August Jakubik

August Jakubik

Ultramaratończyk

       W dniu 18 listopada 2017 roku o godzinie 16:00 odbędzie się Walne Zebranie Klubu Rekreacynego-Sportowego TKKF "Jastrzab" Ruda Śląska w Burloch Cafe ul. Modrzejewskiej 5A (na terenie Burloch Arena). Zapraszam wszystkich członków klubu na podsumowanie minionego czterolecia oraz wybór Zarządu Klubu. Po części oficjalnej poczęstunek i dyskusja. Proszę osoby, które nie mogą uczestniczyć w Zebraniu o poinformowanie mnie do 31 października 2017 roku.

       Proszę zgłaszać się na bieg barbórkowy na dystansie 10 km w Rybniku do dnia 26 październia.
       Za osoby, które regularnie uczestniczą w biegu Wiewiórki opłacę wpisowe za ostatni bieg. Proszę się zgłosić poprzez formularz do 30 października i za zgłoszonych  w terminie opłacę wpisowe.

59 Wojewódzki Zlot Klubów i Ognisk Śląskiego TKKF za nami. Po raz kolejny zostaliśmy zwycięzcami. Dziękuję wszystkim obecnym za ambitną postawę sportową zakończoną wspaniałym sukcesem.

05.02.2017

Na zebraniu organizacyjmy klubu zostali przyjęci nowi zawodnicy: Bartek Zbąski i Zenon Wojtkowiak - życzymy im sukcesów sportowych  w planowanych startach.
Plan pracy i startów klubu w bieżącym roku:

Pomoc przy organizacji Biegu Wiewiórki (zbiórka godzina 10:30)
04.11 - Piłat, Połeć Jerzy

Plan startów dofinansowanych z  środków klubowych - przy zgłoszeniach proszę wpisywać prawidłowo nazwę klubu tj KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska:
04.11 - Bieg Wiewiórki
11.11 - Biegi Niepodległości Ruda Śląska
18.11 - Walne Zebranie Klubu oraz podsumowanie sezonu

14.10.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki

1 Przemysław Basa - 1:24:51
4 Zbigniew Fijałkowski - 1:35:38
6 Bartłomiej Zbąski - 1:38:27
7 Tomasz Kulpok - 1:39:22
8 Marek Szeszko - 1:42:42
12/2 Aneta Rajda - 1:51:13
14/3 Dorota Szeszko - 1:57:21
12600 m
27 Marian Skrzypski - 1:04:03
31 Jarosław Piłat - 1:10:14
8400 m
35 Andrzej Krzon - 0:38:56
40/13 Ewelina Kowolik - 0:44:54

08.10.2017 Lgota Murowana Jurassic Forest run 15 km
2 Adam Jagieła - 01:01:19

08.10.2017 Maraton Rzeszów
55/16 Barłomiej Zbąski - 3:16:47
124/11 Bogdan Cebula - 3:39:02
423/1 Dorota Szeszko - 4:08:21
423/21 Marek Szeszko - 4:08:21

01.10.2017 Cross Góry Bukowej 10 km
1 Adam Jagieła - 0:38:22

01.10.2017. Chorzów Maraton
17/5 Przemysław Basa - 2:50:53

30.09.2017 Ruda Śląska 5 km
1 Adam Jagieła - 0:17:02
3 Przemysław Basa - 0:17:57
10 Marek Szeszko - 0:20:42
25/2 Ewelina Kowolik - 0:23:37
27/3 Dorota Szeszko - 0:23:47
NW 2.5 km
2 Marian Skrzypski - 0:15:06
 
24.09.2017 Berlin Maraton
702/78 Tomasz Maślanka - 2:49:16

24.09.2017 Knurów 10 km
26/2 Adam Jagieła - 0:36:33
66/15 Bartłomiej Zbąski - 0:39:55
121/8 Bogdan Cebula - 0:43:35
151/5 Marian Skrzypski - 0:45:39

23.09.2017 Rogoźnik Maraton (43 km)
1 Adam Jagieła - 3:20:35

17.09.2017 Bytom Półmaraton
9/4 Tomasz Maślanka - 01:20:29
12/6 Przemysław Basa - 01:21:59
29/7 Bartek Zbąski - 01:28:12
68/22 Rafał Jóskowski - 01:33:35
137/48 Arkadiusz Wiliński - 01:39:49
140/14 Bogdan Cebula - 01:39:53

16.09.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
3 Tomasz Kulpok - 1:36:48
6 Przemysław Basa - 1:40:02
7 Jarosław Mejer - 1:40:02
19/2 Aneta Rajda - 2:01:21
16800 m
24 Andrzej Krzon - 1:20:14
12600 m
41 Tomasz Matejek - 0:59:37
8400 m
45 Marian Skrzypski - 0:41:35
4200 m
60 Bartosz Zbąski - 0:17:04
69 Jarosław Piłat - 0:21:22
85 Monika Godel - 0:24:49

10.09.2017 Chorzów Półmaraton Parkowy
14/3 Przemysław Basa - 1:27:39
25/10 Adam Wójcik - 1:33:51
28/11 Bartek Zbąski - 1:34:16
30/10 Jarosław Mejer - 1:34:40
31/12 Tomasz Kulpok - 1:34:52
51/25 Tomasz Matejek - 1:39:58
66/13 Arkadiusz Wiliński - 1:43:31
91/40 Andrzej Krzon - 1:47:36
236/19 Iwona Prokop - 2:10:34

31.08-03.09.2017 Zamość Bieg Czteroetapowy 100 km
2/1 Przemysław Basa - 6:48:18
21/7 Zbigniew Fijałkowski - 8:21:07
43/15 Marek Szeszko - 9:23:20
52/1 Dorota Szeszko - 9:48:33
Drużynowo V miejsce na siedem drużyn sklasyfikowanych

27.08.2017 Ruda Śląska 10 km
2 Przemysław Basa - 0:39:07
7 Marek Szeszko - 0:44:29
15 Krzysztof Mejer - 0:47:46
24 Jarosław Piłat - 0:50:29
27/3 Dorota Szeszko - 0:51:51

27.08.2017 Racibórz półmaraton
75/26 Adam Wójcik - 1:33:40
241/86 Arkadiusz Wiliński - 1:46:52

26.08.2017 Jaworzno 15 km
48/14 Przemysław Basa - 1:01:44
83/7 Bogdan Cebula - 1:06:05
90/29 Bartek Zbąski - 1:07:09
118/11 Zbigniew Fijałkowski - 1:10:13

26.08.2017 Chorzów 10 km
10 Przemysław Basa - 0:40:25
19 Rafał Jóskowski - 0:43:33
35/7 Magdalena Krzon - 48:33

20.08.2017 Wałbrzych półmaraton
114/38 Bartek Zbąski - 1:31:43
1123/87 Marek Szeszko - 1:55:32
1127/8 Dorota Szeszko - 1:55:33

13.08.2017 Rybnik Maraton
2 Przemysław Basa - 02:58:12

05.08.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewórki
1 Przemysław Basa - 01:32:39
2 Marek Szeszko - 01:39:12
4 Zbigniew Fijałkowski - 01:44:30
5 Arkadiusz Wiliński - 01:44:46
6 Rafał Jóskowski - 01:45:57
10/1 Aneta Rajda - 02:01:37
11/2 Dorota Szeszko - 02:05:46
16800 m
14 Bartek Zbąski - 01:20:40
15 Tomasz Matejek - 01:22:56
19 Andrzej Krzon - 01:36:45
12600 m
25 Jarosław Mejer - 01:01:17
28 Adam Wójcik -01:09:44
8400 m
57 Grzegorz Konieczny - 0:51:37
4200 m
94 Jarosław Piłat - 0:19:57

29.07.2017 Ruda Śląska Półmaraton
11/8 Arkadiusz Połeć - 1:18:19
31/7 Mirosław Połeć - 1:24:19
37/9 Przemysław Basa - 1:26:51
96/26 Tomasz Kulpok - 1:35:48
129/40 Roman Zbąski - 1:38:56
133/8 Bogdan Cebula - 1:39:11
135/9 Jerzy Połeć - 1:39:17
144/11 Zbigniew Fijałkowski - 1:39:54
159/45 Tomasz Matejek - 1:41:24
232/3 Magdalena Krzon - 1:46:58
325/96 Krzysztof Mejer - 1:52:27
369/116 Andrzej Krzon - 1:54:52
408/39 Marek Szeszko - 1:57:41
409/3 Dorota szeszko - 1:57:41
434/11 Stanisław Jurek - 1:59:09
7 km
43 Jarosław Piłat - 0:32:28
62/12  Ewelina Kowolik - 0:35:41
85/20  Iwona Prokop - 0:38:33
7 km NW
4 Marian Skrzypski - 0:43:49

08.07.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
1 Adam Jagieła - 01:26:47
2 Tomasz Kulpok - 01:38:31
6 Arkadiusz Wiliński - 01:40:13
7 Marek Szeszko - 01:41:13
10 Tomasz Matejek - 01:46:37
14 Przemysław Basa - 01:49:19
23/2 Dorota Szeszko - 02:05:04
16800 m
29 Jarosław Mejer - 01:14:43
32 Krzysztof Mejer - 01:29:24
12600 m
49 Bartek Zbąski - 0:58:54
57 Adam Wójcik - 01:08:22
62/15 Iwona Prokop - 01:19:35
4200 m
91 Jarosław Piłat - 0:19:51
108/37 Aneta Rajda - 0:24:11
120 Zenon Wojtkowiak - 0:28:45
NW 12600 m
2 Marian Skrzypski - 01:29:21

01-02.07.2017 Belfast Mistrzostwa Świata 24 h
16 Przemysław Basa - 249 km 961 m - rekord życiowy
20 Aneta Rajda - 225 km 306 m - Złoty medal drużynowo - rekord życiowy

25.06.2017 Bukowno 10 km
27/5 Mirosław Połeć - 0:37:56

24.06.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
1 Przemysław Basa - 01:33:59
5 Bartek Zbąski - 01:39:14
7 Marek Szeszko - 01:41:13
8 Tomasz Matejek - 01:44:37
9 Jarosław Mejer - 01:44:38
10 Adam Wójcik - 01:45:29
17/2 Aneta Rajda - 01:57:50
16800 m
27 Krzysztof Mejer - 01:35:09
12600 m
39 Tomasz Kulpok - 01:04:09
8400 m
59 Marian Skrzypski - 0:42:44
72/17 Iwona Prokop - 0:51:34
4200 m
82 Jarosław Piłat - 0:20:02

23.06.2017 Boguszów-Gorce Sudecka Setka
4/1 Adam Jagieła 09:27:17
 
09.06.2017 XII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny Siemianowice Śl.

1  Adam Jagieła 16576m

10.06.2017 III Bieg Rodzinny Katowice 5,5 km
9/2 Adam Jagieła 00:19:02

11.06.2017 Piekary Śląskie masowe biegi Przełajowe 5,6 km
1 Adam Jagieła 00:20:48

03.06 Gdańsk 03.06.2017  10 km
5 Arkadiusz Połeć - 0:33:10

28.05.2017 Skarszewy 10 km
3/2 Arkadiusz Połeć -  0:33:51

21.05.2017 Będzin Masowe Biegi Przełajowe 6 km
2 Adam Jagieła - 00:20:39

20.05.2017 Rogożnik Półmaraton Leśny
2/1 Adam Jagieła-01:30:15

13.05.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki

2 Tomasz Maślanka - 01:26:04
2 Przemysław Basa - 01:27:57
5 Jarosław Mejer - 01:33:53
6 Tomasz Kulpok - 01:36:11
12 Marek Szeszko - 01:44:22
17/1 Aneta Rajda - 01:46:28
25/3 Dorota Szeszko - 02:01:47
16800 m
30 Bartłomiej Zbąski - 01:15:03
31 Adam Wójcik - 01:20:45
32 Rafał Jóskowski - 01:22:57
34 Marian Skrzypski - 01:26:04
126000 m
50 Jarosław Piłat -01:04:22
51 Tomasz Matejek - 01:04:27
52 Zbigniew Fijałkowski - 01:06:20
54 Krzysztof Mejer - 01:06:38
57 Andrzej Krzon - 01:07:43
57 Grzegorz Konieczny - 01:12:59
8400 m
75 Arkadiusz Wiliński - 0:43:47
76 Mariusz Adamczyk - 0:44:18
92/22 Iwona Prokop - 0:49:07
4200 m
147 Marek Kopala - 0:25:50
152 Zenon Wojtkowiak - 0:26:12

