośląskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów Dystrybucja Sp. z o. o. z siedzibą w  Katowicach przy ulicy Olimpijskiej 11