August Jakubik

August Jakubik

Ultramaratończyk

Honorowy patronat nad biegiem objął Marszałek Województwa Śląskiego pan Jakub Chełstowski.
Zapraszam na kolejną edycję "Biegu do Słońca" na dystansie 10 km, który odbędzie się w Parku Ślaskim w dniu 4 czerwca 2022 roku. Biegiem tym uczcimy 100 rocznicę przyłączenia Śląska do macieży oraz 65 lecie Katowickiej
Spółdzielni Mieszkaniowej.


Link do zapisów: https://forms.gle/qJ8dqGy9sPpqEyeNA
 

Lista osób zgłoszonych na XIV Bieg do Słońca o Puchar Prezesa KSM

Lp

Nazwisko imię

Klub/miejscowość

Rocznik

Wpisowe

1.

Białas Tomasz

Aktywny Śląski

1974

Tak

2.

Blajer Karolina

AugusTeam

1983

Tak

3.

Błaszczyk Paulina

Biegam Bo Lubię

1993

Brak

4.

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

1986

brak

5.

Bogiel Kamil

Chorzów

2003

brak

6.

Brzoska Jacek

Born tu bi Lotać

1973

brak

7.

Cader Wojciech

Chorzów

1971

Tak

8.

Cieśluk Agata

Tur Borówka

1973

Zwolniona

9.

Cupiał Jacek

Aktywny Śląski

1972

Tak

10.

Cybula Stanisław

Aktywny Śląski

1955

Tak

11.

Dąbrowska Agata

Tofik TEAM

1979

brak

12.

Denysenko Lech

BDB Team

1957

Tak

13.

Dobras Marek

AugusTeam

1978

Tak

14.

Domagała Adam

KS Minionki

1990

Brak

15.

Doman Radosław

Katowice

 

Brak

16.

Dragon Mirosław

Tarnowskie Góry

1965

brak

17.

Faroń Rafał

Aktywny Śląski

1995

Tak

18.

Gałuszka Kamil

BDB Team

1990

Tak

19.

Garnowski Maciej

author.pl

1985

Brak

20.

Gładysz Leszek

AugusTeam

1977

Tak

21.

Górska Agnieszka

AugusTeam, BDBTeam

1975

Brak

22.

Graba Katarzyna

Tur Borówka

1999

Zwolniona

23.

Gregorczyk Zdzisław

Aktywny Śląski

1961

Tak

24.

Gryszka Paweł

AugusTeam

1983

Tak

25.

Hojka Klaudia

Wybiegani

1987

Tak

26.

Holeczek Marcin

Chorzów

1979

Tak

27.

Horzela Karolina

Aktywny Śląski

1985

Tak

28.

Iwaniuk Paweł

AugustTeam

1981

Tak

29.

Jakubowski Marcin

BDB Team

1969

Tak

30.

Jankowski Henryk

Katowice

1946

zwolniony

31.

Januszyk Angelika

Tychy

1990

Brak

32.

Kalisz-Dzik Agnieszka

SKPB Katowice

1984

Tak

33.

Kamińska Beata

Siemianowice i przyjaciele biegają

1966

Brak

34.

Kamiński Bartosz

S&M Team

2006

Tak

35.

Klusek Łukasz

Siemianowice i przyjaciele biegają

1985

Brak

36.

Komor Zbigniew

Leiber Poland Team

1978

Tak

37.

Kordalska Karolina

Aktywny Śląski

1997

Tak

38.

Kożlicki Krzysztof

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

1973

Tak

39.

Kożlicki Maksymilian

Don Bosko Świętochłowice

2008

Tak

40.

Krawecki Ryszard

Swiętochłowice

1956

Tak

41.

Król Żaneta

Świętochłowice

1981

Brak

42.

Krzon Ireneusz

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

1966

Tak

43.

Krzon Magdalena

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

1990

Tak

44.

Krzywda Anna

AugusTeam

1984

Brak

45.

Krzywda Paweł

AugusTeam

1984

Brak

46.

Kuc Marcin

AugusTeam

1973

Tak

47.

Kurkowska Aldona

AugusTeam

1959

Tak

48.

Kwoka Aleksandra

biegam bo biegam

1983

Brak

49.

Lata Beata

Siemianowice i Przyjaciele Biegają

1973

Brak

50.

Ledwoń Wioleta

Siemianowice i przyjaciele biegają

1986

Brak

51.

Lis Damian

Foxteam

1992

Brak

52.

Łabędź Maciej

Krwawe Suty

1981

Tak

53.

Łuszcz Konrad

Biegowa Kuźnia

1998

Brak

54.

Maksymowicz Aleksandra

Tur Borówka

1997

Zwolniona

55.