7.05.2017 Lublin Maraton
261/1 Dorota Szeszko - 04:02:57
262/30 Marek Szeszko - 04:02:59

7.05.2017 Bratysłava WINGS FOR LIFE
11/2 Adam Jagieła - 49.090 km

7.05.2017 Gdynia 10 km
18/4 Połeć Arkadiusz - 0:33:24

3.05.2017 Tarnowskie Góry Półmaraton
11/3 Tomasz Maślanka - 01:22:21

3.05.2017 Rudze Bieg Konstytucji 3 Maja 10 km
4/1 Adam Jagieła - 00:35:17

1.05.2017 Lisowice 10 km
21/4 Marek Szeszko - 0:44:28
76/1 Dorota Szeszko - 0:53:16

30.04.2017 Kraków Maraton

167/66 Bartłomiej Zbąski - 3:02:23
245/96 Robert Zugaj - 3:07:41
903/316 Przemysław Basa - 3:27:50
1064/394 Adam Wójcik - 3:29:46
1306/464 Arkadiusz Wiliński - 3:35:41
1618/141 Bogdan Cebula - 3:41:08
1798/657 Tomasz Matejek - 3:43:59
1951/31 Marian Górski - 3:46:38
Zbigniew Fijałkowski - nie ukończył

29.04.2017 Otwarte Mistrzostwa Rybnika 5000 m
4/1 Adam Jagieła - 00:17:08

23.04.2017 Warszawa Orlen Maraton
603/41 Ireneusz Krzon - 3:14:50
842/374 Tomasz Kulpok - 3:21:45

18.03.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
4 Marek Szeszko - 01:40:37
8 Jarosław Piłat - 01:49:40
12/1 Aneta Rajda - 01:53:45
20 Przemysław Basa - 01:53:45
14/2 Dorota Szeszko - 02:01:47
12600 m
30 Bartłomiej Zbąski - 0:56:21
31 Zbigniew Fijałkowski - 0:56:29
34 Tomasz Matejek - 01:02:12
35 Jarosław Mejer - 01:02:13
36 Rafał Jóskowski - 01:02:21
40 Marian Skrzypski - 01:07:17
8400 m
55 Adam Wójcik - 0:39:24
56 Arkadiusz Wilinski - 0:39:24
58 Andrzej Krzon 0:42:26
64 Krzysztof mejer - 0:46:06
71/18 Iwona Prokop -0:49:11
4200 m
134 Zenon Wojtkowiak - 0:27:34

22.04.2017 Katowice 10 km
15/3 Adam Jagieła- 00:37:30

15.04.2017 Parkrun Katowice 5km
1 Adam  Jagieła  -17:26
3 Artur Rosiński -18:19

09.04.2017 Gdańsk Maraton
50/13 Tomasz Maślanka - 02:56:04

09.04.2017 Chorzów Bieg Górski 10 km
165/5 Magda Krzon - 01:03:30

09.04.2017 Dąbrowa Górnicza Półmaraton
131/57 Bartłomiej Zbąski - 01:29:51
164/71 Tomasz Kulpok - 01:31:39
170/76 Adam Wójcik - 01:31:53
189/15 Marek Różański - 01:32:42
191/17 Ireneusz Krzon - 01:32:50
197/18 Zbigniew Fijałkowski - 01:33:34
305/87 Arkadiusz Wiliński - 01:38:14
374/152 Jarosław Piłat - 01:40:17
430/177 Andrzej Krzon - 01:41:48
438/128 Rafał Jóskowski - 01:42:56
NW
7/2 Marian Skrzypski - 0:33:19

08-09-04.2017 Łódź Bieg 24 H
7/2 Przemysław Basa - 223 km 243 m (IV miejsce w Mistrzostwach Polski)

08.04.2017 Memoriał Koniecznego Ruda Śląska 5 km
5/3 Adam Jagieła - 0:18:15
10/4 Adam Wójcik - 0:20:14
11/3 Marek Różański - 0:20:19
16/6 Tomasz Matejek - 0:21:26
17/5 Marek Szeszko - 0:21:30
18/7 Rafał Jóskowski - 0:21:34
23/2 Marian Skrzypski - 0:22:07
33/4 ewelina Kowolik - 0:25:17
35/1 Dorota Szeszko - 0:26:07
37/5 Iwona Prokop - 0:26:43

02.04.2017 Żywiec Półmaraton
41/5 Tomasz Maślanka - 01:26:04

02.04.2017 Ostrów Wielkopolski  Półmaraton
16/2 Adam Jagieła -01:22:55

01.04.2017 Ruda Śląska bieg 12 godzinny
1 Przemysław Basa - 138 km 280 m
5/1 Aneta Rajda - 125 km 107 m

7/1 Jarosław Mejer - 123 km 354 m
25/2 Marian Górski - 111 km 984 m
30/7 Dorota Szeszko 109 km 250 m
56/15 Arkadiusz Wiliński - 95 km 537 m
66/12 Bogdan Cebula - 89 km 638 m
76/23 Marek Kopala - 84 km 505 m

26.03.2017 BŁĘKITNA WSTĘGA BALATONU 10 km Wodzisław Śląski
7/1 Adam Jagieła-00:43:34
 
19.03.2017 Tyychy maraton Perła Paprocan
5 Zbąski Bartłomiej - 03:13:10.

18.03.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
2 Adam Jagieła - 01:24:19
4 Marek Różański - 01:33:52
7 Zbigniew Fijałkowski - 01:36:13
8 Tomasz Kulpok - 01:37:02
11 Marek Szeszko - 01:43:19
19/1 Aneta Rajda - 01:46:49
20 Przemysław Basa - 01:46:50
21 Arkadiusz Wiliński - 01:46:52
22 Tomasz Matejek - 01:50:28
12600 m
54 Jarosław Piłat - 01:09:57
8400 m
71 Marian Skrzypski - 0:44:36
4200 m
97 Bartłomiej Zbąski - 0:17:07
129 Marek Kopala - 0:25:25
143 Zenon Wojtkowiak - 0:27:09

12.03.2017 Chorzów 10 km

8/8 Rosiński Artur - 00:34:47
14/2 Jagieła Adam 00:35:52
15/3 Basa Przemysław - 00:35:54
24/6 Maślanka Tomasz - 00:36:59
29/7 Połeć Mirosław - 00:37:22
67/4 Różański Marek - 00:39:16
68/5 Krzon Ireneusz - 00:39:19
89/39 Kulpok Tomasz - 00:40:36
93/10 Fijałkowski Zbigniew - 00:41:01
95/41 Wójcik Adam - 00:41:06
128/53 Matejek Tomasz - 00:42:28
150/33 Połeć Sebastian - 00:43:11
185/77 Krzon Andrzej - 00:44:17
187/17 Stefański Marian - 00:44:17
194/95 Wiliński Arkadiusz - 00:44:25
248/57 Jóskowski Rafał - 00:45:43
265/1 Skrzypski Marian - 00:46:24
391/17 Krzon Magdalena - 00:49:14
486/2 Szeszko Dorota - 00:51:23
487/45 Szeszko Marek - 00:51:23
630/17 Prokop Iwona - 00:54:07
779/156 Kopala Marek - 00:58:02

11.03.2017 Sopot 5 km
4/1 Połeć Arkadiusz 16:02

18.02.2017 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
1 Adam Jagieła - 01:24:11
7 Zbigniew Fijakowski - 01:33:01
8 Jarosław Mejer - 01:33:13
9 Marek Różański - 01:35:23
10 Tomasz Kulpok - 01:38:05
15 Bartek Zbąski - 01:41:03
17 Tomasz Matejek - 01:45:09
20/3 Aneta Rajda - 01:49:55
21 Przemysław Basa - 01:49:55
34 Jarosław Piłat - 01:56:00
12400 m
73 Marek Szeszko - 00:59:43
10600 m
97 Dorota Szeszko - 01:00:05
9600 m
106 Marian Skrzypski - 00:53:36
5400 m
154 Andrzej Krzon - 00:25:41
155 Adam Wójcik - 00:27:33
156 Arkadiusz Wilinski - 00:27:33
157 Grzegorz Konieczny - 00:39:35
4000 m
208 Marek Kopala - 00:23:51
 

04.02.2017 Sopot 8 km po plaży
4/1 Arkadiusz Połeć - 0:31:31

04.02.2017 Ruda Śląska 5 km
5 Przemysław Basa - 0:18:59
63 Zenon Wojtkowiak - 0:30:14

04.12.2016 Rybnik 10 km

30/5 Adam jagieła - 0:36:47
91/8 Zbigniew Fijałkowski - 0:40:45
108/15 Jarosław Mejer - 0:41:46
133/13 Jerzy Połeć - 0:42:53
172/15 Bogdan Cebula - 0:44:00
458/4 Dorota Szeszko - 0:50:46
458/36 Marek Szeszko - 0:50:46

04.12.2016 Toruń połmaraton
10/2 Tomasz Maślanka - 01:20:58

20.11.2016 XXII Barbórkowy Bieg Skalnika 14 km
6/2 Adam Jagieła - 00:52:08

11.11.2016 Ruda Śląska 12 km
4/4 Arkadiusz Połec - 0:43:01
10/3 Adam Jagieła - 0:46:29
14/4 Jarosław Prokop - 0:47:11
16/6 Tomasz Maślanka - 0:47:33
22/9 Przemysław Basa - 0:48:55
28/4 Ireneusz Krzon - 0:49:52
31/5 Marek Różański - 0:50:33
32/6 Zbigniew Fijałkowski - 0:50:39
35/14 Adam Wójcik - 0:50:41
36/12 Jarosław Mejer - 0:51:31
43/7 jerzy Połeć - 0:52:15
52/20 Tomasz Matejek - 0:53:16
53/21 Mariusz Adamczyk - 0:53:19
64/9 Bogdan Cebula - 0:54:45
73/4 Marian Skrzypski - 0:55:56
74/32 Arkadiusz Wiliński - 0:56:10
87/40 Andrzej Krzon - 0:56:38
105/48 Krzysztof Mejer - 0:58:24
106/49 Rafał Jóskowski - 0:58:25
155/2 Dorota Szeszko - 1:03:11
156/19 Marek Szeszko - 1:03:11
175/9 Iwona Prokop - 1:05:28
176/78 Grzegorz Konieczny - 1:05;29
183/12 Magdalena Krzon - 1:06:25

06.11.2016 Chorzów  III Bieg Dwóch Szybów 15km
8/1 Adam Jagieła - 1:02:24
17/2 Przemysław Basa -  1:07:25

05.11.2016 Radziechowy Maraton Beskidy
100/14 Marian Górski - 4:45:28

05.11.2016 Ruda Sląska Bieg Wiewiórki
6 Zbigniew Fijałkowski - 1:12:38
13 Adam Wójcik - 1:17:36
17 Tomasz Matejek - 1:19:05
19 Arkadiusz Wiliński - 1:20:03
26 Krzysztof Mejer - 1:21:59
28 Marek Szeszko - 1:22:46
60/4 Dorota Szeszko - 1:35:13
63 Przemysław Basa - 1:36:00
III okrążenia
83 Ireneusz Krzon - 0:55:58
87 Tomasz Kulpok - 1:00:01
89 Marian Skrzypski - 1:02:04
108/16 Iwona Prokop - 1:12:23
II okrążenia
127 Marek Różański - 0:38:35
129 Andrzej Krzon - 0:29:30
I okrążenie
242 Marek Kopala - 0:25:42

23.10.2016 Drezno Maraton
19/7 Tomasz Maślanka - 2:47:47

23.10.2016 Lewin Brzeski 11 km
10/2 Adam Jagieła 0:40:11

22.10.2016 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
22.10.2016 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki

6 Ireneusz Krzon - 1:14:08
7 Zbigniew Fijałkowski - 1;14:28
17 Arkadiusz Wiliński - 1:20:36
21 Tomasz Matejek - 1:22:01
24 Andrzej Krzon - 1:23:24
42/5 Dorota Szeszko - 1:31:23
III okrążenia
63 Rafał Jóskowski - 1:03:25
66 Krzysztof Mejer - 1:05:09
67 Marek Różański - 1:05:10
76/19 Iwona Prokop - 1:12:02
II okrążenia
88 Marian Skrzypski - 0:39:47
I okrążenie
177 Jarosław Piłat - 0:23:26
219 Marek Kopala - 0:29:24

16.10.2016 IX Żorski Bieg uliczny 10 km
19/3  Adam Jagieła 35:40
60/12 Jarosław Prokop 39:51
71/8  Zbigniew Fijałkowski 40:28
72/9  Ireneusz Krzon 40:34
152/53 Andrzej Krzon 43:53
172/16 Bogdan Cebula 44:27
 

09.10.2016 Rzeszów Maraton
14/2 Adam jagieła - 2:49:23
46/9 Jarosław Mejer - 3:07:23
112/29 Mariusz Adamczyk - 3:30:43
139/37 Krzysztof Mejer - 3:35:04
150/63 Tomasz Kulpok - 3:37:39
290/1 Dorota Szeszko - 4:05:35
291/20 Marek Szeszko - 4:05:35

09.10.2016 Chorzów Bieg o Paterę Dziennika Zachodniego
3 Jerzy Połeć - 0:14:11
2 Marian Skrzypski - 0:08:23

08.10.2016 Burloch Arena "II BIeg po Zdrowie Psychczne"
3 km
8 Jerzy Połeć - 0:11:33
28/4 Ewelina Kowolik - 0:13:55
NW 2 km
1 Marian Skrzypski - 0:13:39
Bieg VIP
Krzysztof Mejer

