August Jakubik

August Jakubik

Ultramaratończyk

Mamy pierwsze wyniki biegu  w odsłonie wirtualnej, które będą uwzglednione w wynikach końcowych (te osoby również biorą udział w konkursie gdzie główną nagrodą będzie rower współfinansowany przez partnera: rowery.ruda.pl) Wśród pań prowadzi Ania Krzywka, u panów Mateusz Muskała - gratulujemy!!!

Wyniki końcowe
XXVII Biegi Niepodległości Ruda Śląska i cała Kula Ziemska
01.10 – 11.11.2020
Dystans 12 km

M-c

Nazwisko imię

Miejscowość/ klub

Rocz.

Czas

1.

Muskała Mateusz

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1992

0:47:38

2.

Pośpiech Paweł

Augusteam/Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1992

0:48:49

3.

Gryszka Paweł

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1983

0:52:48

4.

Kałuża Sławomir

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1972

0:53:29

5.

Iwaniuk Paweł

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1981

0:54:54

6. K-1

Krzywda Anna

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1984

0:58:10

7. K-2

Sochacka Martyna

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1978

0:58:47

8.

Szczepaniak Kamil

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1995

1:03:11

9

Kuc Marcin

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1973

1:04:41

10.

Gregorczyk Zdzisław

Augusteam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

1961

1:06:16

Od dnia dzisiejszego tj. 01.10.2020 można zrealizować udział w biegu w wersji wirtualnej. Wyniki będą na bieżąco dodawane na stronie biegu: http://augustjakubik.pl/xxvii-biegi-niepodleglosci
 

Oczywiście osoby startujące w tej wersji będą uwzględnione w wynikach końcowych i będą uczestniczyć w konkursie gdzie do wygrania nagroda główna - rower oraz inne. Jeżeli ktoś wygra nagrodę to po odbiór umówimy się w odpowiednim dla zwycięzcy terminie.

REGULAMIN XXVII BIEGÓW NIEPODLEGŁOŚCI
RUDA ŚLĄSKA 11.11.2020 - kliknij 
Regulamin

Link do zapisów:

https://docs.google.com/forms/d/1kuno7HIcrL4pNPmVbyWAGtsrWltfX0dnWP28zvM90Yo/edit#responses

Lista osób zapisanych na” XXII Biegi Niepodległości” Ruda Śląska 11.11.2020 – 12 km

LP

Nazwisko, imię

Miejscowość/klub

Opłata

1.

Stalmach Damian

Lecymy Durś

nie

2.

Podgórski Marek

TL Pogoń Ruda Śląska

tak

3.

Sówka Grzegorz

Stadion Śląski

tak

4.

Badowicz Kamil

Leiber Poland Team

tak

5.

Jagieła Adam

KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska/Rogoźnik

nie

6.

Starosta Robert

Ruda Śląska

tak

7.

Tkocz Jerzy

Lecymy Durś

tak

8.

Ozdarski Krzysztof

Opel Active Team

tak

9.

Szefer Wiktor

Ruda Śląska

nie

10.

Gwóźdź Paweł

Siemianowice i Przyjaciele Biegają

nie

11.

Sobkowicz Jarosław

Cwane Bestie

nie

12.

Kożlicki Krzysztof

Rudzki team Biegowy Ruda Biega

tak

13.

Mrowiec Kinga

TL "Pogoń" Ruda Śląska

nie

14.

Palka Zbigniew

Ruda Śląska

tak

15.

Kwatkowska Anna

Piekary Śląskie

nie

16.

Pośpiech Paweł

Augusteam/Biegaj z nami na Stadionie Śląskim

nie

17.

Stiller Ireneusz

Leiber Poland Team

tak

18.

Gawlina Leszek

Ruda Śląska

tak

19.

Jakubowski Marcin

Biegam bo Lubię

tak

20.

Lubina Łukasz

Katowice

nie

21.

Niesporek Marian

Lecymy Durś

nie

22.

Kajkowski Leszek

Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim

nie

23.

Kurzeja Łukasz

KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska

tak

24.

Sobota Jarosław

Ruda Śląska

nie

25.

Kordyś Adam

Klub Biegowy SZUSZARNIA

tak

26.

Stanke Tomasz

Augusteam

nie

27.

Gajda Beata

Augusteam

tak

28.

Czyż Katarzyna

TL "Pogoń" Ruda Śląska

tak

29.

Szajbel Sabina

Ruda Śląska

tak

30.

Mrochem Mariusz

Opel Active Team

tak

31.

Szabatowski Dominik

Wartkie Pierony

nie

32.

Bogacz Monika

Ruda Śląska

nie

33.

Basa Przemysław

KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska

tak

34.

Lichwała Robert

Ruda Śląska

tak

35.

Oleś Damian

Wartkie Pierony

nie

36.