Małek Alicja

Akademia biegania Ornontowice

1987

Brak

56.

Maska Katarzyna

Siemianowice i przyjaciele biegają

1981

Brak

57.

Mazur Jakub

Mikołów

1977

Brak

58.

Mazurek Dawid

KB Józefinka

1985

Zwolniony

59.

Miecznikowska Agnieszka

AugusTeam

1973

Tak

60.

Miecznikowski Jacek

AugusTeam

1973

Tak

61.

Moj Adam

Chorzów

1981

Tak

62.

Moj Tomasz

Śląskie Harpagany

1977

Tak

63.

Mrozicki Michał

AugusTeam

1981

Tak

64.

Musiał Zbigniew

AugusTeam

1954

Tak

65.

Nowak Piotr

AugusTeam

1972

Tak

66.

Olczyk Piotr

AugusTeam

1974

Tak

67.

Oleś Ewelina

Siemianowice i przyjaciele biegają

1997

Brak

68.

Pacana Patryk

Tarnowskie Góry

1994

Tak

69.

Pacoń Sebastian

Dagma

1973

Tak

70.

Pająk Karolina

Tur Borówka

1999

Zwolniona

71.

Parkita Justyna

BDB Team

1983

Tak

72.

Pawera Adam

LBRA

1993

Brak

73.

Pawlak Marzena

Wybiegani

1981

Tak

74.

Pelczar Wojciech

GUKLA Bratkowice/KPU Krosno

1995

Brak

75.

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

1942

Zwolniony

76.

Pietrzak Dariusz

Orange

1977

Tak

77.

Pilarczyk Łukasz

KB Józefinka

1984

Zwolniony

78.

Pilarski Krzysztof

AugusTeam

1966

Tak

79.

Piotrowski Łukasz

Ruda Śląska

1980

Brak

80.

Pisarek Lucyna

AugusTeam

1972

Tak

81.

Potempa Wojciech

Boronów

2002

Brak

82.

Rauch Wiesław

Aktywny Śląski

1961

Brak

83.

Rączka Piotr

Siemianowice i przyjaciele biegają

1980

Brak

84.

Reczkin Rafał

Hufiec zhp Ziemi Tarnogórskiej

1972

Brak

85.

Reichel Anna

Ruda Śląska

1986

Brak

86.

Rencz Małgorzata

Orzesze

1974

Tak

87.

Rogowicz Piotr

Dąbrowa Górnicza

1963

Tak

88.

Różak Stanisław

Wołowice

1970

Tak

89.

Rybok Grzegorz

AugusTeam

1976

Tak

90.

Rypień Beata

KB Józefinka

1986

Zwolniona

91.

Skorupa Paweł

Skorupa Sport

1988

Takx

92.

Skupień Anna

TL Pogoń Ruda Śląska

1984

Brak

93.

Sochacka Martyna

Biegaj z nami na Stadionie Śląskim

1978

Brak

94.

Sówka Grzegorz

Aktywny Śląski

1957

Tak

95.

Stankiewicz Michał

 

 

Brak

96.

Stiller Ireneusz

Leiber Poland Team

1974

Tak

97.

Szary Michał

S&M Team

1994

Tak

98.

Szczepaniak Kamil

Aktywny Śląski

1995

Tak

99.

Szeszko Dorota

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

1962

Tak

100.

Szeszko Marek

KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska

1964

Tak

101.

Szklorz Sylwester

KB Józefinka

1969

Zwolniony

102.

Szmigiel Mariusz

Siemianowice i przyjaciele biegają

1985

Brak

103.

Szyguła Anna

MK Team

1970

Brak

104.

Szylewska Ewa

KB Józefinka

1971

Zwolniona

105.

Świtalski Adam

SKPB Katowice

1989

Tak

106.

Tokarz Dawid

Katowice

1982

Brak

107.

Tomicki Grzegorz

Bytom

1970

Tak

108.

Tuleja Adam

SAYONARA

1966

Tak

109.

Walkowski Dariusz

AugusTeam

1964

Tak

110.

Widawski Paweł

Fc Sosnowiec

1983

Tak

111.

Więczkowski Piotr

 W Pogoni za Duchem

1978

Tak

112.

Wikłacz Mateusz

Mysłowice

2000

Brak

113.

Wilczyk Dawid

Ruda Śląska

1990

Tak

114.

Wilczyk Sławomir

Ruda Śląska

1961

Tak

115.

Wilsz Adam

Paniówki RUN

1971

Brak

116.

Wiszyński Damian

Chorzów

1983

Brak

117.

Wójcik Zbigniew

Tarnowskie Góry

1976

Brak

118.