25.09.2016 Warszawa Maraton
851/353 Tomasz Matejek - 3:28:48

25.09.2016 Knurów 10 km
15/1 Adam Jagieła - 0:35:57
28/3 Mirosław Połeć - 0:37:17
141/5 Marian Skrzypski - 0:45:06
254/9 Kornelia Węgler - 0:51:41
287/12 Iwona Prokop - 0:53:14

24.09.2016 14 Mikołowski Bieg Uliczny 10,8km
7/3 Adam Jagieła - 38:19

24.09.2016 Ruda Śląska Bieg Wiewiórki
1 Zbigniew Fijałkowski - 1:10:12
2 Marek Różański - 1:14:10
5 Tomasz Kulpok - 1:15:57
15 Arkadiusz Wiliński - 1:19:35
17 Andrzej Krzon - 1:19:49
32 Krzysztof mejer - 1:25:22
37/4 Aneta rajda - 1:27:25
37 Przemysław Basa - 1:27:25
III okrążenia
85 Jarosław Piłat - 1:11:22
II okrążenia
122/27 Iwona Prokop - 0:49:44
I okrążenie
200 Marek Kopala - 0:26:44

24.09.2016 Chorzów 5 km
22 Ireneusz Krzon - 0:20:48
202/22 Magdalena Krzon - 26:26

21.09.2016 Test Coopera Burloch Arena
5 Andrzej Krzon - 3006 m
9 Marian Skrzypski - 2919 m
23/3 Ewelina Kowolik - 2648 m

18.09.2016 Bytom półmaraton
26/3 Tomasz Maślanka - 1:22:07
39/7 Andrzej Głuszek - 1:26:47
80/29 Tomasz Kulpok - 1:31:54
112/7 Marek Różański - 1:35:38
113/40 Adam Wójcik - 1:35:38
147/13 Bogdan Cebula - 1:38:24
237/92 Arkadiusz Wiliński - 1:43:59
249//62 Krzysztof Mejer - 1:45:09
410/3 Dorota Szeszko - 1:52:44
411/33 Marek Szeszko 1:52:44

18.09.2016 Ogólnopolski Bieg Powsinogi Wadowice półmaraton
1/1 Adam Jagieła- 01:21:30

18.09.2016 Marathon de Colmar
222/41 Pęcherz Łukasz -  3:24:14

17.09.2016 I Rogoźnicki Półmaraton Leśny
1  Adam Jagieła - 01:28:25

11.09.2016 Wrocław Maraton
39/9 Przemysław Basa - 2:57:47
220/56 Andrzej Głuszek - 3:27:52
1050/429 Jarosław Piłat - 3:58:41
1651/460 Mariusz Adamczyk - 4:14:48

9.09.2016 Krynica 1 mila
13/3 Adam Jagieła - 00:05:16
9.09.2016 Krynica 15 km
9/4 Adam Jagieła - 00:59:57
10.09.2016 Krynica 10 km
32/6 Adam Jagieła - 00:35:57
2 miejsce Mistrzostwa Polski Masters 40-44
11.09.2016 Krynica Półmaraton
14/3 Adam Jagieła - 01:22:52

03-04.09.2016 Kraków 24 h
2 Aneta Rajda - 214.172 km - srebrny medal MP
3 Dorota Szeszko - 186.088 km - brązowy medal MP

04.09.2016 Chorzów Parkowy Półmaraton
19/4 Andrzej Głuszek - 1:29:16
24/5 Przemysław Basa - 1:30:49
31/6 Ireneusz Krzon - 1:32:48
42/9 Zbigniew Fijałkowski - 1:35:13
43/10 Marek Różański - 1;35:19
108/44 Tomasz Matejek - 1:44:51
129/3 Monika Gordel - 1:47:32
168/22 Marian Stefański - 1:50:30
352/18 Iwona Prokop - 2:07:54
10 km
23 Krzysztof Mejer -  0:48:23

28.08.2016 Ruda Śląska Halemba 10 km
1 Artur Rosiński - 0:35:05
5 Przemysław Basa - 0:38:50
15 Krzysztof Mejer - 0:46:28
17 Jarosław Piłat - 0:46:58
44/6 Iwona Prokop - 0:54:38
5 km
2 Arkadiusz Połeć - 0:17:02
6 Jerzy Połeć - 0:20:22
5 km NW
2 Marian Skrzypski - 0:32:49

28.08.2016 Rydułtowy 5 km
13/2 Adam Jagieła - 17:30
22/3 Mirosław Połeć -18:42

27.08.2016 Jaworzno 15 km
22/2 Adam Jagieła - 00:57:22
32/5 Mirosław Połeć - 00:59:29
36/9 Tomasz Maślanka - 01:00:15
43/11 Przemysław Basa - 01:02:10
71/19 Andrzej Głuszek - 01:06:38
 
20.08.2016 Bieg Wiewiórki
3 Zbigniew Fijałkowski - 1:14:06
5 Marek Różański - 1:15:23
20 Przemysław Basa - 1:25:42
25/5 Aneta Rajda - 1:27:56
25 tomasz Matejek - 1:27:56
III okrążenia
60 Ireneusz Krzon - 0:55:07
66 Tomasz Kulpok - 1:03:47
84/24 Iwona Prokop - 1:16:16
86/15 Magdalena Krzon - 1:18:17
II okrążenia
99 Jerzy Połeć - 0:37:03
113 Adam Wójcik - 0:43:20
115 Krzysztof Mejer - 0:43:35
136 Jarosław Piłat - 0:47:18

25.06.2016 Rybnik Półmaraton
15/2 Adam jagieła - 1;18:57
33/9 Andrzej Głuszek - 1:27:49
40/3 Marek Różański - 1:28:24
73/8 Zbigniew Fijałkowski - 1:31:15
108/37 Tomasz Matejek - 1:34:27
119/43 Adam Wójcik - 1:35:13
174/17 Bogdan Cebula - 1:39:13
260/91 Arkadiusz Wiliński - 1:43:32
272/5 Aneta Rajda - 1:44:03
272/80 Przemysław Basa - 1:44:03
275/56 Jarosław Mejer - 1;44:05
288/82 Krzysztof Mejer - 1:44:26
408/20 Monika Gordel - 1:48:29

17.06.2016 Szczecin - Kołobrzeg 161 km
1 Przemysław Basa - 15:15:55
 
11.06.2016 Bieg Wiewiórki Ruda Śląska
2 Tomasz Maślanka - 1:06:35
4 Ireneusz Krzon - 1:10:12
20 Zbigniew Fijałkowski - 1:18:14
22 Marek Szeszko - 1:19:36
23 Przemysław Basa - 1:19:36
51/5 Iwona Prokop - 1:32:29
55/7 Dorota Szeszko - 1:33:56
III okrążenia
74 Marek Różański - 0:54:56
80 Andrzej Krzon - 1:01:05
81 Marian Skrzypski - 1:01:54
II okrążenia
131 Andrzej Głuszek - 0:43:18
I okrążenie
183 Adam Wójcik - 0:17:13
186 Arkadiusz Wiliński - 0:19:05
215/49 Aneta Rajda - 0:23:11
216 Tomasz Matejek - 0:23:12
 
10.06.2016 Bieg godzinny Siemianowice Sląskie
4 Adam Jagieła - 16.346 km
5 Przemysław Basa - 15.649 km
17 Zbigniew Fijałkowski - 14.215
23 Bogdan Cebula - 13.084 km
61/7 Katarzyna Szudy - 10.404 km
 
21.05.2016 Bieg Wiewiórki Ruda Śląska
1 Przemysław Basa - 1:00:54
5 Ireneusz Krzon - 1:06:24
18 Marek Szeszko - 1:12:33
24 Tomasz Matejek - 1:14:29
27 Tomasz Kulpok - 1:15:15
32 Jarosław Mejer - 1:16:47
34 Krzysztof Mejer - 1:16:49
38/1 Aneta Rajda - 1:19:05
47 Marian Skrzypski - 1:21:14
67/7 Dorota Szeszko - 1:29:55
III okrążenia
113/23 Iwona Prokop - 1:05:48
II okrążenia
131` Andrzej Głuszek - 0:31:06
166/35 Kornelia Wegler - 0:44:11
I okrążenie
219 Adam Wójcik - 0:19:09
232 Arkadiusz Wiliński - 20:28

15.05. Kraków Maraton
52/9 Adam jagieła - 2:52:32
61/13 Andrzej Głuszek - 2:53:25
65/15 Tomasz Maślanka - 2:54:10
663/221 Mariusz Adamczyk - 3:25:33
930/305 Przemysław Basa - 3:29:27
2864/831 Grzegorz Konieczny - 3:59:35

07.05.2016 III Ruda Run 5 km
2. Adam Jagieła – 0:17:16
4. Andrzej Głuszek – 17:24
8. Ireneusz Krzon – 0:19:24
14. Tomasz Kulpok – 0:20:08
20. Andrzej Krzon – 0:21:13
22. Krzysztof Mejer – 0:21:27
28. Marian Skrzypski – 0:21:43
31. Jarosław Piłat – 0:22:32
45.K-5 Ewelina Kowolik – 0:24:47
45.K-5 Magdalena Krzon – 0:24:47

24.04.2016 Warszawa Orlen Maraton
1944/781 Jarosław Piłat - 3:34:19

24.04.2016 Cieszyn 10km
29/3 Adam Jagieła -35:38

23.04.2016 Ruda Śląska 12 h
6/5 Basa Przemysław - 135.294 km
17/5 Aneta Rajda - 121.219 km
33/3 Marian Górski - 110.601
34/7 Dorota Szeszko - 110.577
61/21 Marek Kopala - 87.135 km
70/8 August Jakubik - 81.189
72/6 Stanisław Jurek - 81.189

23.04.2016 Sztafeta 4 h
1 KRS TKKF Jastrząb: Andrzej Głuszek, Artur Rosiński, Mariusz Adamczyk, Krzysztof Kępa - 65.475 km
2 KRS TKKF Jastrząb: Ireneusz Krzon, Krzysztof Mejer, Jarosław Mejer, Andrzej Krzon - 58.927 km

23.04.2015 Katowice Maraton
7/4 Tomasz Kulpok - 3:42:16

17.04.2016 Łódź Maraton
56/12 Tomasz Maślanka - 2:57:33

16.04.2016 Ruda Śląska 5 km Memoriał Koniecznego
3/3 Arkadiusz Połeć - 0:17:14
4/4 Artur Rosiński - 0:17:25
6/2 Adam Jagieła - 0:17:49
7/3 Andrzej Głuszek - 0:17:54
9/5 Mirosław Połeć - 0:18:14
20/4 Zbigniew Fijałkowski - 0:20:43
21/9 Ireneusz Krzon - 0:21:12
25/10 Andrzej Krzon - 0:21:33
26/5 Marek Szeszko - 0:21:37
27/11 Marek Różański - 0:21:49
31/2 Marian Skrzypski - 0:22:05
33/4 Aneta Rajda - 0:22:09
34/14 Przemysław Basa - 0:22:11
35/15 Jarosław Węgler - 0:22:15
44/18 Grzegorz Konieczny - 0:24:36
49/1 Dorota Szeszko - 0:25:12
50/4 Ewelina Kowolik - 0:25:13
52/5 Kornelia Węgler - 0:25:51
52/5 Iwona Prokop - 0:25:51
56/7 Katarzyna Szudy - 0:26:25

16.04.2016 XXIII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego 10Km
22/8 Jagieła Adam- 35:41
222/88 Jarosław Piłat - 44:44

10.04.2014 Dąbrowa Górnicza Półmaraton
24/ 5Głuszek Andrzej-01:19:03
75/4 Różański Marek-01:26:46
78/6 Krzon Ireneusz-01:26:58
103/22 Adamczyk Mariusz-01:28:42
166/11 Fijałkowski Zbigniew-01:32:20
179/25 Połeć Sebastian-01:33:14
216/112 Wójcik Adam-01:35:35
282/140 Krzon Andrzej-01:38:27
346/92 Basa Przemysław-01:40:11
347/4 Rajda Aneta-01:40:12
373/95 Mejer Krzysztof-01:41:32
1085/261 Jóskowski Rafał-02:24:39
NW 5 km
7/2 Marian Skrzypski - 0:32:24

10.04.2016 XXI Ogólnopolski Bieg Uliczno - Przełajowy „Świętochłowice 2016” 5km
2/2 Rosiński Artur-16:15
7/2 Jagieła Adam-17:31
9/3 Połeć Mirosław-17:46

09.04.2016 Bieg Wiewiórki Ruda Śląska
2 Jarosław Prokop - 1:01:17
5 Tomasz Kulpok - 1:08:51
12 Marek Szeszko - 1:13:56
30 Tomasz Matejek - 1:19:50
31 Przemysław Basa - 1:19:52
46/6 Dorota Szeszko - 1;25:08
III okrążenia
75 Arkadiusz Połeć - 0:48:45
II okrążenia
119 Arkadiusz Wiliński - 0:39:17
120 Adam Wójcik - 0:39:18
130/28 Iwona Prokop - 0:43:23
I okrążenie
174 Andrzej Głuszek - 0:18:47
175 Marek Różański - 0:18:48
183 Zbigniew Fijałkowski - 0:19:25
197 Andrzej Krzon - 0:21:49
213 Ireneusz Krzon - 0:22:50