Michalska Beata

Wartkie Pierony

tak

37.

Michalski Marek

Wartkie Pierony

tak

38.

Połeć Damian

TL "Pogoń" Ruda Śląska

nie

39.

Juzyk Adam

Biegamy z Sercem

nie

40.

Waliczek Dariusz

Fiołki-Aniołki

tak

41.

Jagielska Magdalena

Ruda Śląska

tak

42.

Jagielski Piotr

Ruda Śląska

tak

43. Wieczorek Agnieszka AGA AGA nie
44. Mrozowski Dawid Mikołów tak
45. Mrozowska Wioleta Mikołów tak
46. Bloch Grzegorz Wr1 Oyama Karate Katowice tak
47. Błaszczyk Marek Opel Active Team nie
48. Chowaniec Barbara Wadowice tak
49. Kręcioch Antonina Wadowice tak
50. Wcisło Dariusz Biegam bo Lubię tak
51. Pajestka Katarzyna Ruda Śląska tak
52. Pajestka Marek Ruda Śląska tak
53. Twaruszka Marcin Ruda Śląska tak
54. Szołtysek Adrian Gatner Group nie
55. Wyleciał Dorota Truchtacz Mysłowice tak
56. Hanusiak Ireneusz Hula nie
57. Bugiel Rafał Ruda Śląska nie
58. Gancarczyk Maciej Bytom nie
59. Sochacka Martyna Augusteam/Biegaj z nami na stadionie śląskim tak
60. Depta Andrzej climber tak
61. Goraus Kamil ADS MASNA nie
62. Zmarzlik Martyna Świętochłowice nie
63. Borecki Tomasz Ruda Śląska tak
64. Świerc Krzysztof Tarnowskie Góry nie
65. Kumakowski Michał Biegacze mogą dłużej nie
66. Dybowski Seweryn Night Runners nie
67. Świątek Marcin Wataha-Łączy nas bieganie nie
68. Janowska Michalina Rybnik nie
69. Kuc Marcin Augusteam tak
70. Ptasik Mirosław Niezależny nie
71. Krzywda Anna Augusteam tak
72. Hauk Michał ZPM KUŚ Calisto Sekur Sierpień 80 tak
73. Magner Bartłomiej SM nie
74. Złotoś Mariusz 6300 tak
75. Kałuża Sławomir Augusteam tak
76. Szczepaniak Kamil AugusTeam / Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim tak
77. Zastawny Janusz Trzmiel nie
78. Masnyk Iryna Płock Biega No Age Limit tak
79. Garbacz Adrian BOLT TEAM tak
80. Majek Krzysztof Augusteam nie
81. Gryszka Paweł Augusteam tak
82. Kuczera Filip Ruda Śląska nie
83. Różański Marek KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska nie
84. Pacoń Sebastian Dagma tak
85. Kurkowska Aldona Augusteam tak
86. Sojka Robert Józefinka tak
87. Bruch Konrad Polska nie
88. Zajdel Michał Socios Silesia nie
89. Pisowłodzka Dagmara NOWAK - TEAM nie
90. Kuśmierczyk Joanna Ruda Śląska tak
91. Krzon Ireneusz KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska nie
92. Palik Jakub PGG S.A. tak
93. Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska tak
94. Kawalec Grzegorz Orzesze tak
95. Czepiga Jan Ruda Śląska nie
96. Kwiecień Zbigniew Faudana tak
97. Wencel Zbigniew Leiber Poland Team tak
98. Spyra Kamil Szymocice tak
99.      
100.      

Lista osób zapisanych na” XXII Biegi Niepodległości” Ruda Śląska 11.11.2020 – 4 km marsz NW

LP

Nazwisko, imię

Miejscowość/klub

Opłata

1.

Sobkowicz Michalina

Cwane Bestie

nie

2.

Biały Izabela

Nessiary z Rudy

tak

3.

Łuniewska Baśka

Nessiary z Rudy

nie

4.

Duda Grażyna

Nessiary z Rudy

nie

5.

Starostka Mariusz

AstmaTyki

tak

6.

Starostka Bartosz

AstmaTyki

tak

7.

Serwotka Jan

Forma Wodzisław

nie

8.

Kurpet Bogusława

Wolny Strzelec

nie

9.

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

nie

10.

Burzyńska Beata

Katowice

tak

11.

Burzyńska Barbara

Katowice

nie

12.

Pietruszka Wojciech

AstmaTyki

tak

13.

Pietruszka Piotr

AstmaTyki

tak

14.

Hauk Karolina

ZPM KUŚ Calisto Sekur Sierpień 80

tak

15.

Trojszczak Joanna

Rybnik

nie

16.

Ptasik Izabela

Bytom

nie

17.

 

 

 

18.

 

 

 

19.

 

 

 

20.