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

1960

Brak

119.

Zaczyk Andrzej

Paniówki

1979

Brak

120.

Zaradny Jaromir

MDK 2 TYCHY

1966

Tak

121.

Zięcina Maciej

Murcki

1977

Brak

122.

Żmija Patryk

Sosnowiec

1986

Brak

 

Szczegóły w regulaminie poniżej

„XIV Bieg do Słońca” 65 lecie KSM

na dystansie 10 km o Puchar Prezesa Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej            

  1. Organizatorzy:
  1. Partnerzy:
  • Park Śląski
  • Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Fundacja Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
  1. Cel imprezy:
  • uczczenie 65 – lecia Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
  • uczczenie 100 rocznicy powrotu Górnego Śląska do macierzy
  • spędzanie wolnego czasu na sportowo
  • promocja KSM – przyjaciel sportowca amatorawyłonienie „Mistrzów” KB „Józefinka” KSM
  1. Termin i miejsce:
  • 04 czerwca 2022 roku Park Śląski w Chorzowie, Promenada Generała Ziętka, naprzeciw „Kapelusza” (biuro imprezy/start/meta)
  • wydawanie numerów startowych, weryfikacja zawodników godz. 800 - 930
  • uroczyste otwarcie godz. 950   
  • start zawodników godz. 1000
  • zakończenie biegu godz. 1130
  • ceremonia wręczenia nagród i dekoracja zwycięzców 1200 - 1230
  • Poczęstunek 1230
  • zakończenie imprezy 1300
  • link do zapisów:  https://forms.gle/qJ8dqGy9sPpqEyeNA
  • lista startowa i dodatkowe informacje: http://augustjakubik.pl/xiv-bieg-do-slonca
  • dodatkowe zapisy w dniu biegu Promenada Generała Ziętka naprzeciw „Kapelusza”
    od godz. 800 do godziny 930 
  • trasa biegu dwie pętle po 5 km (trasa nie posiada atestu PZLA).
  1. Uczestnictwo:
  • wpisowe w wysokości 35 zł, płatne na konto: mBank 55 1140 2004 0000 3102 8081 9562 Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska ul. Ratowników 2 z dopiskiem „Bieg 04.06.2022” do dnia 20.05.2022
  • w dniu zawodów przy odbiorze numeru startowego wpisowe w wysokości
    45 zł, płatne tylko gotówką w biurze zawodów
  • członkowie KB „Józefinka” KSM są zwolnieni z opłaty wpisowego
  • organizator zabezpieczy numery startowe dla 150 osób wg kolejności zgłoszeń i dokonania opłaty wpisowego.
  1. Nagrody:
  • wszyscy uczestnicy dobiegający do mety otrzymają pamiątkowe medale, nawiązujące treściom do historycznych aspektów zawodów
  • trzy pierwsze osoby w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają puchary
  • trzy  pierwsze osoby  na mecie będące członkami KB „Józefinka” KSM otrzymają  puchary (kobiety i mężczyźni)
  • puchar dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu
  • każda osoba będzie mogła być nagrodzona jeden raz
  • wśród wszystkich uczestników konkurs, w którym do wygrania 15 nagród rzeczowych
  • po biegu ciepła kiełbaska dla wszystkich uczestników biegu.
  1. Ochrona danych osobowych:

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych osobowych zawartych na karcie zgłoszeniowej (zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) przez Organizatora w zakresie i przez okres niezbędny dla organizacji, przeprowadzenia i promocji zawodów, wyłonienia zwycięzców i odbioru nagród (cel przetwarzania). Przetwarzanie danych, obejmuje także publikację wizerunku zawodnika, imienia i nazwiska wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje, jego kategorię wiekową, rok urodzenia, płeć, nazwę teamu/klubu, uzyskany podczas zawodów wynik – w każdy sposób, w jaki publikowana lub rozpowszechniana będzie taka informacja dla potrzeb organizacji zawodów. Administratorem podanych danych jest KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska.

  1. Postanowienia końcowe:
  • zawodnicy startują na własną odpowiedzialność
  • osoby do lat 18 za zgodą rodziców lub opiekunów
  • każda osoba biorąca udział w wydarzeniu, zarówno sportowcy jak i obsługa będą zobowiązani do zachowań zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi
  • organizator przygotuje płyny do dezynfekcji
  • zawody odbędą się bez względu na panujące warunki atmosferyczne
  • organizator nie zapewnia szatni i prysznicy
  • ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora

Serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania

 

Koordynator  KB „Józefinka”  KSM       

                                                                                                          Prezes KRS TKKF „Jastrząb"

     Andrzej Łogiewa                                                                        August Jakubik tel. 506334584