03.04.2016 BŁĘKITNA WSTĘGA BALATONU Wodzisław Śląski 10km
8/1 Adam Jagieła-42:31
26/2 Ireneusz Krzon-46:38
20.03.2016 - XIII Półmaraton Marzanny Kraków
778/336 Jarosław Piłat - 1:40:20

20.03.2016 Żywiec Półmaraton
15/1 Adam Jagieła - 1;17:58
39/11 Tomasz Maślanka - 1:22:02
42/12 Andrzej Głuszek - 1:22:32
112/34 Przemysław Basa - 1;27:50
117/10 Ireneusz Krzon - 1:28:06
170/13 Marek Różański - 1:30:36
188/53 Mariusz Adamczyk - 1:31:07
201/77 Tomasz Kulpok - 1:31:34
290/119 Tomasz Matejek - 1:34:34
306/24 Zbigniew Fijałkowski - 1:35:06
403/119 Rafał Jóskowski - 1:37:54
513/199 Adam Wójcik - 1:40:03
568/219 Arkadiusz Wiliński - 1:41:22
611/3 Aneta Rajda - 1:42:11
1208/4 Dorota Szeszko - 1:52:07
1208/95 Marek Szeszko - 1:52:07
1249/42 Monika Gordel - 1:52:11
1667/473 Grzegorz Konieczny - 2:00:21
2008/550 Marek Kopala - 2:11:33

13.03.2016 Chorzów 10 km
6/2 Artur Rosiński - 34:01
8/1 Adam Jagieła - 34:45
11/4 Arkadiusz Połeć - 35:13
20/3 Andrzej Głuszek - 36:40
26/4 Mirosław Połeć - 36:59
31/8 Tomasz Maślanka - 37:32
39/14 Robert Zugaj - 38:06
56/1 Ireneusz Krzon - 38:57
84/5 Marek Różański - 39:45
85/18 Mariusz Adamczyk - 39:47
86/19 Przemysław Basa - 39:49
111/47 Tomasz Kulpok - 40;35
149/10 Zbigniew Fijałkowski - 41:51
165/36 Sebastian Połeć - 42:21
208/15 Jerzy Połeć - 43:35
221/50 Rafał Jóskowski - 43:43
253/56 Krzysztof Mejer - 44:16
275/110 Andrzej Krzon - 44:34
342/1 Marian Skrzypski - 45:46
369/80 Jarosław Węgler - 46:12
500/25 Magdalena Krzon - 48:08
658/3 Dorota Szeszko - 50:33
659/51 Marek Szeszko - 50:33
749/39 Kornelia Węgler - 51:51
784/44 Iwona Prokop - 52:33
785/68 Ewelina Kowolik - 52:34
1073/206 marek Kopala - 56:34

05.03.2016 Bieg Wiewiórki - dziękuje za pomoc!!!
2 Andrzej Głuszek -1:01:50
7 Ireneusz Krzon - 1:06:07
10 Marek Różański - 1:08:24
11 Zbigniew Fijałkowski - 1:09:03
14 Tomasz Kulpok - 1:10:18
15 Mariusz Adamczyk -1:10:35
25 Krzysztof Mejer - 1:13:02
30 Tomasz Matejek - 1:13:23
40 Jarosław Węgler - 1:15:28
47 Andrzej Krzon - 1:16;32
48/2 Aneta Rajda - 1:16:34
79/4 Dorota Szeszko - 1:25:24
85/7 Kornelia Węgler - 1:26:03
12.000 m
134 Adam Wójcik - 0:53:40
137 marek Szeszko - 0:55:33
138 Rafał Jóskowski - 0:55:50
148 Marian Skrzypski - 0:58:57
8.000 m
199 Adam Jagieła - 0:29:18
201 Jerzy Połeć - 0:34:38
4000 m
307 Jarosław Piłat

 

28.02.2016 CITY TRAIL 5km Katowice
14/6 Artur Rosiński-00:17:20
20/2 Adam Jagieła-00:17:36

13.02.2016 Bieg Wiewiórki - dziękuje za pomoc i tak liczny Wasz start oraz gratuluje doskonałych wyników!!!
2 Adam Jagieła - 0:59:06
3 Przemysław Basa - 0:59:57
4 Arkadiusz Połeć - 1:00:02
6 Jarek Prokop - 1:03:04
8 Andrzej Głuszek -1:05:03
12 Marek Różański - 1:06:48
14 Ireneusz Krzon - 1:06:57
17 Łukasz Pęcherz - 1:07:52
19 Zbigniew Fijałkowski - 1:09:46
20 Mariusz Adamczyk -1:10:05
21 Tomasz Kulpok - 1:10:20
23 Tomasz Matejek - 1:11:57
32 Arkadiusz Wiliński - 1:14:08
40 Marek Szeszko - 1:15:42
43/2 Aneta Rajda - 1:16:00
91 Jarosław Piłat -1:28:28
94/10 Dorota Szeszko - 1:29:10
106/14 Kornelia Węgler - 1:35:16
12.000 m
128 Adam Wójcik - 0:54:17
129 Jerzy Połeć - 0:55:51
158/27 Magdalena Krzon - 1:06:35
8.000 m
191 Marian Stefański - 0:35:00
194 Rafał Jóskowski - 0:35:45
201 Marian Skrzypski - 0:38:48
254 Marek Kopala - 0:49:56

06.02.2016 Ostrava maraton
2/2 Przemysław Basa - 2:52:27
11/3 August Jakubik - 3:18:33
12/8 Jarosław Mejer - 3:19:23
18/1 Aneta Rajda - 3:33:36
28/5 Krzysztof Mejer - 3:48:47

Półmaraton
34/12 Tomasz Matejek -1:40:16

24.01.2016 Katowice Bieg Dzika
5 Przemysław Basa - 1:26:17
9 Ireneusz Krzon - 1;27:09

09.01.2016 Ostrava maraton
2/2 Przemysław Basa - 2:59:24
6/1 August Jakubik - 3:16:02

Półmaraton
12 Krzysztof Mejer - 1:39:57

19.12.2015 Strzelce Opolskie 15km
25/2 Adam Jagieła 0:54:03

13.12.2015 Bieg Dzika
8 Marek Różański - 1:27:30
14 Ireneusz Krzon - 1:29:23
75/5 Aneta Rajda - 1:47:40
76 Przemysław Basa - 1:47:40
87 Jarosław Piłat - 1:50:18
101/14 Dorota Szeszko - 1:56:53
14.646m
114 Andrzej Głuszek - 1:03:27
121 Arkadiusz Wiliński - 1:12:27
9764 m
162 Marek Szeszko - 0:47:50

06.12.2015 Bieg Mikołajów Ruda Śląska
Dziękuje zawodnikom z klubu, którzy zareagowali na moją prośbę i byli Mikołajami. Zwyciężył Artur Rosińsk a Andrzej Głuszek zajął III miejsce. Pozostali zawodnicy również przybiegli na czołowych miejscach a byli to: Krzysztof Mejer, Marian Skrzypski, Adam Wójcik, Daniel Sadłowski

06.12.2015 Rybnik 10 km
15/1 Adam Jagieła 0:35:20
21/7 Połeć Arkadiusz 0:36:37
101/8 Fijałkowski Zbigniew 0::42:02
148/16 Połeć Jerzy 0:43:46
433/45 Szeszko Marek 0:50:53
434/3 Szeszko Dorota 0:50:54
684/140 Kopala Marek 1:03:01

28.11.2015 Kokotek Maraton Komandosa
321/64 Przemysław Basa - 5:45:51

27.11.2015 Trzebnica 2,5 km
5  August Jakubik - 0:08:26

21.11.2015 Gracze 13.8 km
6/2 Adam Jagieła - 0:50:55

15.11.2015 Wodzisław Śl. półmaraton
17/4 Adam Jagieła - 1:21:33

15.11.2015 Bieg Dzika
8 Andrzej Głuszek - 1:23:30
30 Marek Szeszko - 1:32:10
34 Arkadiusz Wiliński - 1:33:23
42 Ireneusz Krzon - 1:37:50
54/3 Aneta Rajda - 1:40:35
54 Przemysław Basa - 1:40:35
89/8 Dorota Szeszko - 1:50:16
99 Jarosław Piłat - 1:55:53
9764 m
160 Krzysztof Mejer - 0:44:22

11.11.2015 Ruda Śląska Bieg Niepodległości
9/9 Arkadiusz Połeć - 0:38:41
12/1 Adam Jagieła - 0:39:06
13/2 Mirosław Połeć - 0:39:36
16/14 Artur Rosiński - 0:40:05
25/4 Przemysław Basa - 0:41:40
29/5 Andrzej Głuszek - 0:42:08
53/6 Zbigniew Fijałkowski - 0:45:04
61/17 Tomasz Maślanka - 0:45:53
64/8 Bogdan Cebula - 0:46:03
68/9 marek Szeszko - 0:46:21
73/12 Jerzy Połeć - 0:46:51
78/31 Sebastian Połeć - 0:47:11
92/4 Marian Skrzypski - 0:48:29
95/4 Aneta Rajda - 0:48:40
139/50 Jarosław Węgler - 0:52:37
152/14 Magdalena Krzon - 0:53:15
153/56 Mariusz Adamczyk - 0:53:17
154/57 Ireneusz Krzon - 0:53:17
182/3 Dorota Szeszko - 0:55:36
189/66 Jarosław Piłat - 0:56:07

07.11.2015 Chorzów 15 km
6/1 Przemysław Basa - 01:01:29
22/7 Marek Szeszko - 01:08:06
108/1 Dorota Szeszko - 01:20:19
136/49 Jarosław Piłat - 01:24:59

25.10.2015 Strasburg maraton
69/29 Łukasz Pęcherz - 3:14:03

25.10.2015 Frankfurt maraton
804/142 Tomasz Maślanka - 2:57:34

24.10.2015 Kraków półmaraton
86/12 Przemysław Basa - 1:20:29
137/22 Andrzej Głuszek - 1:23:33
762/37 August Jakubik - 1:34:59
763/166 Krzysztof Mejer - 1:35:00
882/46 Marek Szeszko - 1:36:24
974/412 Arkadiusz Wiliński - 1:37:23
1406/590 Adam Wójcik - 1:40:26
3119/5 Dorota Szeszko - 1:52:58

18.10.2015 Gliwice półmaraton
14/2 Adam Jagieła - 1:20:56
450/140 Jarosław Piłat - 1:45:41

11.10.2015 Bieg Dzika
12 Andrzej Głuszek - 1:26:22
13 Marek Różański - 1:26:23
18 Krzysztof Mejer - 1:28:40
22 Marek Szeszko - 1:29:22
23 Arkadiusz Wiliński - 1:29:35
42 Ireneusz Krzon - 1:35:14
57/5 Aneta Rajda - 1:40:45
58 Przemysław Basa - 1:40:46
81/11 Dorota Szeszko - 1:48:03
100 Jarosław Piłat - 1:56:40
14646 m
110 Adam Wójcik - 1:07:16
126 Magdalena Krzon - 1:23:16

11.10.2015 Żory 10 km
38/13 Arkadiusz Połeć - 37:26
127/9 Zbigniew Fijałkowski - 42:16
212/36 Jarosław Węgler - 44:41
215/5 Marian Skrzypski - 44:42
550/12 Kornelia Węgler - 51:14

10.10.2015 Chorzów 4.7 km
9/1 Adam Jagieła - 0:20:18
19/1 Marek Szeszko - 0:22:43
48/1 Dorota Szeszko - 0:27:00

10.10.2015 Chorzów 3 km
2 Adam Jagieła - 0:11:33
7 Marek Szeszko - 0:12:36
10 Marian Skrzypski - 0:13:04
20/3 Dorota Szeszko - 15:10
21/14 Ewelina Kowolik - 15:25

04.10.2015 Rzeszów Maraton
35/2 August Jakubik - 3:15:36
53/3 Marek Szeszko - 3:27:46
217/2 Dorota Szeszko - 4:12:12
Stanisław Jurek nu

04.10.2015 Selestat półmaraton
39/26 Łukasz Pęcherz - 1:26:12

04.10.2015 Katowice Maraton
902/45 Justyna Gibaszewska - 4:37:00
Ireneusz Krzon nu
Jarosław Piłat nu

3.10.2015 Katowice Minimaraton
20 Adam Jagieła -16:24

26-27.09.2015 Łyse MP bieg 24 H
3 Przemysław Basa - 230 km 327 m
10/3 Adam Jagieła - 202 km 176 m

27.09.2015 Knurów 10 km
30/3 Mirosław Połeć - 36:52
59/3 marian Stefański - 38:59
70/8 Marek Różański - 39:25
71/21 Łukasz Pęcherz - 39:27
116/14 Ireneusz Krzon - 41:12
119/7 Bogdan Cebula - 41:17
155/17 Krzysztof Mejer - 43:05
158/13 Jerzy Połeć - 43:13
173/32 Sebastian Połeć - 44:05
182/20 Jarosław Węgler - 44:19
205/3 marian Skrzypski - 45:12
346/8 Kornelia Węgler - 53:08


23.09.2015 Ruda Śląska Test Coopera
1 Artur Rosiński - 3537 m
3 Mariusz Adamczyk - 3167
4 Adam Wójcik - 3004 m
5 Arkadiusz Wiliński - 2958 m


20.09.2015 Bytom półmaraton
18/4 Tomasz Maslanka - 1:21:16
64/4 Marian Stefański - 1:29:39
72/25 Mariusz Adamczyk - 1:31:12
87/7 Marek Szeszko - 1:32:21
143/12 Bogdan Cebula - 1:35:54
153/36 Andrzej Głuszek - 1;36:31
154/37 Marek Różański - 1:36:32
160/53 Arkadiusz Wiliński - 1:36:39
506/5 Dorota Szeszko - 1:53:06

20.09.2015 Tychy 10 km

20.09.2015 Ruda Śląska 5.3 km
2 Przemysław Basa - 0:19:19
10 Krzysztof Mejer - 0:22:15
15 Jerzy Połeć - 0:22:55
21 Jarosław Piłat - 23:28
48 Tomasz Grochowina - 27:45

20.09.2015 CITYTRAIL 5Km
7/2 Adam Jagieła -17:57

13.09.2015 Maraton Krynica-Zdrój
136/27 Stanisław Jurek - 04:04:19

13.09.2015 Bieg Dzika
3 Adam Jagieła - 01:17:38
5 Przemysław Basa - 1:23:02
8 Marek Różański - 01:24:59
97/17 Justyna Gibaszewska - 01:56:32

14646 m
121 Jarosław Piłat - 01:16:02
129/28 Dorota Szeszko - 01:20:34

13.09.2015 Maraton Wrocław
167/41 Andrzej Głuszek - 03:12:16
468/12 Aneta Rajda - 03:28:54
719/296 Tomasz Kulpok - 03:37:22
724/199 Krzysztof Mejer - 03:37:33
2252/891 Adam Wójcik - 04:11:46
2255/894 Arkadiusz Wiliński - 04:11:50
4342/1072 Marek Kopala - 05:13:09

06.09.2015 Parkowy Półmaraton Chorzów
34/6 Andrzej Głuszek - 01:28:47
47/9 Przemysław Basa - 01:30:06
65/6 Marek Szeszko - 01:33:11
66/12 Marek Różański - 01:33:13
152/11 Bogdan Cebula - 01:42:20
281/1 Dorota Szeszko - 01:52:02
315/20 Justyna Gibaszewska - 01:53:56

05.09.2015 Chudów 3km
4/1 Adam Jagieła -11:28

30.08.2015 Rydułtowy 5km
11/1 Adam Jagieła -17:38
19/3 Mirosław Połeć -18:18

29.08.2015 JAWORZNO 15 KM
36/6 Przemysław Basa - 0:56:53
44/6 Mirosław Połeć - 0:57:57
86/15 Andrzej Głuszek - 01:01:14
179/20 Marian Stefański - 01:07:14
248/10 Aneta Rajda - 01:10:43

23.08.2015 Goral maraton 50km
6/4 Adam Jagieła- 04:47:55

 

23.08.2015 Katowice Bieg Dzika

3 Przemysław Basa - 1:19:58
6 Andrzej Głuszek - 1:21:59
16 Ireneusz Krzon - 1:26:38
17  Marek Szeszko -  1:27:21
24 Arkadiusz Wiliński - 1:30:44
18 Krzysztof Mejer - 1:31:56
90/7 Dorota Szeszko - 1:49:11
14646 m
135 Marian Skrzypski - 1:12:12

22.08.2015 Chorzów 10 km
5 Przemysław Basa - 0:38:41
15 Ireneusz Krzon - 0:41:03
57/8 Magdalena Krzon - 0:49:02

5.08.2015 Nowa Wieś 5km
3/1 Adam Jagieła-17:35

09.08.2015 Szczecinek maraton
14/3 August Jakubik - 3:09:37

09.09.2015 Rybnik maraton
6 Przemysław Basa - 3"25:47

08.08.2015 Chudy Wawrzyniec 50 km+
360/44 Justyna Gibaszewska - 8:52:44

01.08.2015 Ruda Śląska półmaraton
20/3 Artur Rosiński - 01:18:48
22/6 Adam Jagieła - 01:19:31
29/8 Mirosław Połeć - 01:21:12
34/9 Jarosław Prokop - 01:22:39
35/7 Arkadiusz Połeć - 01:22:46
37/11 Przemysław Basa - 01:23:17
38/12 Tomasz Maślanka - 01:23:22
51/12 Andrzej Głuszek - 01:25:38
58/15 Marek Różański - 01:27:18
90/23 Ireneusz Krzon - 01:31:49
102/30 Tomasz Kulpok - 01:32:33
111/33 Mariusz Adamczyk - 01:33:16
112/12 Marek Szeszko - 01:33:21
118/14 Marian Stefański - 01:34:22
123/38 Adam Wójcik - 01:35:02
141/16 Bogdan Cebula - 01:36:38
164/60 Arkadiusz Wiliński - 1:37:18
167/44  Krzysztof Mejer - 1:38:07
244/13 Aneta Rajda - 1:42:35
317/24 Stanisław Jurek - 1:45:17
351/28 Marian Górski - 1:46:44
352/12 Magdalena Krzon - 1:46:44
544/34 Kornelia Węgler - 1:55:13
600/45 Iwona Prokop - 1:58:06
623/5 Dorota Szeszko - 1:59:10
786/274 Tomasz Grochowina - 2:14:49

7 km NW
2 Marian Skrzypski - 40:19

 

26.07.2015 Maraton Nowy Targ - Zakopane
16/2 August Jakubik - 3:26:40

25.07.2015 Puck półmaraton
350/23 Justyna Gibaszewska - 1:56:30

23.08.2015 Wisełka 2,3km
1 Adam Jagieła- 08:01

11.07 2015 Jeleśnia 10km
4/2 Adam Jagieła-36:10

05.07.2015 Szczyrk "Bieg o serce Zbója Szczyrka"
1 August Jakubik - 33 km

28.06.2015 Katowice Bieg Dzika
8 Ireneusz Krzon - 1:26:13
9 Andrzej Głuszek - 1:26:17
9 Marek Różański - 1:26:17
12 Tomasz Kulpok -1:27:05
18 Krzysztof Mejer - 1:29:00
32  Marek Szeszko -  1:31:59
36 Arkadiusz Wiliński - 1:34:40
40 Przemysław Basa - 1:35:55
48/1 Magdalena Krzon - 1:38:46
9764 m
206/39 Dorota Szeszko - 0:56:29
4882 m
294/62 Aneta Rajda - 0:26:13

27.06.2015 Rybnik półmaraton
92/22 Artur Rosiński - 1:30:25
142/4 Marek Szeszko - 1:35:25
157/7 Zbigniew Fijałkowski - 1:36:09
170/10 Bogdan Cebula - 1:36:51
211/85 Arkadiusz Wiliński - 1:38:52
306/8 Aneta Rajda - 1:43:16
392/97 Jarosław Węgler - 1:46:36
678/17 Kornelia Węgler - 1:56:01
687/2 Dorota Szeszko - 1:56:18

21.06.2015 Chorzów 10 km
1 Artur Rosiński - 35:08
3 Adam Jagieła - 36:19

21.06.2015 Radom półmaraton
34/4 Mirosław Połeć - 1:21:41
476/30 Stanisław Jurek - 1:47:08

20.06.2015 Oświęcim 10 km
14/2 Adam Jagieła - 36:35

19-20.06.2015 Szczecin - Kołobrzeg 147 km
8/3 Przemysław Basa - 16:01:43

14.06.2015 Kędzierzyn-Koźle 10 km
9/2 Adam Jagieła - 36:50

14.06.2015 Rudawa półmaraton
677/33 Justyna Gibaszewska - 2:08:39

13.06.2015 Kietrz półmaraton
62/22 Krzysztof Mejer - 1:49:41

7.06.2015 Chorzów Maraton
5/2 Adam Jagieła - 3:12:46
8/3 Mirosław Połeć - 3:17:36
11/5 Przemysław Basa - 3:24:21
23/4 Marek Szeszko - 3:40:27
31/8 Robert Zugaj - 3:46:50
32/7 Bogdan Cebula - 3:48:19
50/1 Aneta Rajda - 4:03:22
163/1 Dorota Szeszko - 5:14:31

31.05.2015 Jastrzębie-Zdrój 5 km
77/14 Kornelia Węgler - 25:32

31.05.2015 Gliwice 10 km
30 Krzysztof Mejer - 42:08

24.05.2015 Beskid Niski maraton

20 Adam Jagieła - 3:18:52

23.05.2015 Katowice Festiwal Biegowy Maraton
10/3 Bogdan Cebula - 3:27:16
12/4 Marek Szeszko - 3:32:51
38/1 Dorota Szeszko - 4:16:13

Półmaraton
4/1 Przemysław Basa - 1:20:59
12/4 Andrzej Głuszek - 1:27:26
14/5 Marek Różański - 1:28:34
65/1 Aneta Rajda - 1:44:02
188/41 Marek Kopala - 2:18:09

17.05.2015 Bielsko-Biała 10 km
86/35 Łukasz Pęcherz - 38:49
217/18 Bogdan Cebula - 41:43
221/20 Zbigniew Fijałkowski - 41:46

17.05.2015 Katowice Bieg Dzika
5 Przemysław Basa - 1:19:37
8 Andrzej Głuszek - 1:22:41
9 Marek Różański - 1:22:42
16 Krzysztof Mejer - 1:26:40
33 14 Marek Szeszko -  1:31:11
48 Ireneusz Krzon - 1:34:46
57/2 Aneta rajda - 1:37:40
84 Jarosław Piłat - 1:42:49
106 Marian Górski - 1:47:52
114/14 Dorota Szeszko - 1:51:06

08.05.2015 Ruda Sląska 4,6 km
3 Adam Jagieła - 16:34
7 Ireneusz Krzon - 18:54
19 Marian Skrzypski - 21:01
20 Marian Górski - 21:12
22/4 Magdalena Krzon - 21:40

1.05.2015 Jelcz-Laskowice maraton
9/4 Tomasz Maślanka - 2:59:36
18/7 Ireneusz Krzon - 3:12:39

26.04.2015 Orlen Maraton Warszawa
251/68 Mirosław Połeć - 2:59:32
1174/484 Łukasz Pęcherz - 3:26:16
1915/783 Jarosław Piłat - 3:37:11
2804/1115 Daniel Sadłowski - 3:48:43
4430/159 Justyna Gibaszewska - 4:11:58

25.04.2015 12 h Ruda Śląska
2 Adam Jagieła - 133115 m
3 Przemysław Basa - 131715 m
10/2 Robert Zugaj - 116442 m
11/2 Aneta Rajda - 115547 m
14/2 August Jakubik - 113386 m
22/3 Marian Górski - 110153
27/7 Dorota Szeszko - 105706 m
64/23 Marek Kopala - 82287 m

19.04.2015 Katowice Bieg Dzika
4 Marek Różański - 1:20:53
6 Ireneusz Krzon - 1:20:58
9 Andrzej Głuszek - 1:22:03
14 Marek Szeszko -  1:27:35
15 Przemysław Basa - 1:27:40

9764 m
239/55 Dorota Szeszko -  54:32
4882 m
389 Jarosław Piłat - 30:13

19.04.2015 Maraton Łódź
217/53 Krzysztof Mejer - 3:26:08

18.04.2015 Katowice 10 km
28/7 Adam Jagieła - 36:33
206/56 Jarosław Piłat - 43:48

18.04.2015  5 km Ruda Śląska
2/2 Artur Rosiński - 16:40
4/1 Adam Jagieła - 17:06
6/2 Jarosław Prokop - 18;08
7/3 Mirosław Połeć - 18:18
8/5 Łukasz Pecherz - 18:30
9/4 Przemysław Basa - 18:51
10/5 Andrzej Głuszek - 18:54
11/1 Marian Stefański - 19:25
13/2 Marek Szeszko - 20:03
15/3 Jerzy Połeć - 20:28
17/4 Bogdan Cebula - 21:09
20/1 Aneta Rajda - 21:30
21/7 Marek Różański - 21:30
27/2 Marian Skrzypski - 22:16
32/11 Grzegorz Konieczny - 23:42
36/2 Iwona Prokop - 24:49
39/1 Dorota Szeszko - 26:03
47/5 Katarzyna Szudy - 31:48

12.04.2015 Wiedeń maraton
99/20 Tomasz Maślanka - 2:53:15

12.04.2015 Dąbrowa Górnicza półmaraton
21/4 Przemysław Basa - 1:18:35
25/5 Adam Jagieła - 1:20:01
45/9 Mirosław Połeć - 1:22:50
48/23 Robert Zugaj - 1:23:11
72/16 Ireneusz Krzon - 1:27:15
73/16 Sebastian Połeć - 1:27:46
74/34 Łukasz Pęcherz - 1;27:48
92/20 Marek Różański - 1:29:23
95/46 Mariusz Adamczyk - 1:29:33
128/60 Dariusz Waliczek - 1:32:48
136/32 Andrzej Głuszek - 1:33:32
166/14 Zbigniew Fijałkowski - 1:35:59
252/117 Daniel Sadłowski - 1:41:15
279/72 Jarosław Węgler - 1:42:33
297/24 Marian Górski - 1:43:38
537/13 Justyna Gibaszewska - 1:53:47

29.03.2015 Żywiec półmaraton
28/8 Przemysław Basa - 1:21:53
29/9 Adam Jagieła - 1:22:00
31/10 Jarosław Prokop - 1:22:27
39/12 Tomasz Maślanka - 1:23:41
123/48 Łukasz Pęcherz - 1:29:17
207/77 Mariusz Adamczyk - 1:33:15
226/62 Marek Różański - 1;33:57
228/63 Andrzej Głuszek - 1:33:57
328/96 Krzysztof Mejer - 1:36:31
379/37 Marek Szeszko - 1:37:40
413/153 Dariusz Waliczek - 1:38:35
422/157 Arkadiusz Wilinski - 1;38:43
461/178 Daniel Sadłowski - 1;39:51
478/183 Robert Zugaj - 1;40:08
586/8 Aneta Rajda - 1:42:25
796/62 Marian Górski - 1:46:54
1224/24 Iwona Prokop - 1:56:00
1240/4 Dorota Szeszko - 1;56:25
1465/65 Justyna Gibaszewska - 2:02:00

15.03.2015 Chorzów 10 km Bieg Wiosenny
11 Artur Rosiński - 34:49
24 Przemysław Basa - 36:44
26 Jarosław Prokop - 36:58
34 Robert Zugaj - 37:34
38 Tomasz Maślanka 37:57
40 Adam Jagieła - 38:18
48 Andrzej Głuszek - 38:53
53 Łukasz Pęcherz - 39:13
55/3 Ireneusz Krzon - 39:24
88 Mariusz Adamczyk - 41:01
90 Krzysztof Mejer - 41:03
116 Tomasz Kulpok - 42:13
131 Marek Szeszko - 42:53
154 Arkadiusz Wiliński - 43:42
177 Daniel Sadłowski - 44:30
221/2 Aneta Rajda - 45:16
226 Jarosław Węgler - 45:22
279 Zbigniew Fijałkowski - 46:42
315 Magdalena Krzon - 47:33
361 Marian Górski - 48:31
497/3 Dorota Szeszko - 51:16
510 Iwona Prokop - 51:34
511 Kornelia Węgler - 51:34
538 Justyna Gibaszewska - 52:08
924 Marek Kopala - 1:02:37
929 Katarzyna Szudy - 1:02:48

08.03.2015 Katowice Bieg Dzika

1 Przemysław Basa - 1:18:08
12 Marek Różański - 1:25:37
12 Andrzej Głuszek - 1:25:37
14 Krzysztof Mejer - 1:25:55
16 Marek Szeszko -  1:26:13
52/2 Aneta Rajda -  1:34:59

61 Jarosław Piłat - 1:36:02
64 Arkadiusz Wiliński - 1:36:40
118/10 Dorota Szeszko -  1:49:29
158/21 Justyna Gibaszewska - 1:58:54

9764 m
335 Tomasz Grochowina - 1:00:04
336 Marian Górski -  1:00:06
14646 m NW
8 Marian Skrzypski - 1:43:01

 

 

22.02.2015 Katowice Bieg Dzika

6 Przemysław Basa - 1:24:04
21 Robert Zugaj - 1:31:31
23 Krzysztof Mejer - 1:31:52
34 Arkadiusz Wiliński - 1:35:33
43 Andrzej Głuszek - 1:38:39
44 Marek Szeszko -  1:38:40
45 Marek Różański - 1:38:41
63/3 Aneta Rajda -  1:41:25

84 Marian Górski -  1:45:34
97 Jarosław Piłat - 1:47:24
120/6 Dorota Szeszko -  1:55:15
9764 m
243 Dariusz Waliczek- 0:51:17
9764 m NW
13 Marian Skrzypski - 1:11:16

07.02.2015 Ostrava Maraton
4/4 Adam Jagieła - 3:02:41
5/1 August Jakubik - 3:08:22
9/6 Przemysław Basa - 3:16:56
13/3 Marek Szeszko - 3:29:22
24/1 Aneta Rajda - 3:50:01
36/2 Dorota Szeszko - 4;16:25

25.01.2015 Katowice Bieg Dzika
8 Ireneusz Krzon - 1:24:42
12 Przemysław Basa - 1:27:04
16 Andrzej Głuszek - 1:28:18
21 Marek Szeszko -  1:31:31
24 Krzysztof Mejer - 1:32:27
38 Bogdan Cebula - 1:37:45
41 Marian Górski -  1:37:48
49/2 Aneta Rajda -  1:38:57
104 Jarosław Piłat - 1:48:26
118/7 Dorota Szeszko -  1:52:12
14646 m
168 Arkadiusz Wiliński - 1:10:26
168 Adam Wójcik - 1:10:26
187/28 Magdalena Krzon - 1:22:47
9764 m
256/46 Katarzyna Szudy - 0:52:23
268/51 Justyna Gibaszewska - 0:54:32

10.01.2015 Ostrava Maraton

7/1 August Jakubik - 3:09:50

1.01.2015 Chorzów Maraton Cyborg

8 Przemysław Basa - 3:26:39
14 Robert Zugaj - 3:34:38
36 Marian Górski - 3:56:47

Półmaraton

32/2  Aneta Rajda - 1:49:29

1 Marek Różański - 1:31:50
6 Mariusz Adamczyk - 1:39:36
26 Łukasz Pęcherz - 1:47:42

31.12.2014 Chrzanów 10 km
17/4 Adam Jagieła - 35:19

14.12.2014 Katowice Bieg Dzika
16 Marian Stefański - 1:29:16
18 Marek Różański - 1:30:03
18 Dariusz Waliczek - 1:30:03
18 Andrzej Głuszek - 1;30:03
28 Marek Szeszko -  1:32:48
34 Arkadiusz Wiliński - 1:34:03
62/3 Aneta Rajda -  1:40:20
62 Przemysław Basa - 1:40:20
80 Marian Górski -  1:44:54
94/7 Dorota Szeszko -  1:50:02
4882 m
294/82 Justyna Gibaszewska -  26:59

06.12.2014 Rybnik 10 km
20/4 Mirosław Połeć - 36:38
75/8 Bogdan Cebula - 40:51
78/9 Zbigniew Fijałkowski - 40:59

16.11.2014 Katowice Bieg Dzika
18 Marek Różański - 1:27:20
19 Dariusz Waliczek - 1:27:51
44 Marek Szeszko -  1:33;16
46 Przemysław Basa - 1:34:03
35 Marian Górski -  1:37:39
81/4 Aneta Rajda -  1:40:39
66/8 Dorota Szeszko -  1:47:27
9764 m
218 Arkadiusz Wiliński - 42:58
237 Tomasz Kulpok - 51:21
274/66 Justyna Gibaszewska -  58:07

15.11.2014 Bieg Dwóch Szybów Chorzów 10 km
2/1 Adam Jagieła - 34:05

11.11.2014 Ruda Śląska 11 km
8/2 Mirosław Połeć - 40:20
10/3 Adam Jagieła - 40:35
21/5 Marek Różański - 43:11
23/6 Przemysław Basa - 43:32
34/5 Zbigniew Fijałkowski - 44:46
35/16 Arkadiusz Połeć - 45:08
36/9 Ireneusz Krzon - 45:09
37/17 Sebastian Połeć - 45:21
42/11 Tomasz Maślanka - 45:58
44/7 Bogdan Cebula - 46:11
58/28 Tomasz Kulpok - 47:55
82/24 Jarosław Węgler - 49:24
88/11 Marek Szeszko - 50:13
92/12 Jerzy Połeć - 50:24
115/14 Marian Górski - 51:28
146/6 Aneta Rajda - 54:06
165/57 Grzegorz Konieczny - 55:16
168/10 Magdalena Krzon - 55:20
176/12 Katarzyna Szudy - 55:52
206/3 Dorota Szeszko - 58:50
273/14 Eugeniusz Dołgopoły - 1:05:25

09.11.2014 Radziechowy maraton górski
164/17 Marian Górski - 4:44:35

09.11.2014 Fort Myers USA 43 km 700 m
3/1 August Jakubik - 3:23:27

8.11.2014 Eko bieg Niepodległości Warszawa 10km
4/1 Adam Jagieła - 37:30

2.11.2014  BIEG O ZŁOTĄ SZYSZKĘ Bystra 15km
3/2 Adam Jagieła - 01:15:00

26.10.2014 Katowice Maraton Kukuczki

Po raz kolejny nasi zawodnicy wygrali drużynowo te zawody ustanawiając swoje rekordy życiowe - gratuluje!!!

6/3 Mirosław Połeć - 2:51:29
7/4 Tomasz Maslanka -2:53:20
9/6 Adam Jagieła - 3:03:28
10/7 Przemysław Basa - 3:10:35
13/8 Marek Różański - 3:14:49
16/11 Ireneusz Krzon - 3:18:55
18/5 Dariusz Waliczek - 3;23:50
31/2 Bogdan Cebula - 3;32:08
32/11 Arkadiusz Wiliński - 3:32:15
39/2 Aneta Rajda - 3:40:01
55/6 Marian Górski - 3:59:56
58/3 Justyna Gibaszewska - 4:02:48
59/1 Dorota Szeszko - 4:07:07

Półmaraton
14 Andrzej Głuszek - 1:31:21
35 Marek Szeszko - 1:41:16

26.10.2014 Radom maraton
67/9 Stanisław Jurek - 3;59:13

19.10.2014 Trzebinia Chechłorun 10km

6/2 Adam Jagieła-36:33

19.10.2014 Katowice Bieg dzika
2 Andrzej Gluszek - 1:19:01
9  Przemysław Basa - 1:25;32
11 Tomasz Kulpok - 1:26:23
14  Dariusz Waliczek -1:28:44
15  Marek Różański -  1:28:45
18  Marek Szeszko -  1:29;11
35  Marian Górski -  1:36:36
38/2 Aneta Rajda -  1:36:50
57/7 Justyna Gibaszewska -  1:47:41
66/8 Dorota Szeszko -  1:49:55
14646 m
90/11 Arkadiusz Wiliński - 1:05:11 
9764 m
223/64 Ewelina Cedzich - 1:06:08

12.10.2014 Żory 10 km
17/2 Adam Jagieła - 36:11
105/8 Zbigniew Fijałkowski - 42:00

11.10.2014 Budapeszt Maraton
45/9 Tomasz Maślanka - 2:59:20
263/66 Mariusz Adamczyk - 3:25:33
493/74 Tomasz Kulpok - 3;37:53

05.10.2014 Wodzisław Śląski Maraton (górski)
3 August Jakubik - 3:17:30

05.09.2014 Nowy Sącz 10 km
36/7 Adam Jagieła-37:16

28.09.2014 Knurów 10 km
29/1 Mirosław Połeć - 35:42
55/7 Andrzej Głuszek - 37:14
82/6 Marian Stefański - 38:55
86/25 Mariusz Adamczyk - 39:08
101/32 Łukasz Pęcherz - 39:41
116/6 Zbigniew Fijałkowski - 40:28
121/7 Bogdan Cebula - 40:48
122/39 Tomasz Kulpok - 40:50
239/6 Aneta Rajda - 45:55
300/7 Magdalena Krzon - 48:10
378/5 Iwona Prokop - 51:22

28.09.2014 Warszawa Maraton
1878/734 Jarosław Piłat - 3:48:38
3078/87 Justyna Gibaszewska - 3:58:41

27-28.09.2014 Katowice 24 H
4/1 Przemysław Basa - 217 km 806 m
13/3 Dorota Szeszko - 187 km 242 m
14/3 marian Górski - 186 km 941 m
58/20 Adam Jagieła - 115 km 526 m

21.09.2014 Jastrzębie-Zdrój 10km
15/2 Jagieła Adam - 35:13

21.09.2014 Tychy półmaraton
31/2 August Jakubik - 1:29:02

21.09.2014 Bytom półmaraton
13/3 Tomasz Maślanka - 1:20:17
14/4 Jarosław Prokop - 1:20:30
35/11 Mariusz Adamczyk - 1:27:05
66/18 Marian Stefański - 1:30:30
166/69 Arkadiusz Wiliński - 1:39:33
170/71 Tomasz Kulpok - 1:39:44
240/4 Aneta Rajda - 1:43:00
447/3 Dorota Szeszko - 1:51:34
 

 

25.05.2014 Katowice

56 Wojewódzki Zlot Klubów i Ognisk Śląskiego TKKF za nami. Po raz kolejny zostaliśmy zwycięzcami zdobywając 960 punktów. Druga drużyna TKKF "Rafako" Racibórz zgromadziła 555 punktów. Dziękuje wszystkim klubowiczom oraz pozostałym uczestnikom za ambitną sportową postawę zakończoną wspaniałym sukcesem.

14.09.2014 Kłobuck 10,650km
7/1 Adam Jagieła - 38:51

14.09.2014 Wrocław Maraton
24/4 Przemysław Basa -2:54:10
63/9 Andrzej Głuszek - 3:04:20
518/6 Aneta Rajda - 3:38:47
1067/63 Bogdan Cebula - 3:54:49
2145/66 Stanisław Jurek - 4:23:43
Drużynowo IX Miejsce

14.09.2014 Bieg Dzika Katowice
7 Tomasz Kulpok - 1:26:24
10 Marek Szeszko - 1:28:12
39 Marian Górski - 1:40:48
14646 m
94 Marek Różański - 1:00:30
107/22 Katarzyna Szudy - 1:19:51
9764 m
137 Arkadiusz Wiliński - 44:22
4882 m
248/69 Ewa Węgierek - 32:11
248/70 Ewelina Cedzich - 32:11

14.09.2014 Orzesze 10 km
6/1 Jarosław Prokop - 36:45
12/4 Mariusz Adamczyk - 39:12
15/1 Zbigniew Fijałkowski - 41:09
82/3 Iwona Prokop - 51:36

13.09.2014 III Nocny Bieg Uliczny Leszczyny 10km
10/2 Adam Jagieła-34:17
20/5 Jarek Prokop-36:32

12.09.2014 XXV Złota Mila Częstochowy
15 Adam Jagieła-05:02

7.09.2014 Chorzów półmaraton
27/4 Marek Różański - 1;28:09
50/19 Tomasz Kulpok - 1:32:48
56/5 Marek Szeszko - 1:34:21
66/16 Przemysław Basa - 1:36:20
109/53 Sebastian Kądziołka - 1:41:11
188/42 Jarosław Węgler - 1:47:27
291/4 Justyna Gibaszewska - 1:56:35
332/1 Dorota Szeszko - 1;59:07
380/15 Kornelia Węgler - 2:04:07
380/16 Iwona Prokop - 2:04:07

05.09.2014  "Rodzina na Sportowo" Halemba
1500 m kobiety
2. Iwona Prokop
3. Ewelina Cedzich
4. Ewa Węgierek

1500 m mężczyźni
3. Jarosław Prokop
5. Arkadiusz  Połeć
10. Jerzy Połeć

31.08.2014 Chorzów Mila
9 Przemysław Basa - 5:34

30.08.2014 Jaworzno 15 km
19/7 Mirosław Połeć - 56:02
25/8 Przemysław Basa - 56:58
36/13 Andrzej Głuszek - 57:42
39/14 Adam Jagieła - 58:10
77/18 Łukasz Pęcherz - 1:02:49
211/4 Aneta Rajda - 1:10:45
438/16 Justyna Gibaszewska - 1;21:31

24.08.2014 I Bieg  Żarkach 10km
5/1 Adam Jagieła 36:16

23.08.2014 Chorzów 10 km
5. Przemysław Basa - 39:35
44/3 Magdalena Krzon - 49:42

22.08.2014  "Rodzina na Sportowo" Bykowina
1500 m kobiety
2. Magdalena Krzon
3. Ewelina Cedzich
5. Iwona Prokop

1500 m mężczyźni
4. Mariusz Adamczyk
5. Jerzy Połeć
10. Marian Górski

17.08.2014 Bieg Dzika Katowice
6 Andrzej Głuszek - 1:19:47
12 Dariusz Waliczek - 1:22:54
13 Marek Różański - 1;22:57
14 Przemysław Basa - 1:23:34
19 Ireneusz Krzon - 1:25:14
22 Tomasz Kulpok - 1:26:24
73 Marian Górski - 1:39:37
79/7 Aneta Rajda - 1:41:02
114/19 Justyna Gibaszewska - 1:49:47
14646 m
132/45 Magdalena Krzon - 1:20:51
4882 m
282/87 Ewa Węgierek - 27:57
282/87 Ewelina Cedzich - 27:57

16.08.2014 Biegać Jest Bosko Oświęcim 5km
5/1 Adam Jagieła - 16:42

15.08.2014 III Bieg Nowej Wsi 5km
5/2 Adam Jagieła - 17:26

15.08.2014 Maraton Gdańsk
78/30 Łukasz Pęcherz - 3:21:11

10.08.2014 Maraton Rybnik
5 Przemysław Basa - 3:07:14

10.08.2014 II Bieg o Breńskie Kierpce 15km
18/3 Adam Jagieła-1:16:36
42/3 Połeć Jerzy-1:23:48
86/9 Szeszko Marek-1:32:17
116/4 Rajda Aneta-1:38:38
188/3 Szeszko Dorota-1:53:00

9.08.2014 Cross Maraton Nadarzyn
29 Stanisław Jurek - 4:27:57

26.07.2014  "Rodzina na Sportowo" Czarny Las
1500 m kobiety
3 Ewelina Cedzich
4 Magdalena Krzon
5 Kornelia Węgler
6 Ewa Wegierek

1500 m mężczyźni
3 Arkadiusz Połeć
4 Sebastian Połeć
5 Mirosław Połeć
8 Tomasz Kulpok
10 Jerzy Połeć
12 Sebastian Kądziołka
13 Ireneusz Krzon
14 Jarosław Węgler

20.07.2014 Katowice Bieg Dzika
6 Ireneusz Krzon - 1:25:06
9 Przemysław Basa - 1:25:54
10 Dariusz Waliczek - 1:26:12
14 Tomasz Kulpok - 1:30:52
15 Paweł Pospiech - 1:31:46
65/11Dorota Szeszko - 1:55:07
9764 m
114 Andrzej Głuszek - 40:18
121 Marek Szeszko - 46:15
143/28 Ewelina Cedzich - 53:46
146/29 Magdalena Krzon - 54:34
4882 m
213/59 Ewa Wegierek - 28:18

20.07.2014 Wisła 13 km
6/1 Adam Jagieła - 59:28

13.07.2014 Bieg na Pilsko
25/3 Tomasz Maślanka - 1:00:33

13.07.2014XXI BIEG ULICZNY O PUCHAR WÓJTA GMINY JELEŚNIA 10 km
Adam Jagieła open 5 kat 2  35:56:43
Maślanka Tomasz open 14 kat 4  37:34:76
Pęcherz Łukasz open 26 kat 6 40:47:12

5.07.2014 Imielin 20 km
30/12 Adam Jagieła - 1:18:23
115/4 Aneta Rajda - 1:38:54

5.06.2014 Istebna 25 km
132/25 Justyna Gibaszewska - 2:51:56

28.06.2014 Oświęcim 10 km
19/8 Dariusz Waliczek - 37:01

28.06.2014 Rybnik Półmaraton
21/8 Artur Rosiński - 1:21:17
112/4 Marek Szeszko - 1:33:47
662/1 Dorota Szeszko - 1:59:21

28.06.2014 Grudziądz 7 km
83/6 Marian Górski - 30:27

27.06.2014 "Rodzina na Sportowo" Godula
1500 m kobiety
3 Ewelina Cedzich
4 Kornelia Węgler
5 Magdalena Krzon
6 Ewa Wegierek
7 Iwona Prokop

1500 m mężczyźni
3 Arkadiusz Połeć
4 Sebastian Połeć
5 Jarosław Prokop
6 Mirosław Prokop

8 Jerzy Połec
9 Tomasz Kulpok
10 Ireneusz Krzon
12 Jarosław Węgler

21.06.2014 Ruda Ślaska 55 km

1/1 Adam Jagieła - 3:55:22
7/5 Andrzej Głuszek - 4:12:14
11/8 Przemysław Basa - 4:20:49
14/3 Jerzy Połeć - 4:28:37
16//9 Ireneusz Krzon - 4:35:34
17/4 Marek Szeszko - 4:35:51
18/4 Paweł Pospiech - 4:38:36
20/5 August Jakubik - 4;43:41
21/5 Mariusz Adamczyk - 4:44:13
22/11 Marek Różański - 4;45:02
23/6 Dariusz Waliczek - 4:45:41
24/7 Tomasz Kulpok - 4:47:53
25/8 Adam Wójcik - 4:50:53
27/12 Tomasz Maślanka - 4:53:25
30/2 Aneta Rajda - 4:56:18
34/8 Sebastian Kądziołka - 5:13:02
40/3 Dorota Szeszko - 5:28:44

20.06.2014 Ruda "Rodzina na Sportowo"
1500 m kobiety
1 Ewelina Cedzich
2 Magdalena Krzon
3 Kornelia Węgler
5 Ewa Wegierek
6 Iwona Prokop

1500 m mężczyźni
2 Artur Rosinski
4 Arkadiusz Połeć
6 Jerzy Połec

7 Tomasz Kulpok
8 Adam Wójcik
11 Ireneusz Krzon
12 Jarosław Węgler

15.06.2014 Katowice Bieg Dzika
18 Paweł Pospiech - 1:28:55
32 Dariusz Waliczek - 1:34:00
32 Andrzej Głuszek - 1;34:00
32 Marek Różański - 1;34:00
37/2 Aneta Rajda - 1 :35:12
39 Przemysław Basa - 1;35:25
14646 m
111/22 Ewelina Cedzich - 1:17:52
119/26 Justyna Gibaszewska - 1:22:05
9764 m
Ewa Wegierek - 0:50:23
166/48 Ewa Węgierek -

6.06.2014 Siemianowice Śląskie bieg godzinny
8 Tomasz Maślanka - 15678 m
19 Ireneusz Krzon - 14582 m
21 Tomasz Kulpok - 14551 m
24 Bogdan Cebula - 14144 m
46 Jarosław Piłat - 12712 m
58/K- 4 Ewelina Cedzich - 12148 m
60/K- 5 Katarzyna Szudy - 12027 m
74/K- 10 Magdalena Krzon - 11267 m
75/K- 11 Ewa Węgierek - 11227 m

1.06.2014 Chorzów Maraton Wolności
17/6 Adam Jagieła - 3:07:51
25/13 Marian Stefański - 3:15:31
30/15 Marek Różański - 3:16:55
38/3 Marek Szeszko - 3:21:34
44/9 Łukasz Pęcherz - 3:25:19
49/8 Paweł Pośpiech - 3:28:20
57/14 Dariusz Waliczek - 3:33:31
66/9 Bogdan Cebula - 3:35:58
71/11 Marian Górski - 3:31:11
73/3 Aneta Rajda - 3:38:29
146/1 Dorota Szeszko - 4:02:17

30.05.2014 Kochłowice "Rodzina na Sportowo"
1500 m kobiety
1 Ewelina Cedzich
2 Magdalena Krzon
4 Iwona Prokop

1500 m mężczyźni
3 Sebastian Połeć
4 Mirosław Połeć
5 Marian Stefański
7 Tomasz Kulpok
8 Adam Wójcik
9 Jerzy Połeć
11 Ireneusz Krzon
12 Bogdan Cebula
13 Marian Różański
16 Marian Górski

23.05.2014 Bielszowice "Rodzina na Sportowo"
1500 m kobiety
1 Ewelina Cedzich
2 Magdalena Krzon
3 Iwona Prokop
4 Ewa Węgierek

1500 m mężczyźni
3 Arkadiusz Połeć
4 Sebastian Połeć
6 Jarosław Prokop
7 Mirosław Połeć
8 Tomasz Kulpok
9 Jerzy Połeć
10 Marian Różański
12 Ireneusz Krzon
14 Stanisław Jurek

18.05.2014 Bielsko-Biała 10 km
124/47 Łukasz Pęcherz - 39:53
149/4 Marek Szeszko - 40:57
173/6 Bogdan Cebula - 41:22
731/3 Dorota Szeszko - 50:15

18.05.2014 Kraków Maraton
3179/108 Justyna Gibaszewska - 4:09:52

17.05.2014 Kraków Bieg RMF FM 3,6 km
13/1 Adam Jagieła - 13:21

17.05.2014 Łaziska Górne 5 km
14/3 Jarosław Prokop - 18;27
21/11 Sebastian Połeć - 19:03
27/5 Zbigniew Fijałkowski - 19:37
79/7 Aneta Rajda - 22:39
119/2 Iwona Prokop - 25:15

17.05.2014 Sielpia Maraton
51/9 Stanisław Jurek - 4:08:16

11.05.2014 Katowice Bieg Dzika
1 Marian Stefański - 1:15:59
3 Dariusz Waliczek - 1:22:21
7 Ireneusz Krzon - 1:23:05
14 Bogdan Cebula - 1:27:06
24 Przemysław Basa - 1:30:29
25 Marek Różański - 1:30:40
32 Marian Górski - 1;32:58
45/1 Aneta Rajda - 1:37:18
60 Arkadiusz Wiliński - 1:39:38
14646 m
143/22 Justyna Gibaszewska - 1:21:39
 

11.05.2014 Praga (Czechy) Maraton
84/15 Tomasz Maślanka - 2:51:15

11.05.2014 Białystok półmaraton
104/8 Marek Szeszko - 1:33:10
490/2 Dorota Szeszko - 1:50:29

11.05.2014 Rudniki 13,3 km
16/3 Adam Jagieła - 47:47
26/5 Andrzej Głuszek - 51:16
37/12 Łukasz Pęcherz - 54:06

9.05.2014 Nowy Bytom "Rodzina na Sportowo"
1500 m kobiety
1 Magdalena Krzon
2 Iwona Prokop

1500 m mężczyźni
1 Arkadiusz Połeć
3 Sebastian Połeć
4 Andrzej Głuszek
6 Jarosław Prokop
8 Jerzy Połeć
9 Łukasz Pęcherz
10 Ireneusz Krzon
12 Marek Różański
14 Marian Skrzypski

7.05.2014 Wiosenny Test Coopera
1 Marek Różański - 3173 m
2 Łukasz Pęcherz - 3163 m
3 Andrzej Głuszek - 3027 m
8 Marian Górski - 2776 m
9 Marian Skrzypski - 2771 m

10.05.2014 Olecko 5 km
15/1 Andrzej Głuszek - 17:34
24/12 Sebastian Połeć - 18:32
32/10 Łukasz Pęcherz - 19:18

1.05.2014 Lisowice 10 km
17/1 Marek Szeszko - 43:43
99/1 Dorota Szeszko - 54:39

26.04.2014 Ruda Śląska 12H

Kolejny bieg 12 h za nami - składam podziękowania za pomoc przy organizacji biegu wszystkim klubowiczom - pokazaliście, że mogę na Was liczyć.
Gratuluje uzyskanych wyników, zajętych miejsc oraz rekordów życiowych.

4 Adam Jagieła - 138 km 204,50 m
16/3 August Jakubik - 116 km 754,50 m
19/4 Marian Górski - 115 km 070,50 m
5-K Dorota Szeszko - 111 km 031 m
35/6 Sebastian Kądziołka - 104 km 602,50 m
51/18 Przemysław Basa - 96 km 362,50 m

13.04.2014 Katowice Bieg Dzika
6 Zbigniew Fijałkowski - 1:21:30
13 Marek Różański - 1;22:57
20 Paweł Pośpiech - 1:25:55
39 Ireneusz Krzon - 1:29:03
46 Marian Górski - 1:31:36
125 Przemysław Basa - 1:57:10
9764 m
218/37 Ewelina Cedzich - 0:50:18
222/39 Ewa Węgierek - 0:51:40
228/41 Justyna Gibaszewska - 0:52:11
 

13.04.2014 Łódź Maraton - gratuluje ustanowienia rekordów życiowych oraz miejsc na podium. Drużyna wywalczyła III miejsce!!!
28/2 Adam Jagieła - 2:49:04
34/4 Mirosław Połeć - 2:52:21
63/12 Andrzej Głuszek - 2:59:12
130/25 Sebastian Połeć - 3:10:13
214/82 Mariusz Adamczyk - 3;18:07
238/93 Tomasz Kulpok - 3:19:28
246/23 Marek Szeszko - 3:19:42
840/3 Dorota Szeszko - 3:54:04
896/120 Stanisław Jurek - 3:56:41

13.04.2014 Warszawa Maraton
296/108 Robert Zugaj - 3:06:06
1495/28 Aneta Rajda - 3:38:06

12.04.2014 Ruda Śląska 5 km Memoriał Koniecznego
Dziękuje za pomoc przy zabezpieczeniu trasy i zapisach w biurze zawodów

8/8 Artur Rosiński - 0:17:26
11/1 Tomasz Maślanka - 0:18:15
12/2 Marian Stefański - 0:18:30
14/3 Marek Różański - 0:18:59
18/2 Jerzy Połeć - 0:19:40
19/13 Łukasz Pęcherz - 0:19:46
21/5 Irenusz Krzon - 0:20:06
22/3 Bogdan Cebula - 0:20:23
30/6 marian Górski - 0:22:05
34/9 Jarosław Węgler - 0:22:35
40/2 Katarzyna Szudy - 0:23:19
45/4 Ewelina Cedzich - 0:24:14
46/5 Magdalena Krzon - 24:16
47/4 Kornelia Węgler - 24:37
50/7 Ewa Węgierek - 25:14

06.04.2014 Dębno Maraton
1133/468 Jarosław Piłat - 4:03:29
1466/61 Justyna Gibaszewska - 4:19:10

6.04.2014 Dąbrowa Górnicza Półmaraton
W klasyfikacji drużynowej I drużyna III miejsce (T. Maślanka, A. Rosiński, M. Połeć, S. Połeć, Dorota Szeszko, II drużyna VIII miejsce, III drużyna IX miejsce, indywidualnie:

22/2 Tomasz Maślanka - 1:19:14
23/9 Artur Rosiński - 1:19:28
24/3 Mirosław Połeć - 1:19:32
42/13 Sebastian Połeć - 1:23:18
69/7 Zbigniew Fijałkowski - 1:27:10
91/15 Marek Różański - 1:28:49
92/42 Dariusz Waliczek - 1;28:49
95/17 Marian Stefański - 1:29:13
100/25 Paweł Pośpiech - 1:29:48
107/9 Marek Szeszko - 1:30:28
113/10 Bogdan Cebula - 1:30:41
194/18 Marian Górski - 1:36:25
508/1 Dorota Szeszko - 1:49:57
675/17 Ewelina Cedzich - 1:57:40
691//18 Magdalena Krzon - 1:58;38
692/292 Mariusz Adamczyk - 1:58:39
693/149 Ireneusz Krzon - 1:58:39
738/22 Ewa Węgierek - 2:00:34

30.03.2014 Żywiec półmaraton
42/10 Tomasz Maślanka -1:23:15
57/15 Andrzej Głuszek - 1:24:30
166/12 Zbigniew Fijałkowski - 1:31:16
176/34  Marek Różański - 1:31:58
177/71 Dariusz Waliczek - 1:32:01
188/75 Mariusz Adamczyk - 1:32:13
216/87 Tomasz Kulpok - 1:33:17
218/19 Bogdan Cebula -1:33:29
221/88 Łukasz Pęcherz - 1:33:33
238/44 Przemysław Basa - 1:34:03
460/41 Marian Górski - 1:40:12
556/232 Arkadiusz Wiliński - 1:42:27
913/232 Stanisław Jurek - 1:52:05

30.03.2014 Morsko k/Zawiercia 18,6 km
2 Jarosław Prokop - 1;11:30
3 Adam Jagieła - 1:11:38

29.03.2014 Wodzisław Śląski 8 km
7/1 Adam Jagieła - 0:33:01

17.03.2014

Proszę zgłaszać się na Maraton Wolności  w Chorzowie. Za osoby, które to zrobią do 27 marca opłacę wpisowe.  Formularz zgłoszeniowy na stronie www.maratonwolnosci.pl

23.03.2014 Kraków półmaraton
734/20 Aneta Rajda - 1:43:02
914/361 Jarosław Piłat - 1:46:59

23.03.2014 Chorzów 10 km -  w tym biegu po raz pierwszy w naszych barwach wystąpiły nowe osoby z dobrym skutkiem a szczególnie Artur Rosiński, który uzyskał najlepszy czas z "klubowiczów' - wszystkim gratuluje uzyskanych rezultatów.
11/6 Artur Rosiński - 36:09
13/1 Mirosław Połeć - 36:53
17/8 Rober Zugaj - 37:33
21/11 Andrzej Głuszek - 37:56
27/11 Sebastian Połeć - 38:46
34/5 Marek Różański - 39:27
36/17 Przemysław Basa - 39:39
39/20 Dariusz Waliczek - 40:08
46/7 Jerzy Połeć - 40:19
47/8 Zbigniew Fijałkowski - 40:24
49/24 Tomasz Kulpok - 40:48
55/29 Łukasz Pęcherz - 41:25
89/29 Paweł Pośpiech - 42:51
90/48 Sebastian Kądziołka - 42:52
99/13 Marek Szeszko - 43:14
136/16 Marian Górski - 45:06
171/96 Arkadiusz Wiliński - 46:12
308/1 Dorota Szeszko - 50:05
321/11 Kornelia Węgler - 50:33
336/13 Katarzyna Szudy - 50:50
373/19 Justyna Gibaszewska - 51:23
378/19 Magdalena Krzon - 51:40
391/20 Ewelina Cedzich - 51:41
405/22 Iwona Prokop - 52:37
534/37 Ewa Węgierek - 56:11

16.03.2014 Katowice Bieg Dzika

6 Andrzej Głuszek - 1:19:00
15 Zbigniew Fijałkowski - 1:24:46
18 Tomasz Kulpok - 1:26:18
22 Paweł Pośpiech - 1:27:19
25 Robert Zugaj - 1:27:25
29 Marek Szeszko - 1:29:51
50 Marian Górski - 1:33:53
54 Przemysław Basa - 1;35:50
59 Arkadiusz Wiliński - 1:38:06
64/3 Aneta Rajda - 1:39:27
93/10 Dorota Szeszko - 1:49:57
95/12 Magdalena Krzon - 1:50:24
104/15 Justyna Gibaszewska - 1:52:26
14646 m
122 Marek Różański - 0:59:52
9764 m
159 Dariusz Waliczek - 0:42:56

16.03.2014 Dąbrowa Górnicza Patera DZ i Ślaskiego TKKF ( miejsca w swoich kategoriach wiekowych)
1 Kornelia Węgler
3 Adam Jagieła

9.03.2014 Radom 10 km
47/1 Mirosław Połeć - 35:51
498/33 Stanisław Jurek - 48:58

23.02.2014 Katowice Bieg Dzika

1 Tomasz Maślanka - 1:14:34
11 Andrzej Głuszek - 1;21:06
13 Marek Różański - 1:21:11
16 Dariusz Waliczek - 1:23:42
22 Przemysław Basa - 1:25:52
24 Paweł Pośpiech - 1:26:06
25 Tomasz Kulpok - 1:26:14
28 Jerzy Połeć - 1:28:05
52 Marek Szeszko - 1:33:24
69/7 Aneta Rajda - 1:36:28
119 Jarosław Piłat - 1:46:16
126/16 Dorota Szeszko - 1:48:58
127 Marian Górski 1;49:00
14.646 m
171 Arkadiusz Wiliński - 1:11:02
192/34 Ewelina Cedzich - 1:20:11
193/35 Katarzyna Szudy - 1:20:24
207/37 Magdalena Krzon - 1:24:00
209/39 Justyna Gibaszewska - 1:24:17
223/46 Ewa Węgierek - 1:30:04
9764 m
253 Adam Wójcik - 0:47:48

1.02.2014 Ostrava Maraton
4/3 Adam Jagieła - 3:08:18
5/1 August Jakubik - 3:11:16
6/4 Przemysław Basa - 3:12:56

26.01.2014 Katowice Bieg Dzika
6 Przemysław Basa - 1:19:32
14 Marek Różański - 1:23:00
14 Andrzej Głuszek - 1:23:00
17 Ireneusz Krzon - 1:24:27
20 Dariusz Waliczek - 1:25:50
29 Paweł Pośpiech - 1:28:08
30 Marian Stefański - 1:28:25
35 Tomasz Kulpok - 1:30:46
84/6 Aneta Rajda - 1;44:40
103/11 Dorota Szeszko - 1:50:20
112 Ewelina Cedzich - 1:53:40
14646 m
136 Marian Górski - 1:17:56
152/22 Ewa Węgierek - 1:26:50
9764 m
182 Marek Szeszko - 0:50:05
185/34 Katarzyna Szudy - 0:51:49

19.01.2014 Tychy 10 km
5 Adam Jagieła - 37:07

11.01.2014 Gliwice 10 km
10/2 Tomasz Maślanka - 34:49
161/12 Marek Szeszko - 44:54
221/1 Dorota Szeszko - 47:03

Starty w Nowym 2014 Roku zaczęliśmy od udanego występu  w maratonie noworocznym w chorzowskim parku gdzie Przemek Basa zajął II miejsce z nowym rekordem życiowym.

1.01.2014 Chorzów maraton
2  Przemysław Basa - 2:55:10
9  Robert Zugaj - 3:13:20
13  Marek Szeszko - 3:22:48
26  Irenusz Krzon - 3:45:20
32  Marian Górski - 3:49:05
56/4  Dorota Szeszko - 4:05:00

Półmaraton
2  Marek Różański - 1:31:42
2  Andrzej Głuszek - 1:31:42
19  Tomasz Kulpok - 1:46:54
20/1  Aneta Rajda - 1:47:22